Loopkalender & Uitslagen

Home Loopschoenen Kopen Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
Europees Kampioenschap Outdoor Atletiek in München vanaf Maandag 15 augustus tot en met Zondag 21 Augustus 2022
Uitslagen

2022 - München dag 1 - 15-08    2022 - München dag 2 - 16-08    2022 - München dag 3 - 17-08    2022 - München dag 4 - 18-08    2022 - München dag 5 - 19-08   

2018 - Berlijn    2016 - Amsterdam   

Informatie

Locatie: Olympiastadion in het Olympiapark, Spiridon-Louis-Ring 25 in München
Voor de 4de maal worden de Europese Kampioenschappen in Duitsland georganiseerd en voor de 2de maal, na de editie van 2002, in München.
In de 3de week van Augustus zal je kunnen genieten van Atletiek op topniveau met 50 medaille-evenementen waar in totaal 1500 atleten zullen aan deelnemen.
Het EK in Parijs in 2020 werd omwille van de coronapandemie afgelast.


Uitstekend dempende loopschoenen: Vergelijk Prijzen    Tot 45% korting op Loopschoenen     Loopschoenen Kopen

Medailles
België

Nafi Thiam 🥇 op de zevenkamp met 6628 punten

Nederland

Femke Bol 🥇 op de 400 meter in 49"44 in een persoonlijk record
Jessica Schilder 🥇 in het kogelstoten met een worp van 20 meter 24 centimeter
Nienke Brinkman 🥉 op de marathon in 2h58'52"
Jorinde Van Klinken 🥉 in het kogelstoten met een worp van 18 meter 94 centimeter

Deelnemers België
Vrouwen

Nafi Thiam (zevenkamp) => 🥇 op de zevenkamp met 6628 punten
Noor Vidts (zevenkamp) => 4de op de zevenkamp met 6467 punten
Mieke Gorissen (marathon) => 13de in 2h31'48"
Hanne Verbruggen (marathon) => 8ste in 2h29'44"
Astrid Verhoeven (marathon) => 33ste in 2h40'03"
Eline Dalemans (3000 meter steeple) => 16de in 10'15"73 uitgeschakeld
Rani Rosius (100 meter, 4x100 meter) => reeksen 5de in 11"47 door naar volgende ronde, 6de in halve finale in 11"53 uitgeschakeld
Delphine Nkansa (100 meter, 200 meter, 4x100 meter) => 100 meter => reeksen 1ste in 11"33 door naar volgende ronde, 4de in 11"39 in halve finale uitgeschakeld
200 meter => reeksen 2de in 23"08 door naar volgende ronde
Imke Vervaet (200 meter, 4x400 meter) => 2de in 23"05' door naar volgende ronde
Cynthia Bolingo (400 meter, 4x400 meter) => 2de in 50"83 naar finale
Camille Laus (400 meter, 4x400 meter) => reeksen 4de in 51"91 door naar volgende ronde, 8ste in reeksen halve finale in 54"28 uitgeschakeld
Naomi Van den Broeck (400 meter, 4x400 meter) => reeksen 7de in 52"80 uitgeschakeld
Vanessa Scaunet (800 meter) => opgave reeksen 800 meter
Elise Vanderelst (1500 meter) => reeksen 7de in 4'07"62 uitgeschakeld
Lisa Rooms (5000 meter) => 15de in een persoonlijke besttijd van 15'50"59
Anne Zagré (100 meter horden)
Paulien Couckuyt (400 meter horden) => 6de in 56"14' uitgeschakeld
Hanne Claes (400 meter horden, 4x400 meter) => 4de in 55"31 uitgeschakeld
Nina Hespel (400 meter horden) => 7de in 59"15 uitgeschakeld
Vanessa Sterckendries (hamerslingeren) => 11de in 66 meter 95 cm
Marine Jehaes (4x100 meter)
Elise Mehuys (4x100 meter)
Mariam Oularé (4x100 meter)
Rani Vincke (4x100 meter)
Helena Ponette (4x400 meter)

Mannen

Koen Naert (marathon) => 8ste in 2h11'28"
Soufiane Bouchikhi (marathon) => opgave
Nicolaï Saké (marathon) => opgave
Isaac Kimeli (5000 meter, 10000 meter) => 11de op de 5000 meter in 13'33"39
Michael Somers (5000 meter, 10000 meter) => 23ste op de 5000 meter in 13'57"82
Simon Debognies (10000 meter)
Kobe Vleminckx (100 meter, 4x100 meter) => 3de in 10"34 gaat door naar volgende rond, 7de in 10"34 in halve finale uitgeschakeld
Robin Vanderbemden (200 meter, 4x100 meter) => 5de in 20"90 uitgeschakeld
Kevin Borlée (400 meter, 4x400 meter) => reeksen halve finale opgave
Dylan Borlée (400 meter, 4x400 meter) => 2de in 45"67 naar finale
Alexander Doom (400 meter, 4x400 meter) => reeksen halve finale 6de in 45"77 uitgeschakeld
Eliott Crestan (800 meter) => 1ste in 1'47"41 => naar halve finale
Tibo De Smet (800 meter) => 4de in 1'46"48 naar halve finales
Aurèle Vandeputte (800 meter) => 8ste 1'48"46 uitgeschakeld
Ismael Debjani (1500 meter) => 2de 3'38"96 door naar finale
Ruben Verheyden (1500 meter) => 13de in 3'44"76 uitgeschakeld
Tarik Moukrime (1500 meter) => 11de in 3'41"46 uitgeschakeld
Michael Obasuyi (110 meter horden) => reeksen 5de in 13"90 uitgeschakeld
Julien Watrin (400 meter horden, 4x400 meter) => 3de in 48"81 naar volgende ronde
Dries Van Nieuwenhove (400 meter horden) => 8ste in 51"14 uitgeschakeld
Tim Van de Velde (3000 meter steeple) => reeksen 9de in 8'38"23 uitgeschakeld
Rémi Schyns (3000 meter steeple) => reeksen 16de in 9'21"85 uitgeschakeld
Thomas Carmoy (hoogspringen) => 1ste in 2m21 gaat naar finale , 5de in finale in 2m23
Ben Broeders (polsstokspringen) => 7de met een sprong van 5m50cm uitgeschakeld
Philip Milanov (discuswerpen)
Timothy Herman (speerwerpen)
Niels Pittomvils (tienkamp)
Valentijn Hoornaert (4x100 meter)
Ward Merckx (4x100 meter)
Jordan Paquot (4x100 meter)
Simon Verherstraeten (4x100 meter)


Top 10 Merken Sportdranken    Adidas, Krijg 20% Korting!    Top 8 Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd in de kijker voor 30€/maand?
Deelnemers Nederland
Vrouwen

Nienke Brinkman Voorschoten '97 Marathon
Jill Holterman AV Zaanland Marathon
Ruth van der Meijden AV Cifla Marathon
Bo Ummels AV Unitas Marathon
Maureen Koster AAV '36 5000 meter
Diane van Es PAC 5000 meter
Jasmijn Lau Ciko '66 10000 meter
Silke Jonkman Groningen Atletiek 10000 meter
Marije van Hunenstijn Prins Hendrik 200 meter
Jamile Samuel Phanos 200 meter, 4x100 meter
Lieke Klaver SAV 200 meter, 400 meter*, 4x400 meter
Femke Bol Altis 400 meter*, 400 meter h, 4x400 meter
Eveline Saalberg GVAC 400 meter*, 4x400 meter
Lisanne de Witte AV Trias 400 meter*, 4x400 meter
Zoë Sedney Rotterdam Atletiek 100 meter horden, 4x100 meter
Nadine Visser SAV 100 meter horden
Maayke Tjin A-Lim AV Zaanland 100 meter horden
Britt Weerman Groningen Atletiek Hoogspringen
Benthe König Ciko '66 Kogelstoten
Jessica Schilder AV Hera Kogelstoten
Jorinde van Klinken Groningen Atletiek Kogelstoten, discuswerpen
Alida van Daalen PAC Discuswerpen
Anouk Vetter AV Sprint Zevenkamp
Emma Oosterwegel AV Daventria 1906 Zevenkamp
Sofie Dokter Groningen Atletiek Zevenkamp
Demi van den Wildenberg Eindhoven Atletiek 4x100 meter
Minke Bisschops AV Unitas 4x100 meter
Naomi Sedney ARV Ilion 4x100 meter
N'ketia Seedo U-Track 4x100 meter
Andrea Bouma De Spartaan 4x400 meter
Cathelijn Peeters Prins Hendrik 4x400 meter
Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 4x400 meter
Laura de Witte AV Trias 4x400 meter

Mannen

Tom Hendrikse AAC '61 Marathon
Ronald Schroër AV Zaanland Marathon
Benjamin de Haan Rotterdam Atletiek 10000 meter
Joris van Gool AV Spiridon 100 meter, 4x100 meter
Taymir Burnet Rotterdam Atletiek 200 meter, 4x100 meter
Liemarvin Bonevacia Rotterdam Atletiek 400 meter, 4x400 meter
Jochem Dobber AV Suomi 400 meter, 4x400 meter
Djoao Lobles SV Noordkop 800 meter
Tony van Diepen Haag Atletiek 800 meter, 4x400 meter
Mike Foppen AV Cifla 5000 meter
Koen Smet Phanos 110 meter horden
Ramsey Angela PAC 400 meter horden, 4x400 meter
Nick Smidt AAC '61 400 meter horden, 4x400 meter
Douwe Amels ARV Ilion Hoogspringen
Menno Vloon AV Lycurgus Polsstokhoogspringen
Rutger Koppelaar Phanos Polsstokhoogspringen
Ruben Rolvink AV Olympus '70 Discuswerpen
Denzel Comenentia AAC Kogelslingeren
Rik Taam AV Zaanland Tienkamp
Sven Roosen Eindhoven Atletiek Tienkamp
Hensley Paulina Rotterdam Atletiek 4x100 meter
Xavi Mo-Ajok Rotterdam Atletiek 4x100 meter
Elvis Afrifa AV 1923 4x100 meter
Raphael Bouju AV Feniks 4x100 meter
Terrence Agard Haag Atletiek 4x400 meter
Isayah Boers Phanos 4x400 meter
Maarten Emmaneel AV NOVA 4x400 meter

© Renzo Vanhoorelbeke