Loopkalender

Kalender



Uitslagen



Interessant!

InfoSlovenia.be
InfoSlovenia.info

Goede Doelen



Oxfam Wereldwinkel


Levensloop


SOS Sport Support




Crosscup van de provincie Antwerpen in Mol
Volgende editie Zondag 4 November 2018 in Mol
Historie
Sinds enkele jaren wordt de eerste individuele manche van de Lotto Crosscup in Mol gehouden. Deze veldloop vindt plaats in het Provinciaal Domein Zilvermeer waar een gedeelte van het parcours uit zand bestaat.

De dag ervoor wordt de Zilvermeerloop in Mol voor de meer recreatieve lopers gehouden.
Uitslagen
2018 - LIVE    2017    2016    2015

Nieuwsberichten 2018
Wedstrijdnummer 19069
Vereniging VMOL
Titel CrossCup Antwerpen
Type Veldlopen
Meetingsoort Crosscup
Locatie Recreatiedomein Zilvermeer - Zilvermeerlaan, 2400 Mol
Verantwoordelijke 1 Caers Ludo
Beginuur veldloop 10:40:00
Prijs toeschouwer €7 (€5 vvk)

 

Uurrooster zie hieronder



Contact: vmol@val.be
Website: http://www.sport.be/crosscup

Programma 2018

uur categorie/geslacht geboortejaar afstand
10u40 Atleten met handicap AMH   850m
Running Stars presented by Sportoase & Runners'Lab
10u50 Kangoeroes meisjes 2012-2013 500m
10u55 Kangoeroes jongens 2012-2013 500m
11u00 Benjamins meisjes 2011 850m
11u06 Benjamins meisjes 2010 850m
11u12 Benjamins jongens 2011 850m
11u18 Benjamins jongens 2010 850m
11u24 Pupillen meisjes 2009 1000m
11u30 Pupillen meisjes 2008 1000m
11u36 Pupillen jongens 2009 1000m
11u42 Pupillen jongens 2008 1000m
11u48 Miniemen meisjes 2007 1500m
11u56 Miniemen meisjes 2006 1500m
12u04 Miniemen jongens 2007 1500m
12u12 Miniemen jongens 2006 1500m
  ceremonies na elke wedstrijd    
     
CrossCup    
12u20 Cadetten meisjes 2004-2005 2150m
12u30 Cadetten jongens 2004-2005 2600m
  ceremonies cadetten    
12u50 Scholieren meisjes 2003-2002 2600m
13u05 Scholieren jongens 2003-2002 4000m
  ceremonies scholieren    
13u30 Senioren vrouwen   5500m
  Junioren vrouwen 2001-2000-1999  
  Masters dames + 35 jaar  
14u00 Senioren mannen   9200m
14u35 Ceremonies senioren, junioren en masters vrouwen en senioren mannen  
14u15 Korte cross mannen   3000m
  ceremonie korte cross mannen    
15u05 Junioren mannen 2001-2000-1999 6200m
15u05 Masters mannen + 35 jaar  
  ceremonies junioren, masters    

 

 

 

Erelijst
Lange Cross Heren
2018: Samuel Fitwi (DUI)
2017: Soufiane Bouchikhi
2016: Alex Kibet (KEN)
2015: Alex Kibet (KEN)
2014: Dennis Licht (NED)
2013: Alex Kibet (KEN)
2012: Dame Tasama Faisa (ETH)
Korte Cross Heren
2018: Valere Hustin
2017: Jeroen D'Hoedt
2016: Yannick Michiels
2015: Wesley De Kerpel
2014: Abdellah Dacha (MAR)
2013: Wesley De Kerpel
2012: Abdellah Dacha (MAR)
Dames
2018: Anna Gosk (POL)
2017: Katarzyna Rutkowska (POL)
2016: Sarah Lahti (ZWE)
2015: Louise Carton
2014: Louise Carton
2013: Fionnuala Britton (IER)
2012: Sifam Hassan (NED)
Nieuwsbrief
Links
Wedstrijden
Loopclubs
Duathlon
© - Renzo Vanhoorelbeke