Loopkalender Antwerpen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloniƫ Buitenland Uitslagen Labels A-Z Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Antwerpen 2020
75 Loopevenementen
loopkalender virtueel
Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte gehouden worden vanaf wanneer & welke loopwedstrijden er na de Coronacrisis als eerste terug zullen plaatsvinden? Schrijf je dan in door onderstaande formulier in te vullen. Uitschrijven kan altijd.

Inschrijven Nieuwsbrief

* indicates required
Juni

van Maandag 1 juni tot en met Dinsdag 30 juni: Virtual Race Hazewinkel in Willebroek 5,4km

Maandag 1 juni: 12de Foorloop in Dessel 14h30' 5km - 10km

Zaterdag 6 juni: 36ste Pallieterjogging in Lier 15h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 6 juni: Olympiade Run in Antwerpen 13h 4km - 8km - 12km Night Run

Zondag 7 juni: 40ste Deuzeldjogging in Schoten 14h 2,5km - 5km - 10km

Woensdag 10 juni: Stratenloop Hoogstraten Virtueel 5km

Vrijdag 19 juni: Avondloop in Lillo 20h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Zondag 21 juni: Herentals - Tielen 12h 6km - 14,4km - 21,1km

Vrijdag 26 juni: 2de Summer Run in Westerlo 18h 5km - 10km


Adverteren

Uw Banner hier?
Juli

Zaterdag 18 juli: 3de Witgoorse Kermisjogging in Dessel 15h 5km - 10km

Augustus

van Zaterdag 1 augustus tot en met Maandag 31 augustus: Virtual Race Hazewinkel in Willebroek 9,3km

Zaterdag 29 augustus: Dwars door Turnhout 18h 5km - 11km


Ticketinfo
Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 12 september: Antwerpen Night Half-Marathon 18h30 21,1km

Zaterdag 12 september: Antwerpen Night Marathon 19h 42,195km

Zaterdag 19 september: Suikeren Loop in Lint 13h30' 5km - 10km Night Run

Zondag 20 september: Greenrun in Berendrecht 11h 4km - 8km - 12km

Zondag 27 september: Dwars door Mechelen 13h 5km - 10km

Zondag 27 september: 7de Fortloop in Puurs 13h30' 5km - 10km - 15km Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
Oktober

Zaterdag 3 oktober: Den Halve van Geshaa in Putte Grasheide 14h 21,1km Night Run

Zondag 4 oktober: 4de Titanrun in Nijlen 10h 5km - 10km

Zondag 11 oktober: 2de Vrije Natuurloop Schoonbroekse Gehuchten in Retie van 8h30' tot 12h 6km - 12km - 20km

Zondag 18 oktober: 6de Linker Oevert Halve Marathon in Antwerpen 12h 4,2km - 10km - 21,1km - 42,195km Night Run

Zondag 25 oktober: Retie Trail 10h 8km - 16km - 31km Night Run

November

Zondag 15 november: 68ste Grote Prijzen van Duffel 12h15' 9,04km

Zondag 15 november: 16de Marathon Kasterlee 10h 21,1km - 42,195km

Antwerpen 2021
3 loopevenementen
Mei

Zondag 9 mei: Kolonie Trail Run in Merksplas 14h 6km - 12km

Zaterdag 15 mei: 38ste Bloemdekor Lentejogging in Kontich 14h 5km - 10km

Augustus

Zondag 29 augustus: Heist Loopt in Heist-op-den-Berg 14h 5km - 10km - 21,1km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zondag 5 januari: 47ste veldloop A.C. Hulshout 11h30' 8,8km

Zondag 5 januari: 8ste nieuwjaarsrun in Antwerpen 13h 5km - 10km

Zondag 5 januari: Appelbollenloop in Ekeren 13h 2km - 5km - 10km

Zaterdag 11 januari: Starlightrun in Westerlo 17h30' 5km - 10km Night Run

Zondag 12 januari: PK Veldlopen in Essen 10h30' 9km

Zondag 12 januari: Gegidste Looptour door Antwerpen Zuid 9h45' 10km

Zondag 19 januari: 47ste Veldloop in Herentals 12h 9,26km

Zondag 19 januari: Triamo Natuurloop in Balen 10h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 25 januari: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 25 januari: CriteriumCross Rijkevorsel 13h30'

Zondag 26 januari: 1000 kilometer van Olen 13h30' 4km - 8km - 12km

Zondag 26 januari: Veldloop in Bornem 12h 9km

Zondag 26 januari: 6de Geelse veldloop in Geel 12h 9,675km

Februari

Zaterdag 1 februari: Criteriumcross in Kalmthout 13h30'

Zondag 2 februari: Geelse Kajakjogging in Geel 14h 3,5km - 7km - 10,5km - 14km

Zondag 9 februari: Valentijnjogging in Lichtaart 14h 4km - 8km - 12km

Zaterdag 15 februari: Natuurloop van Lier 13h 5km - 10km - 25km

Zaterdag 22 februari: Cross Memorial Jos De Borger in Schoten 13h30'

Maart

Zaterdag 7 maart: Criteriumcross Sprintcross 16de Memorial Jean Janssens in Kalmthout 13h30'

Zondag 8 maart: 35ste Volksloop Grasheide in Putte 13h30' 2,52km - 5,22km - 10,39km

Zondag 8 maart: Boslooptocht in Kasterlee 8h en 11h 5km - 10km - 20km

Zondag 8 maart: Tjak-Trail 9h 10km - 17km - 32km

Zaterdag 14 maart: 6de Criteriumcross in Zandhoven 13h30'

Zondag 15 maart: 34ste 10 mijl van Wommelgem 13h 4km - 8km - 16,1km

Zaterdag 21 maart: KAVVV Cross Kampioenschap in Berendrecht 13h30'

Zaterdag 28 maart: Natuurloop van Lier 13h 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 28 maart: 31ste Lentejogging in Reet 14h 3km - 6km - 9km - 14km

Zondag 29 maart: 11de Bosloop van Brecht 9h en 12h 3km - 6,6km - 12km Night Run

Zondag 29 maart: Cibel beweegt tegen kanker in Herentals 14h 5km - 10km - 20km Night Run

Zondag 29 maart: 11 Trail in Turnhout 9h 5km - 8km - 11km

April

Zaterdag 4 april: Imants Grensloop Reusel - Arendonk - Reusel 16h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 12 april: City Oriƫntatieloop Antwerpen tussen 10h en 12h30 5km - 10km

Maandag 13 april: 33ste Paasjogging in Olmen 14h30' 3,6km - 7,2km - 10,8km - 14,4km - 18km

Zaterdag 18 april: 10km van Mechelen 14h 5km - 10km

Zaterdag 18 april: Color Run by Night in Nijlen 20h 4km - 8km - 12km

Zondag 19 april: 3de Mollenjogging in Poederlee 14h30' 5km - 10km

Zondag 19 april: Obstakelrun Only The Strong Survive in Bornem 11h 5km - 10km Night Run

Vrijdag 24 april: 29ste Oosteljogging in Geel 18h 3km - 6km - 12km

Zondag 26 april: 35ste Antwerp 10 miles 14h30' 16,109km

Mei

Vrijdag 1 mei: 15de Holvenjogging in Holven 18h30' 4,7km - 8,6km - 12,5km Night Run

Zondag 3 mei: Wing For Life World App Run in Kasterlee vanaf 11h ronden van 4,6km Night Run

Zondag 3 mei: Tour Coleur in Turnhout 14h 5km - 12km

Vrijdag 8 mei: 35ste Galbergenjogging in Mol 3,1km - 6,2km - 9,3km - 13,4km

van Vrijdag 8 mei to en met Vrijdag 22 mei: Virtuele Reuzenloop

Woensdag 13 mei: Inside Out RUN in Zoersel 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 15 mei: Arendonk Loopt 14h30' ronden van 1750 meter 13h30' 6,8km - 13,5km - 20,3km

Zondag 17 mei: 38ste 10 miles Malle in Oostmalle 12h30' 5,3km - 10,6km - 16,109km

Zaterdag 23 mei: 38ste Bloemdekor Lentejogging in Kontich 14h 5km - 10km

Zaterdag 30 mei: Belhameljogging in Bel 18h 4km - 8km - 16,109km Night Run

van Vrijdag 1 mei tot en met Zondag 31 mei: Winkelhier-run Virtueel in Zoersel 5km

Zondag 31 mei: Heist Loopt Virtueel vrij vertrek tussen 9h en 16h 5km - 10km

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
159 Loopevenementen
Januari

Zaterdag 12 januari: Sint Elooicross in Wommelgem 13h30'

Zaterdag 12 januari: 7de Woudlopers OriƫntatieRun in Kasterlee 10h

Zondag 20 januari: 45ste Veldloop in Herentals 12h 9,26km

Zondag 20 januari: Veldloop in Bornem 12h 9km

Zondag 20 januari: Geitencross in Wilrijk 13h30'

Zondag 27 januari: Winterjogging 1000 kilometer van Olen 13h30' 4km - 8km - 12km

Februari

Zondag 3 februari: Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

Zondag 17 februari: 20ste Veldloop der Noorderkempen in Essen 12h 9km

Zondag 17 februari: Chiro Viersel Loop in Viersel 14h 5km - 10km - 15km

Zondag 17 februari: Boer van Ballaer Jogging in Kasterlee 14h 3,3km - 6,6km - 9,9km - 13,2km

Maart

Zondag 3 maart: Olmense Zoo Run in Olmen 8h30 - 11h 5km - 10km - 15km Night Run

Zaterdag 9 maart: 6de KAVVV criteriumcross in Zandhoven 13h30'

Zondag 10 maart: 6de Duffel Morning Run 9h45' 5km - 10km

Zondag 17 maart: Mollenloop in Mol 13h-15h 5,4km

Zondag 17 maart: Antwerp Urban Trail 9h 7km - 12km

Zaterdag 23 maart: Stratenloop in Stabroek 13h30' 5km - 10km

Zondag 24 maart: 11 Trail in Turnhout 14h 8km Night Run

April

Zaterdag 6 april: 35ste Kastelenloop in Zandhoven 14h 3,2km - 10km

Zaterdag 6 april: St-Dimpnajogging in Geel 11h 5,16km - 10,22km

Zaterdag 6 april: Natuurloop Lissenvijver in Geel van 9h15' tot 11h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 12 april: 14de Lentejogging Ravels 19h 3,5km - 7km - 10,5km

Zondag 14 april: Gielsbosloop in Gierle 8h30 - 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 14 april: Tour Couleur in Turnhout 14h 6km - 12km

Zaterdag 20 april: 29ste 10 Mijl Van Essen 15h30 4km - 8km - 16,1km

Zondag 28 april: Short Run in Anwerpen 12h 5km

Mei

Woensdag 1 mei: Biesakkerrun in Balen 10h15' 4km - 8km - 12km

Woensdag 1 mei: Kom Op Tegen Kanker loop in Ekeren 14h 5km - 10km

Zaterdag 4 mei: Impala Run in Bornem 14h30' 5km - 10km - 16km Night Run

Zondag 5 mei: Spartacusrun in Boom 10h 10km

Zondag 5 mei: AVN Ochtendjogging tussen 8h30 & 10h30' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 10 mei: 30ste Dwars door de Abdij in Tongerlo 18h30' 4km - 8km - 12km

Zondag 12 mei: Great Breweries Marathon in Puurs 9h15' 25km - 42,195km

Woensdag 15 mei: Inside Out Run in Sint-Antonius 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 24 mei: Averegtenjogging in Hallaar 19h 5km - 10km - 15km Night Run

Woensdag 29 mei: 22ste Avondjogging in Wechelderzande 19h 4km - 8km - 12km

Juni

Zondag 2 juni: Duorun in Schelle 13h 5km Night Run

Zondag 2 juni: Blokkenloop in Willebroek 10h 1 of 2 torens

Vrijdag 7 juni: Jogging Dwars door de Kazerne in Grobbendonk 18h30' 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 7 juni: Stadsparkfeestenloop in Turnhout 19h30' 3km - 6km - 9km

Zaterdag 8 juni: Stratenloop Groot-Zoersel Risschot 15h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 8 juni: 4de Sinksentrail in Kasterlee 15h 6km - 12km - 18km

Zaterdag 8 juni: 27ste Kapellekensloop in Minderhout 14h 3km - 5,275km - 10,55km - 16,1km - 21,1km

Zondag 9 juni: 8ste Kleipikkersrun Sint-Lenaarts 15h30' 3,3km - 6,6km - 9,9km

Zondag 9 juni: Silverrun in Antwerpen 9h 1 of 3 torens Night Run

Vrijdag 14 juni: 18de Stratenloop in Weelde 18h50' 4,2km - 8,4km - 12,6km

Zaterdag 15 juni: 6de Krawatenjogging in Lille 18h 5km - 10km - 15km

Zondag 16 juni: E!-Trail in Edegem 10h 5km - 10km Night Run

Woensdag 19 juni: 34ste Stratenloop in Hoogstraten 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 21 juni: 17de Brechtse Stratenloop 18h35' 5km - 10km

Zondag 23 juni: 10de Monnikenjogging in Zoersel 10h 6km - 10km

Vrijdag 28 juni: 1ste Summer Run in Westerlo 19h 5km - 10km Night Run

Zondag 30 juni: 32ste Groentejogging in Schriek 14h15' 4km - 8km - 12km

Juli

Donderdag 4 juli: 4de Ronde Baalse Hei in Turnhout 18h 4km - 10km

Vrijdag 5 juli: 11de Peulis jogging in Putte 18h30' 5km - 8km - 12km

Vrijdag 12 juli: Hoevejogging in Wiekevorst 18h45' 3,72km - 7,3km - 10,85km

Zaterdag 13 juli: Jogging Kapellekeskermis in Eindhout 18h15' 4km - 8km - 12km

Vrijdag 19 juli: 10km van Wiekevorst 18h25' 5km - 10km

Augustus

Vrijdag 2 augustus: Herentals Loopt 18h30' 2h

Zaterdag 3 augustus: 13de Estafette Halve Marathon Het GielsBos Gierle 13h30' 7km - 21km

Maandag 5 augustus: 30ste Kermis stratenloop Booischot statie 18h30' 4,5km - 7,5km - 10,5km

Vrijdag 9 augustus: 11de Halve Marathon Poppel 19h 5,5km - 11,2km - 21,1km

Vrijdag 16 augustus: 25ste KWB Corrida Merchtem 18h 3km - 6km - 12km

Zondag 18 augustus: 3de Natuurloop in Mol tussen 8h en 10h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 24 augustus: Rauwse Putloop in Mol 13h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 24 augustus: 43ste Stratenloop Hob Nob in Brasschaat 17h 5,25km - 10,5km

Zaterdag 24 augustus: 6h movement & music in Merksplas 12h30' 6uur

Zaterdag 24 augustus: Neteland Natuurloop in Herentaals start van 9h30 tot 12h 5km - 12km - 15,5km - 21,1km Night Run

Zondag 25 augustus: Heist Loopt in Heist-op-den-Berg 14h 5km - 10km - 21,1km Night Run

Maandag 26 augustus: 11de Kermisloop in Berendrecht 18h 5km - 10km

Vrijdag 30 augustus: 4de Waver Loopt in Onze Lieve Vrouw Waver 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 30 augustus: Kapittelloop in Brasschaat 19h 4km - 8km - 16,109km

Vrijdag 30 augustus: 16de landlopersjogging Wortel 18h40' 3km - 6km - 9km - 16,1km Night Run

Zaterdag 31 augustus: 28ste Pierenloop in Ravels 13h30' 5km - 15km - 30km

September

Zaterdag 7 september: 2de Halve Marathon van Zandhoven 14h30' 10km - 21,1km

Zondag 8 september: Bollekesloop Antwerpen 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 14 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 13h30' 4,4km - 8,8km

Vrijdag 20 september: 34ste Dwars door Weelde 18h40' 3,9km - 5km - 10km

Zaterdag 21 september: Stratenloop Groot-Zoersel Halle 15h 5km - 10km - 15km

Zondag 22 september: 3de Netedal Natuurloop in Itegem 10h 4,3km - 9,2km - 12,88km Night Run

Zondag 22 september: de Roger Okrathon 62 in Kasterlee tussen 8h30' en 15h 5km - 10km - 20km

Vrijdag 27 september: 8ste Kontich Loopt 18h30' 7km

Zaterdag 28 september: 28ste Apolloniajogging Geel-Stelen 14h 4km - 8km - 12km

Oktober

Zondag 6 oktober: 6de Noordrun in Zandvliet 16h 4km - 8km - 12km Night Run

Zondag 6 oktober: Bobbiejaanlandtrail in Lichtaart 10h30' 6km - 11km - 16km Night Run

Zondag 6 oktober: 31ste Neteloop Hulshout 13h30' 3,5km - 7km - 10,5km - 14km

Zaterdag 12 oktober: 4de Gilseindse Herfstjogging in Ravels 13h 6km - 12km

Zondag 13 oktober: 14de Park Spoor Noord Stratenloop & mini-Ekiden in Antwerpen 13h 5km - 10km - 15km

Zondag 13 oktober: 24ste Monumentenloop Vorselaar 14h 5km - 10km - 19km

Zondag 13 oktober: Schapenkoppenloop in Lier tussen 9h & 11h 5km - 10km - 16,109km

Maandag 14 oktober: 14de Kermisloop Putte Grens 19h15' 5km - 10km

Zaterdag 19 oktober: 1ste Criteriumcross in Wommelgem 13h30'

Zaterdag 26 oktober: 2de Criteriumcross in Schoten 13h30'

Zaterdag 26 oktober: Halloweenrun in Beerse 15h30' 5km - 10km Night Run

November

Zaterdag 2 november: Cross in Gooreind 13h30'

Zaterdag 2 november: Havenland Run in Antwerpen 19h30' 8km - 12km

Zondag 3 november: Havenland Run in Antwerpen 10h15' 8km - 13,5km - 23,5km

Zondag 3 november: Veldloop in Bonheiden 11h30' 8,85km

Zaterdag 9 november: Zilvermeerloop in Mol 12h 5km - 10km - 20km

Zaterdag 9 november: Cross Zandhoven

Zondag 10 november: Crosscup in Mol 11h50' 9,2km

Maandag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen 12h 9,085km

Zaterdag 23 november: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 16,1km

Zondag 24 november: Keiheuvel Bosloop Balen 10h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 24 november: 49ste Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

Zaterdag 30 november: Dubbele Herfstcross in Arendonk 12h10' 8,69km

Zaterdag 30 november: Molsloopje in Poederlee van 13h - 15h 5km - 10km - 15km

December

Zaterdag 7 december: 42ste Loopcross-Jogging Blauwe Kei - Kon. Wezel Tennisclub in Mol 15h30' 6km

Zaterdag 7 december: 2de Bos & Natuurloop in Grobbendonk van 9h tot 11h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 8 december: 63ste Veldloop van AVZK in Booischot 12h15 8,95km

Zaterdag 14 december: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 16,1km

Zaterdag 14 december: Urban Trail in Mechelen 19h45' 6km - 10km

Zondag 15 december: 56ste Geitencorrida in Wilrijk 14h30' 4,5km - 7,5km Night Run

Zaterdag 21 december: Warmathon in Antwerpen

Zondag 22 december: ATAC Veldloop in Lille 11h45' 9,45km

Afgelopen Wedstrijden 2018
163 Loopevenementen
Januari
Woensdag 3 januari: 2de Nieuwjaarsloop in't Donker in Puurs 19h 5,5km - 8,5km

Februari
Zaterdag 24 februari: Cross Schoten 13h30'

April
Vrijdag 20 april: Clara Fey Trail in Brecht 17h30 - 18h30' 3km - 6km Night Run

Vrijdag 20 april: Kom Op Tegen Kanker - Loop in Geel 18h30' 5km - 10k - 4x5km Night Run

Zaterdag 28 april: Color run by night in Westerlo 21h 4km - 8km Night Run

Mei
Zondag 6 mei: 3de Westel Magic Run in Westerlo 13h30' 5km - 10km Night Run

Zondag 6 mei: Moved To Help in Merksplas 14h 4,2km - 8,4km - 12,6km - 16,8km

Juni
Vrijdag 1 juni: 22ste Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver 18h45' 3km - 5km - 10km

Vrijdag 8 juni: Stratenloop Zandvliet 19h30' 5km - 10km

Zaterdag 9 juni: Bornemse Bedrijvenloop 14h 8km

Vrijdag 22 juni: 15de Ramselse Routeloop in Ramsel 18h15 5km - 10km

Vrijdag 22 juni: 3de Avondjogging in Lillo 20h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Zaterdag 23 juni: Stratenloop Zoersel-Kermis 16h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 30 juni: Kermisjogging in Larum 14h30' 4,3km - 8,6km - 12,9km

Juli
Vrijdag 20 juli: 23ste Hertberg-Natuurloop in Herselt 18h45' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 21 juli: 36ste Dwars door Kasterlee 12h45' 5km - 10km - 16,109km

Augustus
Zondag 19 augustus: 27ste Duffelse natuurloop, Trailrun & kinderjogging in Duffel 15h 5km - 10km - 12km

Vrijdag 24 augustus: 30ste Holleweg Jogging Lichtaart 18h 5km - 10km - 15km

September
Zaterdag 1 september: 35ste Jaarmarktloop Edegem 13h 5km - 10km

Zondag 2 September: Geitenloop Valaar in Wilrijk 12h45' 5km - 10km

Zondag 9 september: Bosloop in Herenthout 13h30' 4,31km - 10,5km

Vrijdag 14 september: Run Outside The Box in Lille 21h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 22 september: KAVVV & FEDES Stratenloop in Wilrijk 14h15'

Zondag 23 september: 1ste Child Focus Run in Mechelen 13h 6km - 11km

Zondag 30 september: 1ste Industrierun in Beerse 10h 6km - 12km

Zondag 30 september: Race for the Cure in Antwerpen 10h30' 6km

Oktober

Vrijdag 5 oktober: Nightrun in Hingene 19h30' 8km

Zaterdag 13 oktober: 2de One Word Run in Boom 14h 3km - 6km - 12km

Zondag 21 oktober: Stratenloop Tisselt 2,5km - 5km - 10km

Zondag 21 oktober: 6de Mastenbosloop Kapellen 12h15' 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 27 oktober: Park -en Bosloop in Westerlo 13h30' 4km - 8km - 12km - 20km Night Run

November

Vrijdag 23 november: Test Run in Antwerpen 19h 5km

December

Zaterdag 1 december: Sinterklaasrun in Duffel 13h 4km - 8km - 12km

Zondag 2 december: Veldloop SGOLA in Boechout 11h50' 8km

Zondag 9 december: Bos -en Natuurloop in Tielen tussen 9h en 11h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 29 december: 6de Mid-winterjogging in Bergom-Herselt 18h 4km - 8km

Afgelopen Wedstrijden 2017
153 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 7 januari: 3de Avondcross Grote Prijs Geral in Hulshout 16h 8,8km

Zondag 15 januari: Natuurloop Meerhout 8h30-11h 5km - 10km - 15km - 21,5km

Zaterdag 28 januari: 3de ACR Cross in Rijkevorsel 13h30 6,14km

Februari
Zondag 19 februari: 19de Grote Prijs Borsbeek 12h30' 8,1km

April
Zaterdag 1 april: Natuurloop in Geel 9h30' en 10h50' 5km - 10km - 15km

Maandag 17 april: Trialrun Fort van Merksem 15h30' 5km - 10km

Mei
Zondag 14 mei: Urban Reuzenloop in Borgerhout 13h20' 4km - 8km - 12km

Vrijdag 19 mei: Engstraatjogging in Meerhout 18h30' 4km - 8km - 12km - 16km

Zaterdag 20 mei: Urban Trail in Loenhout 13h30' 4,8km - 6,3km - 7,1km - 8,6km

Juni
Zaterdag 3 juni: Sinksentrail in Kasterlee 15h 6km - 12km - 18km

Zaterdag 24 juni: 17de NatuurLoop Boechout 14h45' 3,35km - 6,7km - 10km

Juli
Zaterdag 22 juli: Benefiet-run in Berlaar 12h 3km - 6km - 9km - 12km

Augustus
Zondag 27 augustus: 1ste Natuurloop in Mol tussen 8h en 10h30' 5km - 10km - 15km

September
Zaterdag 16 september: Havenrun in Antwerpen 14h30' 3x5km - 15km

Zaterdag 16 september: Grote HeideTurfloop in Heide 18h 5km - 10km

Zaterdag 16 september: Stratenloop in Wilrijk 14h15' 5km - 10km

Zondag 17 september: 3x3 estafetteloop & individuele loop in Grobbendonk 14h 3x3km - 4,5km - 9km

Zaterdag 23 september & Zondag 24 september: Run To Walk Again in Tongerlo 8h 300km

Zondag 24 september: Monte Lapino Run in Vorselaar 8h & 11h 6km - 11km - 16km

Zaterdag 30 september: 6 urenjogging in Westerlo 15h

Oktober
Zaterdag 7 oktober: Jogging Terlo Kermis in Kasterlee 14h30' 4km - 8km - 12km

Vrijdag 20 oktober: Nightrun in Antwerpen

Zaterdag 21 oktober: Nightrun in Balen 20h15' 3km - 6km - 9km - 12km

November
Zondag 5 november: Bos -en Natuurloop Gierle 8h30-11h 3km - 5km - 10km - 15km

151 Loopevenementen
Februari
Zondag 7 februari: Natuurloop in Tongerlo 8h-11h 3km - 6km - 9km - 12km

Maart
Zaterdag 5 maart: 5de Beeltjensloop in Westerlo 13h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 12 maart: Halve Marathon in Geel Bel 14h 5km - 10km - 21,1km

April
Zondag 10 april: Titsenjogging in Oelegem 9h en 12h 6km - 12km - 18km

Vrijdag 15 april: Kom Loop Tegen Kanker in Geel 19h 5km - 10km

Vrijdag 24 april: KWB Oosteljogging in Geel 18h 3km - 6km - 12km

Zaterdag 23 april: Dijkrun in Niel 14h 5km - 13,5km

Zondag 24 april: 2de Run Thals in Herentals 9h45 5km - 10km - 15km

Vrijdag 29 april: 3de Boechout Loopt in Boechout 15h 2,5km - 5km - 10km

Mei
Zondag 1 mei: Ochtendjogging AVN in Wortel 9h en 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 8 mei: 2de Groot Buitenschoor Natuurloop in Zandvliet

Zaterdag 21 mei: 22ste Sint-Guibertusjogging in Itegem 14h 3km - 6km - 11km - 16,1km

Zaterdag 21 mei: Aflossings-10miles in Zandhoven 14h 16,1km

Vrijdag 27 mei: Jogging De Mast in Kasterlee 17h30' 5km - 10km - 15km

Juni
Vrijdag 3 juni: 20ste editie van onze Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver 19h 3km - 5km - 10km

Zaterdag 4 juni 18de Kermisjogging Punt in Geel14h 5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 5 juni: 2de Combat Run in Koningshooikt 5km - 10km

Zondag 19 juni: Dwars door Geel 13h30' 5km - 10km

Vrijdag 24 juni: 26ste Kardinaalsjogging Vorselaar 18h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 26 juni: Summer Challenge in Olen 10h 5km - 10km - 30km Night Run

Zondag 26 juni: Braderijloop in Schoten 13h 5km - 10km

Zondag 26 juni: 29ste Groentejogging in Schriek 14h30' 3,8km - 7,4km - 10,7km

Juli
Zaterdag 9 juli: Sugar Run Uurloop in Duffel 19h

Zondag 10 juli: The Color Run in Hemiksen 15h tot 18h 5km

Augustus
Vrijdag 5 augustus: 22ste Katarinajogging in Sint-Katherina-Lombeek 19h30' 5,6km - 11,2km - 15,6km

Vrijdag 12 augustus: Volleyrun Retie 19h 2,91km - 5,87km - 8,85km - 14,81km

Zondag 14 augustus: Trio Challenge Run in Brasschaat 15h30' 30km

Zaterdag 27 augustus: 6de Bosloop Pontfort Kermis in Retie 14h30' 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 28 augustus: Klein Willebroek Loopt 9h45' 8km - 16km

September
Zaterdag 10 september: Kneuterskesjogging in Kessel 13h en 15h 5km - 10km - 15km

Oktober
Zaterdag 8 oktober: Cross Stabroek 13h30'

November
Zaterdag 5 november: Medaillecross Gooreind 13h30' 6,2km

Zondag 20 november: Hetric Challenge Floreal in Lichtaart 14h30' 3km - 7km - 14km

December
Zondag 11 december: ZWAT Kerstcorrida in Burcht 14h 5km - 10km

© Renzo Vanhoorelbeke