Uitslagen

Home Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
West-Vlaanderen 2016
Januari

Zaterdag 2 januari: Promenaderun in Koksijde (alle afstanden)

Zaterdag 9 januari: Corrida Lombardsijde (alle afstanden)

Zaterdag 16 januari: 2de Bostrails Aalter - Beernem (alle afstanden)

Zondag 17 janauri: Toost & Toastrun in Boezinge 3km

Zondag 17 janauri: Toost & Toastrun in Boezinge 12km

Zondag 17 januari: 51ste Grote Prijs Stad Ieper (alle afstanden)

Zondag 24 januari: 13de Westhoekcross in Veurne (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
Februari

Zaterdag 6 februari: Corrida van 't Sas in Oostende 7,4km

Zondag 7 februari: PK Veldlopen West-Vlaanderen Poperinge (alle afstanden)

Zondag 14 februari: 40ste Internationale Parkloop in Dadizele (alle afstanden)

Zondag 21 februari: Ardo-veldloop in Ardooie (alle afstanden)

Zondag 28 februari: 6de Kortemark Loopt 5km

Zondag 28 februari: 6de Kortemark Loopt 10km

Zondag 28 februari: 6de Kortemark Loopt 20km

Maart

Zaterdag 5 maart: North C Trail in Koksijde (alle afstanden)

Zondag 6 maart: 23ste Oostende-Brugge 10 miles 16,09km

Zondag 6 maart: 1ste Gavercross in Harelbeke (alle wedstrijden)

Zaterdag 12 maart: 12de Lenteloop in Oudenburg (alle afstanden)

Zaterdag 19 maart: Eernegemse Kasseiloop (alle afstanden)

Zaterdag 19 maart: 5de Wardenoomloop in Beselare (alle afstanden)

Zondag 20 maart: Lenteloop in Gits (alle afstanden)

Zaterdag 26 maart: Brigandsloop in Ingelmunster (alle afstanden)

Maandag 28 maart: Prestoloop in Ichtegem (alle afstanden)

April

Zaterdag 2 april: Noordzeeloop in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 9 april: 10de Herdenkingsloop Rudy Bekaert in Rollegem-Kapelle (alle afstanden)

Vrijdag 15 april: 28ste Vives Rembert Corrida in Torhout (alle afstanden)

Zaterdag 16 april: Ginsteloop in Oostrozebeke 10km

Zaterdag 16 april: Ginsteloop in Oostrozebeke 6,7km

Zaterdag 16 april: Ginsteloop in Oostrozebeke 3,4km

Zaterdag 16 april: 23ste La-Ko-Sta in Kortemark (alle afstanden)

Vrijdag 22 april: 11de Dwars door de Mandel in Roeselare 3,5km

Vrijdag 22 april: 11de Dwars door de Mandel in Roeselare 10km

Zondag 24 april: 2de Damme-Brugge-Damme (alle afstanden)

Zaterdag 30 april: 5de Tinekesrun Heule 5km

Zaterdag 30 april: 5de Tinekesrun Heule 10km

Zaterdag 30 april: 10km van Gistel (alle afstanden)

Mei

Zondag 1 mei: Knokke (alle afstanden)

Zondag 1 mei: Dwars door Desselgem (alle afstanden)

Woensdag 4 mei: 24ste Permekeloop in Jabbeke (alle afstanden)

Donderdag 5 mei: Krottegemse Corrida Roeselare 10,4km

Donderdag 5 mei: Krottegemse Corrida Roeselare 5,2km

Vrijdag 6 mei: 16de KWB Run For Fun in Bavikhove

Vrijdag 6 mei: Keinaertloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 6 mei: KWB Jogging Run For Fun in Bavikhove (alle afstanden)

Zaterdag 7 mei: Pius X Run in Kortrijk (alle afstanden)

Zondag 8 mei: Dwars door Brugge (alle afstanden)

Zondag 8 mei: Wings For Life Wereldwijd (alle landen)

Vrijdag 13 mei: Sinksenjogging Eiland in Harelbeke (alle afstanden) Blog

Maandag 16 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk (alle afstanden)

Vrijdag 20 mei: 3de Grensloop in Menen (alle afstanden)

Woensdag 25 mei: 32ste Dwars door de Zilten Roeselare 3,5km

Woensdag 25 mei: 32ste Dwars door de Zilten Roeselare 14km

Zaterdag 28 mei: Dwars door Wervik in Wervik 3,7km

Zaterdag 28 mei: Dwars door Wervik in Wervik 7,2km Mannen

Zaterdag 28 mei: Dwars door Wervik in Wervik 7,2km Vrouwen

Zaterdag 28 mei: Dwars door Wervik in Wervik 14,2kmm

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 3 juni: Midzomerrun in Brugge (alle afstanden)

Vrijdag 3 juni: Zwevezele (alle afstanden)

Zaterdag 4 juni: 24ste Petrus Run in Bavikhove (alle afstanden)

Zaterdag 4 juni: Dwars door Beveren in Roeselare 10,2km

Zaterdag 4 juni: Dwars door Beveren in Roeselare 3,4km

Zaterdag 4 juni: 4de Walle-loop in Zerkegem (alle afstanden)

Zondag 5 juni: McBride Run PK Halve Marathon Ieper - Poperinge 21,1km

Zondag 5 juni: Mini McBride in Poperinge 7km

Vrijdag 10 juni: 10de Zesheuveltjesloop Kruiseke in Wervik 10,5km

Zaterdag 11 juni: 6de Zomerjogging in Kortemark 5,5km

Zaterdag 11 juni: 6de Zomerjogging in Kortemark 11km

Zondag 12 juni: 3de Dwars door Gullegem 5,4km

Zondag 12 juni: 3de Dwars door Gullegem 10,8km

Vrijdag 17 juni: Nacht van Vlaanderen in Torhout (alle afstanden) Blog

Vrijdag 17 juni: 2de SW Ladies run in Harelbeke (alle afstanden)

Zaterdag 18 juni: 42ste Breughelloop in Rekkem 4,6km

Zaterdag 18 juni: 42ste Breughelloop in Rekkem 10km

Vrijdag 24 juni: Midzomerrun in Kortrijk (alle wedstrijden) Blog

Vrijdag 24 juni: Stratenloop in Ruddervoorde (alle afstanden)

Vrijdag 24 juni: 33ste Dwars door Sint-Pieter in Kuurne (alle afstanden)

Juli

Vrijdag 1 juli: Vlasloop in Kortrijk (alle afstanden)

Vrijdag 1 juli: 2de Eilandloop in Harelbeke (alle afstanden)

Vrijdag 1 juli: Strandloop Zeebrugge (alle afstanden)

Vrijdag 1 juli: Konterdamloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 1 juli: 16de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp (alle afstanden)

Zaterdag 2 juli: Koekelare 9,9km

Zaterdag 2 juli: Koekelare 3,3km

Vrijdag 8 juli: 7de Toontjesloop in Langemark 2,8km

Vrijdag 8 juli: 7de Toontjesloop in Langemark 8,4km

Zaterdag 9 juli: Swisuit Beach Run in Knokke-Heist (alle afstanden)

Zaterdag 9 juli: Frontrun in Passendaele (alle afstanden)

Zondag 10 juli: Roeselare 10 Miles (alle afstanden)

Zondag 10 juli: Watewyloop in Tielt (alle afstanden)

Vrijdag 15 juli: 24ste Grote Stratenloop in Wulvergem (alle afstanden)

Zaterdag 16 juli: Strand -en Duinenloop in Blankenberge 8km

Woensdag 20 juli: Beach Run in Sint-Idesbald Koksijde (alle afstanden)

Donderdag 21 juli: Bekegem (alle afstanden)

Vrijdag 22 juli: Strandloop in Knokke (alle afstanden)

Vrijdag 29 juli: 20ste 10 mijl van Wenduine (alle afstanden)

Augustus

Vrijdag 5 augustus: Strandloop in Heist (alle afstanden)
Vrijdag 5 augustus: 31ste Jogging van de Tassche in Ardooie 10km
Zaterdag 6 augustus: Kriekeloop in Ingelmunster (alle afstanden)
Zaterdag 6 augustus: Schorreloop in Oostende (alle afstanden)
Vrijdag 12 augustus: Dwars door Mariakerke Raversijde in Oostende (alle afstanden)
Zaterdag 13 augustus: Torhout (alle afstanden)
Zondag 14 augustus: Sirenejogging Middelkerke (alle afstanden)
Maandag 15 augustus: 21ste Wembleyloop in Heule (alle afstanden) Blog
Woensdag 17 augustus: De Panne Beachrun (alle afstanden)
Vrijdag 19 augustus: 4de Runway Run in Koksijde (alle afstanden)
Vrijdag 19 augustus: Strandloop in Oostende (alle afstanden)
Zaterdag 20 augustus: Memorial Diether Cornaer in Wingene 3,47km
Zaterdag 20 augustus: Memorial Diether Cornaer in Wingene 11km
Vrijdag 26 augustus: 7de Stasegem Loopt (alle afstanden)
Zaterdag 27 augustus: 36ste Dwars door Grijsloke in Anzegem (alle afstanden) Blog
Zaterdag 27 augustus: Keiem 10,8km
Zaterdag 27 augustus: 8ste Metje Zitje loop in Bikschote (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 3 september: Schalienhofloop in Vichte (alle afstanden)
Zaterdag 3 september: 6de Barbe d'Or run Otegem
Zaterdag 3 september: Kust Trail Run in Oostende (alle afstanden)
Zaterdag 3 september: 39ste Stratenloop in Koolskamp (alle afstanden)
Zondag 4 september: Rechte Deur Ooglé in Hooglede (alle afstanden)
Zondag 4 september: 45ste Guynemerloop in Poelkapelle (alle afstanden)
Woensdag 7 september: Ronde de Nieuwe Koerswijk in Oostende (alle afstanden)
Vrijdag 9 september: Laat Mie Moar Lopen in Veurne (alle afstanden)
Zaterdag 10 september: 4de Rumbeke Loopt (alle afstanden)
Zaterdag 10 september: 8ste Sint-Henricusloop in Torhout 4,5km
Zaterdag 10 september: 8ste Sint-Henricusloop in Torhout 10,5km
Zondag 11 september: Dwars door Ieper (alle afstanden)
Zondag 11 september: 19de Halve Marathon van Nieuwpoort (alle afstanden)
Zondag 11 september: 18de Flanders Field Marathon Nieuwpoort - Ieper 42,195km
Vrijdag 16 september: 7de Syphomieloop in Harelbeke (alle afstanden)
Vrijdag 16 september: 40ste Dwars door Dadizele (alle afstanden)
Zaterdag 17 september: 16de Dynamicarun in Meulebeke (alle afstanden)
Zondag 18 september: 6de Bruggenloop in Kortrijk (alle afstanden)
Zondag 18 september: 1ste Lichtervelde Loopt (alle afstanden)
Zaterdag 24 september: 4de Sterrebosloop Rumbeke (alle afstanden)
Zaterdag 24 september: Ostend Night Run in Oostende (alle afstanden)
Zaterdag 24 september: 1ste Dwars door Aartrijke 5km
Zaterdag 24 september: 1ste Dwars door Aartrijke 10km
Zaterdag 24 september: Parkloop in Menen (alle afstanden)
Zondag 25 september: 12de Berenloop in Beernem (alle afstanden)
Zondag 25 september: Wedstrijdloop De Stresskikers in Elverdinge (alle afstanden)
Vrijdag 30 september: 34ste Rapper dan een Ezel in Kuurne (alle afstanden)

Oktober

Zaterdag 1 oktober: 8ste Trimardloop in Langemark 10,3km
Zaterdag 1 oktober: 8ste Trimardloop in Langemark 3,4km
Zaterdag 1 oktober: Oefencross Wervik (alle afstanden)
Zaterdag 8 oktober: Dwars door Geluwe (alle afstanden)
Zaterdag 8 oktober: 7de Kermisloop in Zarren (alle afstanden)
Zaterdag 8 oktober: Run for Hawai in Westrozebeke (alle afstanden)
Zaterdag 8 oktober: Massajogging in Oostende (alle afstanden)
Zondag 9 oktober: Reuzenrun in Tielt (alle afstanden)
Zondag 16 oktober: Brugge Urban Trail 10km
Zondag 16 oktober: Ieper Trail 8,5km
Zaterdag 22 oktober: 20ste Vredesloop Ieper 5km
Zaterdag 22 oktober: 20ste Vredesloop Ieper 16,1km
Zondag 30 oktober: 30ste Dapalo Herstcross in Dadizele (alle afstanden)

November

Vrijdag 4 november: Night Trail in Koksijde (alle afstanden)
Zaterdag 5 november: Feesteloop in Avelgem 5km
Zaterdag 5 november: Feesteloop in Avelgem 10km
Zondag 6 november: 59ste Jongerencross Waregem aangesloten (alle afstanden)
Zondag 6 november: 59ste Jongerencross Waregem niet-aangesloten (alle afstanden)
Zondag 13 november: Neptunusrun in Lombardsijde 10km
Zondag 13 november: 1ste Poppies Run in Zonnebeke 13h30' 5,2km - 10,4km
Zondag 13 november: De Haas van Wingene Sint-Jan in Wingene (alle afstanden)
Zaterdag 26 november: Milcobelrun in Langemark (alle afstanden) Blog
Zondag 27 november: Havenloop in Zeebrugge (alle afstanden)
Zondag 27 november: Crosscup in Roeselare (alle afstanden)

December

Zondag 4 december: Kerstloop in Waregem 4,3km
Zondag 4 december: Kerstloop in Waregem 9,7km
Vrijdag 9 december: 6de Kerstloop in Brugge (alle afstanden)
Zaterdag 10 december: Stas Beatrun in Waregem (alle afstanden)
Zaterdag 10 december: Bredene Loopt (alle afstanden)
Zaterdag 10 december: 1ste Kerstrun in Klerken (alle afstanden)
Zondag 11 december: 16de Kerstcorrida in Langemark 10,8km
Zondag 11 december: 16de Kerstcorrida in Langemark 3,6km
Zondag 18 december: 33ste Kerstcorrida in Deerlijk (alle afstanden)
Zondag 18 december: Christmasrun in Poperinge 8km
Zondag 18 december: Christmasrun in Poperinge 4km
Vrijdag 23 december: The Christmas FUN Run in De Haan (alle afstanden)
Maandag 26 december: Kerstcorrida in Tielt (alle afstanden)
Maandag 26 december: 38ste San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel (alle afstanden)
Maandag 26 december: Tussen 2 Feestenloop in Knokke-Heist 5,5km
Woensdag 28 december: 3de Santa Run in Roeselare (alle afstanden)
Donderdag 29 december: Sylvesterjogging in Wielsbeke (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke