Loopkalender Oost-Vlaanderen

Kalender



Uitslagen



Interessant!

InfoSlovenia.be
InfoSlovenia.info

Goede Doelen



Oxfam Wereldwinkel


Levensloop


SOS Sport Support


Oost-Vlaanderen 2017
111 Loopevenementen
Mei
Juni
Vrijdag 2 juni: 6de Lo-Loopt in Lovendegem 19h30' 3km - 6km - 9km - 12km
Vrijdag 2 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 18h45' 5km - 10km
Vrijdag 2 juni: 11de KBO run in Oudenaarde 18h15' 3km - 6km - 9km
Zondag 4 juni: 4de Streekbierenloop in Opstal 16h30'-18h ronde 2km
Zondag 4 juni: 5de Bierloop in Oudenaarde vanaf 8h15'-13h15' ronden van 1,2km
Zondag 4 juni: Faluintjes Jogging in Moorsel 13h30' 5km - 10km
Vrijdag 9 juni: Eekskenjogging in Lovendegem 19h 5,6km - 10,6km - 14,9km
Vrijdag 9 juni: 400ste Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km
Zaterdag 10 juni: LIALoop in Waasmunster 14h-18h ronden van 750 meter
Zondag 11 juni: 3de Lootse Halve Marathon in Lotenhulle 14h30' 21,1km
Vrijdag 16 juni: 20ste Lentejogging in Waarschoot 18h40' 4,3km - 9km - 12,5km
Zondag 18 juni: Kriebeljogging in Lebbeke 14h 5km - 10km
Vrijdag 23 juni: 3de Gulde Corrida in Grammene 19h 5km - 10km
Zaterdag 24 juni: Lierdeloop in Hemelveerdegem 14h 3,3km - 6,6km - 9,9km
Zaterdag 24 juni: Midzomernachtrun in Gent 5km - 10km - 15km
Zaterdag 24 juni: Challenge des Jeunes in Ronse 15h 6,7km
Zaterdag 24 juni: 10 miles in Waasmunster 13h30 7km - 16,1km
Zondag 25 juni: 8ste editie van de LivinusRun in Sint-Lievens-Houtem 5km - 12km - 18km - 29km
Zondag 25 juni: Boks Run Kallo in Beveren 13h 5km - 10km - 16,109km
Zondag 25 juni: 10de Atsrun in Merelbeke 13h30' 5km - 10km - 42,195km
Maandag 26 juni: 9de Avondmarktloop in Kruishoutem 19h 3km - 6km - 9km - 12km
Vrijdag 30 juni: 13de SIA Trappistenloop in Vinderhoute 19h 3,3km - 6,6km - 9,9km - 13,2km
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
Afgelopen Wedstrijden 2016
Januari
Februari
Maart
April
Afgelopen Wedstrijden 2017
159 Loopevenementen
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Zaterdag 3 september: Chickenrun in Meldert 14h 5km - 10km
Zondag 4 september: Muurchallenge Dendercriterium in Geraardsbergen 14h 0,3km - 3km - 6km - 10km
Zondag 4 september: 4de Ballonloop Sint-Niklaas 13h15' 5km - 10km
Vrijdag 9 september: 20ste Bentilleloop in Bentille 18h45' 5km - 10km - 15km
Vrijdag 9 september: Run-4-Fun lederhosen-bierloop in Nederename 18h ronden van 1km
Zaterdag 10 september: Kermisjogging in Uitbergen 15h30' 5km - 10km
Zaterdag 10 september: 36ste Deurlese Bossenloop in Deurle 15h 3km - 6km - 9km - 12km
Vrijdag 16 september: 13de Corrida van de Leievallei in Deinze 19h 6km - 12km
Vrijdag 16 september: 2de Polar Paints Run in Blaarmeersen 18h45' 2,5km - 5km - 10km
Zaterdag 17 september: 't Kasseitje Loop in Lochristi 15h 5,4km - 9,2km
Zaterdag 17 september & Zondag 18 september: Levensloop in Aalst 15h
Zondag 18 september: 22ste Grensloop in Waterland-Oudeman 14h15' 5km - 10km - 15km
Zondag 18 september: 1ste Briqville Classic in Temse 11h 5km - 10km - 21,1km
Zondag 18 september: Ronse Run 13h30 5km - 10km
Woensdag 21 september: 10de Seniorenloop & 1ste Snelste Bosloper in Lembeke 19h 5km - 10km
Vrijdag 23 september: 32ste Comerloop in Sint-Laureins 18h 5km - 10km - 15km
Vrijdag 23 september: 21ste Scheldevallei Jogging in Melsen 18h30' 3km - 6km - 9km - 12km
Zaterdag 24 september: Nightrun Gent 19h
Zaterdag 24 september: Olvi-Pius X Jogging in Zele 13h30' 5km - 10km
Vrijdag 30 september: 3de Lootse Avondjogging in Lotenhulle 17h45' 3,5km - 8km - 13km
Uw Loopwedstrijd hier?
Oktober
November
December
Links
Wedstrijden
Loopclubs
Duathlon



© Renzo Vanhoorelbeke