Zondag 8 januari: Egmond Halve Marathon 10h25' 10,5km - 21,1km
Zaterdag 13 januari: 50ste Deltacross in Westenschouwen 12h30' 9,9km
Uitstekend dempende loopschoenen: Vergelijk Prijzen Tot 45% korting op Loopschoenen Loopschoenen Kopen
Zondag 3 maart: 17de Berden Voorjaarsloop in Venlo 11h40 4km - 7,5km - 15km
Zondag 17 maart: 29ste Zwinstedenloop in Sluis 11h30' 4,7km - 9,6km - 21,1km
Zondag 17 maart: 11de Kempenrun in Hapert 10h 6,5km - 10km - 21km
Zondag 17 maart: Heuvelland Marathon Vaals - Maastricht 10h 42,195km - 2 x 21km en Estafette marathon
Zaterdag 23 maart: Ronde van Bruinisse 11h30' 5km - 10km
Zondag 24 maart: Weir Venloop in Venlo 10h 5km - 10km - 21,098km
Zondag 14 april: Marathon Rotterdam 10h 42,195km
Zondag 14 april: 53ste Marathon van Enschede 10h 42,195km
Vrijdag 26 april: Oranjeloop Krabbendijke 18h30' 5km - 10km
Zondag 12 mei: Marathon van Leiden 11h 42,195km
Zaterdag 5 oktober: Marathon van Zeeland van Burgh-Haamstede tot Zoutelande 12h 42,195km
Zondag 13 oktober: Marathon van Eindhoven 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Zondag 20 oktober: Amsterdam Marathon 9h 42,195km
Zondag 27 oktober: Marathon van Brabant in Etten-Leur 10h30 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Zaterdag 11 maart: Pannekoekenmolenloop in Burgh-Haamstede 1km - 2km - 6,7km - 14,6km
Zondag 12 maart: Heuvelland Marathon Maastricht - Vaals 10h 42,195km - 2 x 21km en Estafette marathon
Zondag 19 maart: Krimpenerwaard Halve Natuur Marathon in Lekkerkerk 11h 5km - 10km - 21,1km
Zaterdag 25 maart: Ronde van Bruinisse 11h30' 5km - 10km
Zondag 26 maart: Weir Venloop in Venlo 10h 5km - 10km - 21,098km
Zondag 2 april: 32ste Parelloop in Brunssum 10h15' 5km - 10km
Woensdag 17 mei: Stadsloop in Biervliet 19h15' 2,5km - 5km - 7,5km - 10km
Zondag 21 mei: Utrecht Marathon 9h30' 42,195km
Vrijdag 25 mei: Raadhuis Pinksterun in Alkmaar 18h 5km - 10km
Zaterdag 3 juni: 13de Van Goghloop in Zundert 17h15' 2,5km - 5km - 10km
Zondag 25 juni: 7de Omloop van Empel 12h 5km - 10km - 16,109km
Zaterdag 9 september: 8ste d'Ossekoppenloop in Ossenisse 14h45' 5,6km - 7,8km - 11,6km - 16,09km
Zaterdag 16 september: 37ste Damloop by Night in Zaandam 19h10' 8,04km
Zondag 17 september: 37ste Dam tot Damloop Zaandam - Amsterdam 10h19' 16,109km
Zondag 17 september: Sfeervol Meerssen Run 11h 5km - 10,5km - 21,1km
Zaterdag 30 september: 38ste Halve van Katwijk 12h 5km - 10km - 15km - 21,1km
Zondag 8 oktober: Marathon van Eindhoven 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Zondag 15 oktober: Amsterdam Marathon 9h 42,195km
Zaterdag 4 november: Appelloop in Axel 14h45' 5,95km - 7,92km - 14,65km
Zondag 5 november: DrechtStadLoop in Dordrecht 13h 3km - 5km - 10km - 21km
Zondag 5 november: 10de Startbaanrun in Soesterberg
Zaterdag 18 november: Zevenheuvelennacht in Nijmegen 19h 7km
Zondag 19 november: 38ste Zevenheuvelenloop in Nijmegem 13h 15km
Zondag 19 november: De Ronde Venen Marathon in Abcoude 10h10' 10km - 42,195km
Zondag 26 november: Trimloop , Businessrun & Internationale Crossgala's en NK Veldlopen in Tilburg 8h15' 10,3km
Zondag 10 december: Snertloop in 't Veld 10h30' 5km - 11km - 16,1km
Zondag 10 december: 33ste Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km
Zondag 28 augustus: 33ste Hemmeromloop in Hem 10h30' 5km - 10km
Zondag 11 september: 32ste Parelloop in Brunssum 10h10' 5km - 10km
Zaterdag 24 september: 38ste Halve van Katwijk 12h 5km - 10km - 15km - 21,1km
Zaterdag 1 oktober: Estafetteloop in Heeten 13h 4x5km
Zaterdag 1 oktober: Marathon van Zeeland van Burgh-Haamstede tot Zoutelande 12h 42,195km
Zondag 9 oktober: Marathon van Eindhoven 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Zaterdag 15 oktober: Hulsterlooloop in Nieuw-Namen 14h45' 4km - 7,4km - 12,5km
Zaterdag 5 november: Appelloop in Axel 14h45' 5,95km - 7,92km - 14,65km
Zondag 6 november: DrechtStadLoop in Dordrecht 13h 3km - 5km - 10km - 21km
Zondag 11 december: Snertloop in 't Veld 10h30' 5km - 11km - 16,1km
Zondag 11 december: 32ste Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km
Zaterdag 2 oktober: Marathon van Zeeland van Burgh-Haamstede tot Zoutelande 12h 42,195km
Zondag 3 oktober: 6de Pereboomse Krekentrail in Moerbeke-Waas en Koewacht 10h 7,5km - 16km - 22,5km - 32,5km - 42,2km
Zondag 10 oktober: Marathon van Eindhoven 10h 42,195km
Zondag 17 oktober: Amsterdam Marathon 9h30' 42,195km
Zaterdag 30 oktober: Piet Spruit Memorial in Sluiskil 14h45' 4,4km - 8,8km - 13,2km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD HOLLAND
Zondag 7 november: Startbaanrun Soesterberg 12h 5km - 10km
Zondag 14 november: DrechtStadLoop in Dordrecht 13h 3km - 5km - 10km - 21km
Zaterdag 27 november: Warandeloop in Tilburg 5km - 10km
Zondag 28 november: Trimloop , Businessrun & Internationale Crossgala's in Tilburg 8h15' 10,3km
Zondag 5 december: Kempentrail in Bladel 10h 11km - 22km - 33km
Zondag 12 december: 32ste Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km
Zaterdag 11 januari: 14de Aalden Rondomme in Zweeloo 10h45' 6,5km - 10km
Zondag 12 januari: Egmond Halve Marathon 10h25' 10,5km - 21,1km
Zondag 26 januari: Kwekerijenloop in Wernhout 9h30' & 12h 5km - 10km - 15km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD HOLLAND MEER LOOPWEDSTRIJDEN GELDERLAND MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
Zondag 5 mei: AVN Ochtendjogging in Castelré tussen 8h30' & 10h30' 5km - 10km - 15km
Zondag 12 mei: Marathon van Utrecht
Zondag 19 mei: 26ste Parodialoop in Tsjerkwert 13h 7,4km - 11,5km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN FRIESLAND
Zaterdag 7 september: Kermiscross in Zijdewind 15h 4km - 8km
Zaterdag 21 september: Ekidenloop in Heeten 13h 42,195km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
MEER LOOPWEDSTRIJDEN OVERIJSSEL
Zondag 6 oktober: 34ste Bredase Singelloop in Breda 11h 1,8km - 3,2km - 5km - 10km - 21,1km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD HOLLAND
Zondag 3 november: DrechtStadLoop in Dordrecht 13h 3km - 5km - 10km - 21km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD HOLLAND
Zondag 1 december: Kempentrail in Bladel 10h 11km - 22km - 33km
Zondag 8 december: Snertloop in 't Veld 10h30' 11km - 16,4km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
MEER LOOPWEDSTRIJDEN FRIESLAND
MEER LOOPWEDSTRIJDEN FRIESLAND
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
Zondag 23 september: 4de Smokkelaarstrail in Goirle 11h 12,5km - 25,5km
Zondag 30 september: 3de Plus Parelrun in Eersel 10h 5km - 10km - 15km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
Zondag 25 november: 30ste Halve Marathon in Ell 10h30' 7,7km - 12,5km - 21,1km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD BRABANT
Zaterdag 19 augustus: Hardloop 3 Daagse in Westenschouwen 12h 6km - 12km - 21km
Zondag 20 augustus: Hardloop 3 Daagse in Domburg 10h 10km - 25km
Zondag 17 september: 10de Halve en Kwart Marathon van Cranendonck 9h45' 5km - 10,5km - 21,1km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD-BRABANT
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD-HOLLAND
Zaterdag 25 november: Warandeloop in Tilburg 11' 5km - 10km - 21,1km
Zondag 26 november: Trimloop , Businessrun & Internationale Crossgala's in Tilburg 8h15' 10,3km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD-BRABANT
Zondag 10 december: Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km
MEER LOOPWEDSTRIJDEN NOORD-BRABANT
MEER LOOPWEDSTRIJDEN ZUID-HOLLAND
Zondag 10 januari: Den Haag de Zwarte Strandmarathon 10h 42,195km
Zondag 10 januari: Kuijkse Stratenloop in Nieuwkuijk12h 10km
Zondag 17 januari: Abdijcross in Kerkrade 9h30' 10,5km
Zondag 17 januari: 17de Overmuntheloop in Urmond 9h30' 3,4km - 6,9km - 10,3km
Zondag 17 januari: Kievitloop in Bergen op Zoom 10h30' 5km - 10km - 15km
Zondag 31 januari: Mastboscross in Breda 9h45' 2,575km - 7,62km - 10,335km
Zaterdag 12 maart: 44ste Pannekoekloop in Burgh-Haamstede 13h35' 7,5km - 15km
Zondag 13 maart: 11de Scheveningen Zandvoort Marathon 11h 42,195km
Zondag 20 maart: Kievitloop in Bergen op Zoom 10h30' 5km - 10km - 15km
Zaterdag 16 april: Marathon van Zeeuws-Vlaanderen in Terneuzen 11h 5,3km - 10,6km - 42,195km
Woensdag 25 mei: Run 4 Rabies in Utrecht 5km - 10km
Zaterdag 28 mei: 6de 8 van Boveneind 16h 3,3km - 5km - 10km
Zaterdag 28 mei: 10km Loop in Lage Zwaluwe
Zondag 29 mei: Tilburg Road Runners Bosloop in Tilburg 10h30' 2,5km - 5km - 7,5km - 10km - 12,5km - 15km
Zondag 5 juni: De Brabantse Wal Marathon in Hoogerheide 10h 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Zondag 25 september: Smokkelaarstrail in Goirle 11h 12,5km - 25,5km