Uitslagen

Home Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Antwerpen 2019
Januari

Zondag 3 januari: Nieuwjaarsrun in Antwerpen 10km

Zondag 3 januari: Nieuwjaarsrun in Antwerpen 5km

Zondag 17 januari: 43ste Veldlopen van Herentals (alle wedstrijden)

Zondag 24 januari: 26ste Dames en Herenveldloop in Bornem (alle afstanden)

Zondag 24 januari: 2de Geelse Veldloop in Geel (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
Februari

Zondag 7 februari: PK Veldlopen Antwerpen in Lille Heren

Zondag 7 februari: PK Veldlopen Antwerpen in Lille Dames

Zondag 21 februari: Veldloop Boer van Ballaer in Kasterlee (alle afstanden)

Zondag 28 februari: 17de Veldloop der Noorderkempen in Essen (alle afstanden)

Maart

Zaterdag 5 maart: 5de Beeltjensloop in Westerlo (alle afstanden)

Zondag 6 maart: Volksloop Grasheide in Putte (alle afstanden)

Zaterdag 12 maart: Halve Marathon in Geel Bel (alle afstanden)

Zaterdag 12 maart: Cross in Kalmthout (alle afstanden)

Zondag 13 maart: 10 mijl van Wommelgem (alle afstanden)

Zondag 20 maart: Natuurlopen van Lier (alle afstanden)

Zondag 20 maart: 2de Solidpharma Run Dendercriterium in Essene 14h 7km - 14km - 21km

Zaterdag 26 maart: 27ste 10 Mijl Van Essen (alle afstanden)

Zaterdag 26 maart: 27ste KWB Lentejogging in Reet (alle afstanden)

Maandag 28 maart: 29ste Paasjogging in Olmen (alle afstanden)

April

Zaterdag 2 april: Kastelenloop in Zandhoven (alle afstanden)

Zaterdag 2 april: Sint-Dimphina Jogging in Geel 5,16

Zaterdag 2 april: Sint-Dimphina Jogging in Geel 10,22km

Vrijdag 8 april: 10de Lentejogging Ravels (alle afstanden)

Zaterdag 9 april: 10km van Mechelen (alle afstanden)

Zondag 17 april: 31ste Antwerp 10miles & Marathon (alle afstanden)

Zaterdag 23 april: Dijkrun in Niel (alle afstanden)

Zondag 24 april: 2de Run Thals in Herentals (alle afstanden)

Vrijdag 29 april: Spartacuschallenge in Boom

Vrijdag 29 april: Holvenjogging in Geel (alle afstanden)

Vrijdag 29 april: Galbergenjogging in Mol (alle afstanden)

Zaterdag 30 april: Impala run in Bornem (alle afstanden)

Zaterdag 30 april: Spartacusrun in Boom 10km

Zaterdag 30 april: 10km van Gistel (alle afstanden)

Mei

Zondag 1 mei: Kom Op Tegen Kanker loop in Ekeren 5km

Zondag 1 mei: Kom Op Tegen Kanker loop in Ekeren 10km

Zaterdag 7 mei: 34ste Lentejogging in Kontich (alle afstanden)

Vrijdag 13 mei: Dwars door de Abdij in Tongerlo (alle afstanden)

Vrijdag 13 mei: Massacross in Maasmechelen (alle afstanden)

Zaterdag 14 mei: Stratenloop Sint-Antonius Risschot in Groot-Zoersel

Maandag 16 mei: Foorloop in Dessel (alle afstanden)

Vrijdag 20 mei: AveregtenJogging in Hallaar (alle afstanden)

Vrijdag 20 mei: Engstraatjogging in Meerhout (alle afstanden)

Zaterdag 21 mei: Rivierenhofloop in Antwerpen 5km

Zaterdag 21 mei: Rivierenhofloop in Antwerpen 10km

Zondag 22 mei: Militaire Barrakloop in Grobbendonk (alle afstanden)

Zondag 22 mei: 10 Miles Malle in Oostmalle (alle afstanden)

Vrijdag 27 mei: Jogging De Mast in Kasterlee (alle afstanden)

Vrijdag 27 mei: Bergomloop in Herselt 5km

Vrijdag 27 mei: Bergomloop in Herselt 10km

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 3 juni: 6de Mauvondelloop in Borsbeke (alle afstanden)

Vrijdag 3 juni: 20ste editie van onze Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver (alle afstanden)

Zondag 5 juni: Silverrun in Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 5 juni: Great Breweries Marathon in Puurs (alle afstanden)

Zaterdag 11 juni: 24ste Kapellekensloop in Minderhout (alle afstanden)

Zaterdag 11 juni: 3de Krawatenjogging in Lille (alle afstanden)

Vrijdag 17 juni: 13de Ramselse Routeloop in Ramsel 18h15 5km - 10km

Zondag 19 juni: Dwars door Geel 5km

Zondag 19 juni: Dwars door Geel 10km

Vrijdag 24 juni: Brechtse Stratenloop (alle afstanden)

Zaterdag 25 juni: 16de NatuurLoop Boechout (alle afstanden)

Zaterdag 25 juni: Stratenloop in Groot-Zoersel (alle afstanden)

Zondag 26 juni: Braderijloop in Schoten (alle afstanden)

Zondag 26 juni: Summer Challenge in Olen (alle afstanden)

Zondag 26 juni: 29ste Groentejogging in Schriek (alle afstanden)

Juli

Vrijdag 1 juli: Peulis jogging in Putte (alle afstanden)

Zaterdag 2 juli: Kermisjogging in Larum (alle afstanden)

Zaterdag 9 juli: Jogging Kapellekeskermis in Eindhout (alle afstanden)

Zaterdag 9 juli: Sugar Run Uurloop in Duffel 1 uur

Vrijdag 15 juli: 10km van Wiekevorst 5km

Vrijdag 15 juli: 10km van Wiekevorst 10km

Woensdag 20 juli: 21ste Hertberg-Natuurloop in Herselt (alle afstanden)

Vrijdag 29 juli: Herentals Loopt 2h

Augustus

Vrijdag 5 augustus: 22ste Katarinajogging in Sint-Katherina-Lombeek (alle afstanden)

Zaterdag 6 augustus: 10de Estafette Halve Marathon Het GielsBos Gierle 21km

Maandag 8 augustus: Kermisstratenloop Booischot statie (alle afstanden)

Vrijdag 12 augustus: 8ste Halve Marathon Poppel (alle afstanden)

Vrijdag 12 augustus: Volleyrun Retie (alle afstanden)

Vrijdag 19 augustus: 27ste Holleweg Jogging Lichtaart (alle afstanden)

Vrijdag 19 augustus: 22ste KWB Corrida Merchtem (alle afstanden)

Zaterdag 20 augustus: 24ste Duffelse natuurloop, Trailrun & kinderjogging (alle afstanden)

Vrijdag 26 augustus: 14de landlopersjogging Wortel (alle afstanden

Zaterdag 27 augustus: 6de Bosloop Pontfort Kermis in Retie (alle afstanden)

Zondag 28 augustus: Heist Loopt in Heist-op-den-Berg (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 3 september: 25ste Pierenloop in Ravels (alle afstanden)

Zaterdag 3 september: 31ste Jaarmarktloop Edegem (alle afstanden)

Zondag 11 september: Fortloop in Puurs (alle afstanden)

Zondag 11 september: Bollekesloop Antwerpen (alle afstanden)

Zaterdag 17 september: Suikeren Loop in Lint (alle afstanden)

Zaterdag 17 september: Havenrun in Antwerpen (alle afstanden)

Zaterdag 17 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 4,4km

Zaterdag 17 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 8,8km

Zaterdag 17 september: Grote HeideTurfloop in Heide (alle afstanden)

Zondag 18 september: Herenthoutse Bosloop in Herenthout (alle afstanden)

Vrijdag 23 september: Dwars door Weelde 10km

Vrijdag 23 september: Dwars door Weelde 3,7km

Zaterdag 24 september: Stratenloop Halle Zoersel (alle afstanden)

Zondag 25 september: Dwars door Mechelen (alle afstanden)

Oktober

Zaterdag 1 oktober: Knoeselloop in Broechem (alle afstanden)
Zondag 2 oktober: Tris 3x3 Estafettenloop in Grobbendonk (alle afstanden)

Zondag 2 oktober: 28ste Neteloop Hulshout (alle afstanden)

Zaterdag 8 oktober: Den halve van Geshaa in Putte (alle afstanden)

Zaterdag 8 oktober: 1ste Gilseindse Herfstjogging in Ravels (alle afstanden)

Zondag 9 oktober: 21ste Monumentenloop Vorselaar (alle afstanden)

Maandag 10 oktober: 11de Kermisloop Putte Grens (alle afstanden)

Zondag 16 oktober: 2de Halve Marathon op Linkeroever in Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 23 oktober: 11de Stratenloop Park Spoor Noord & Mini-Ekiden in Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 23 oktober: 4de Mastenbosloop Kapellen (alle afstanden)

Zaterdag 29 oktober: Westerlo 5km

Zaterdag 29 oktober: Westerlo 10km

Zaterdag 29 oktober: Westerlo 20km

Zondag 30 oktober: Veldloop in Bonheiden (alle afstanden)

November

Zaterdag 5 november: Zilvermeerloop Mol (alle afstanden)

Zondag 6 november: Crosscup in Mol (alle afstanden)

Vrijdag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen (alle afstanden)

Zondag 13 november: Marathon van Kasterlee (alle afstanden)

Zondag 20 november: 64ste Internationale Veldloop Duffel (alle wedstrijden)

Zaterdag 26 november: Natuurlopen van Lier (alle afstanden)

Zaterdag 26 november: 3de Criteriumcross in Stabroek (alle afstanden)

December

Zaterdag 3 december: Blauwe Klei Cross Mol 6km

Zondag 11 december: ZWAT Kerstcorrida in Burcht 5km

Zondag 11 december: ZWAT Kerstcorrida in Burcht 10km

Zondag 11 december: 60ste Veldloop in Booischot (alle afstanden)

Zondag 18 december: ATAC Veldloop in Lille (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke