Loopkalender & Uitslagen

Home Loopschoenen Kopen Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
Volgende Wereldkampioenschap Indoor Atletiek in Belgrado in Servië van Vrijdag 18 maart tot en met Zondag 20 maart 2022
Uitslagen

2022 - Belgrado - Live   

2018 - Birmingham    2016 - Oregon    2014 - Sopot    2012 - Istanbul   

Medailles België en Nederland

Noor Vidts: 🥇 in de Pentathlon
4x400 meter Relays Mannen met Julien Watrin, Alexander Doom, Jonathan Sacoor en Kevin Borlée : 🥇 in 3'06"52

Femke Bol: 🥈 op de 400 meter
4x400 meter Relays Vrouwen: 🥈 op de 400 meter in 3'28"57
4x400 meter Relays Mannen: 🥉 in 3'06"90
Jessica Schilder: 🥉 kogelstoten

Informatie

Locatie: Štark Arena of Kombank Arena
Adres: Bulevar Arsenija Čarnojevica 58 in Belgrado

De Kombank Arena is een multifunctioneel indoor-arena voor sporten zoals atletiek, basketbal, handbal, judo tafeltennis, tennis, volleybal en andere culturele evenementen. In 2008 vond het Eurovisiesongfestival plaats in deze indoor zaal met een maximale capaciteit van ruim 19000 zitjes.

Uurrooster zie helemaal onderaan


Sport & Casuals Mega deals    Tot 45% korting op Loopschoenen     Loopschoenen Kopen

Geselecteerde Atleten die deelnemen aan WK
Deelnemers België
Vrouwen

Rani Rosius: 60 meter sprint
Anne Zagré: 60 meter horden 8"09 in Berlijn
Camille Laus 400 meter
Noor Vidts: Pentathlon
Hanne Claes, Nina Hespel, Camille Laus, Helena Ponette, Naomi Van Den Broeck en Imke Vervaet: 4x400 meter

Mannen

Michael Obasuyi: 60 meter horden 7"63 in Berlijn
Julien Watrin: 400 meter
Aurèle Vandeputte: 800 meter 1'46"49 in Gent
Eloitt Crestan: 800 meter
Ismael Debjani: 1500 meter 3'36"38 BR in Ostrava
Isaac Kimeli: 3000 meter 7’46"62 in Gent
Michael Somers: 3000 meter 7’48"72 in Gent
Thomas Carmoy: Hoogspringen
Ben Broeders: Polsstokspringen
Kevin Borlée, Jonathan Borlée (forfait door spierblessure), Dylan Borlée, Alexander Doom, Jonathan Sacoor, Julien Watrin: 4x400 meter



Deelnemers Nederland
Vrouwen

N'Ketia Seedo: 60 meter sprint
Maayke Tjin A-Lim: 60 meter horden
Zoë Sedney :60 meter horden 8"00 in Berlijn
Lieke Klaver: 400 meter 52"41 in Karlsruhe
Femke Bol: 400 meter
Lieke Klaver, Femke Bol, Lisanne de Witte, Eveline Saalberg en Andrea Bouma: 4x400 meter

Mannen

Joris van Gool: 60 meter sprint
Liam van der Schaaf: 60 meter horden
Koen Smet: 60 meter horden 7"68" in Berlijn
Isayah Boers: 400 meter
Liemarvin Bonevacia: 400 meter
Tony van Diepen: 800 meter
Samuel Chapple: 800 meter
Tim Verbaandert: 3000 meter
Menno Vloon: Polsstokhoogspringen
Liemarvin Bonevacia, Isayah Boers, Jochem Dobber, Terrence Agard, Taymir Burnet en Nick Smidt: 4x400 meter


Top 10 Merken Sportdranken    Adidas, Krijg 20% Korting!    Top 8 Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd in de kijker voor 30€/maand?
Programma
Vrijdag 18 maart
Ochtendprogramma

09h35 Vrouwen 60 meter Horden Pentathlon
09h55 Mannen 60 meter Heptathlon
10h15 Vrouwen 60 meter Reeksen
10h40 Mannen Verspringen Heptathlon
11h00 Mannen 400 meter Reeksen
11h10 Vrouwen Hoogspringen Pentathlon
11h45 Vrouwen 400 meter Reeksen
12h05 Mannen Kogelstoten Heptathlon
12h10 Mannen Triple Jump Finale
12h30 Vrouwen 1500 meter Reeksen
13h00 Mannen 800 meter Reeksen
13h20 Vrouwen Kogelstoten Pentathlon
13h30 Mannen 3000 meter Reeksen

Uw Loopwedstrijd hier?
Avondprogramma

17h45 Vrouwen Verspringen Pentathlon
18h10 Vrouwen 60 meter Halve Finale
18h35 Vrouwen 400 meter Halve Finale
18h55 Vrouwen Kogelstoten Finale
19h00 Mannen Hoogspringen Heptathlon
19h05 Mannen Verspringen Finale
19h10 Mannen 400 meter Halve Finale
20h00 Vrouwen 800 meter Pentathlon
20h30 Vrouwen 3000 meter Finale
20h55 Vrouwen 60 meter Finale

Zaterdag 19 maart
Ochtendprogramma

09h30 Mannen 60 meter Horden Heptathlon
09h50 Vrouwen 60 meter Horden Reeksen
10h30 Mannen Polsstokhoogspringen Heptathlon
10h45 Mannen 60 meter Reeksen
11h00 Vrouwen Hoogspringen Finale
11h40 Vrouwen 800 meter Reeksen
12h15 Mannen 1500 meter Reeksen

Avondprogramma

18h05 Vrouwen Polsstokhoogspringen Finale
18h15 Vrouwen 60 meter Horden Halve Finale
18h40 Mannen 60 meter Halve Finale
19h10 Mannen 800 meter Finale
19h30 Mannen 1000 meter Heptathlon
19h40 Mannen Shot Put Finale
19h50 Vrouwen 400 meter Finale
20h10 Mannen 400 meter Finale
20h35 Vrouwen 1500 meter Finale
21h05 Vrouwen 60 meter Horden Finale
21h20 Mannen 60 meter Finale

Uw Loopwedstrijd hier?
Zaterdag 20 maart
Ochtendprogramma

10h05 Mannen 60 meter Horden Reeksen
10h45 Mannen Hoogspringen Finale
11h00 Vrouwen Hinkstapspringen Finale
11h10 Vrouwen 4x400 meter Relay Reeksen
11h35 Mannen 4x400 meter Relay Reeksen
12h05 Mannen 3000 meter Finale

Avondprogramma

17h05 Mannen 60 meter Horden Halve Finale
17h17 Mannen Pole Vault Finale
17h30 Vrouwen Verspringen Finale
18h05 Vrouwen 800 meter Finale
18h35 Mannen 1500 meter Finale
19h30 Mannen 60 meter Horden Finale
19h40 Vrouwen 4x400 meter Relay Finale
19h55 Mannen 4x400 meter Relay Finale

© Renzo Vanhoorelbeke