Loopkalender Antwerpen

Home Loopschoenen Kopen Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen Nieuwsbrief
Antwerpen 2024
April

Maandag 1 april: 34ste Paasjogging in Olmen 14h30' 4km - 8km - 12km - 16km - 20km

Zondag 7 april: Joggingloop Gierle Vosselaar van 8h30 tot 11h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 14 april: 5de Mollenjogging in Poederlee 13h30' 5km - 10km

Zondag 14 april: Geelster Natuurloop 9h 5km - 9km - 15km - 21km

Zondag 21 april: 38ste Antwerp 10 miles 10h30' 6,8km - 16,109km


Tot 30% korting Sport BH     Tot 45% korting op Loopschoenen     Tot 25% korting Björn Borg Sportkleding

Mei

Woensdag 1 mei: 12de Kom Op Tegen Kankerloop Ekeren 14h30' 5km - 10km

Vrijdag 3 mei: 37ste Galbergenjogging in Mol 18h30 3,1km - 6,2km - 9,3km - 13,4km

Vrijdag 3 mei: 17de Holvenjogging in Holven 18h30' 4,8km - 8,6km - 12,5km

Zaterdag 4 mei: Merit Run in Antwerpen 11h 4km - 8km - 12km

Zondag 5 mei: Wings for Life World Run in Geel 13h ronden van 5km Night Run

Zondag 5 mei: Kalmthoutse stratenloop 13h10' 5km - 10km

Zondag 19 mei: 40ste 10 miles Malle in Oostmalle 12h30' 5,3km - 10,6km - 16,109km

Vrijdag 24 mei: Averegtenjogging in Hallaar 19h 5km - 10km

Zaterdag 25 mei: Rivierenhofloop in Deurne 14h 5km - 10km

Vrijdag 31 mei: Engstraatjogging in Meerhout 18h30' 4km - 8km - 12km Night Run


Top 10 Sportdranken    Kortingen tot 70% bij Runningdirect!    Korting tot 50% Adidas Oulet hardloopkledij   

Uw Loopwedstrijd in de kijker voor 30€/maand?
Juni

Zondag 2 juni: 49ste Halve Marathon in Nijlen 13h 5km - 10km - 21,1km

Vrijdag 7 juni: Jogging Dwars door de Kazerne in Grobbendonk 19h 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 7 juni: Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver 18h45' 3km - 5km - 10km

Zaterdag 8 juni: Krawatenjogging in Lille 18h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 15 juni: Baskwadder Trail in Herentals 13h 10km - 18km - 23km - 31km - 37km Night Run

Vrijdag 21 juni: Ramselse Routeloop 18h30' 5km - 10km

Juli

Zaterdag 27 juli: 10km van Wiekevorst 16h 5km - 10km

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zondag 8 septemer: Natuurloop in Meerhout van 8h30' tot 11h 5km - 10km - 16km

Zondag 29 september: Dwars door Mechelen 13h 5km - 10km

Oktober

Zaterdag 5 oktober: Fluo Nightrun in Brasschaat 19h 7km Facebook logo

Zondag 20 oktober: Antwerp Marathon & Half Marathon 21,1km - 42,2km

Zondag 27 oktober: Retie Trail 10h 8km - 17km - 31km Facebook

Afgelopen Wedstrijden 2024
Januari

Woensdag 3 januari: Nieuwjaarsloop in Puurs 19h30' 5km - 10km

Zondag 7 januari: 11de nieuwjaarsrun in Antwerpen 14h 5km - 10km

Zondag 7 januari: Wienerberger Trail De Schorre in Boom 6km - 11km - 14km - 20km

Zondag 14 januari: PK Veldlopen in Balen

Zondag 21 januari: Veldloop in Bornem 12h 9km

Zondag 21 januari: 49ste Veldloop in Herentals 12h 9,5km

Zondag 21 januari: Natuurloop in Oud-Turnhout 10h 5km - 12km - 18km

Zaterdag 27 januari: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 21,1km

Zondag 28 januari: 10de Geelse veldloop in Geel 12h 9,675km

Zondag 28 januari: 3de Antwerp Park Miles 8h30' 5km - 10km - 20km

Februari

Zondag 4 februari: 70ste Grote Prijzen van Duffel 12h15' 9,04km

Zondag 4 februari: Airwold Trailrun in Bornem van 10h tot 11h 7km - 12km - 18km

Zondag 11 februari: 25ste Valentijnjogging in Lichtaart 14h 4km - 8km - 12km

Zondag 18 februari: Boer van Ballaer Jogging in Kasterlee 14h 3,3km - 6,6km - 9,9km - 13,2km

Zaterdag 24 februari: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 25km

Zaterdag 24 februari: Brasschaat Natuur Classic 8h30' 25km - 33km

Zaterdag 24 februari: 1ste Nightrun in Brecht 19h 7km

Zondag 25 februari: 20ste Veldloop der Noorderkempen in Essen 12h 9km

Zondag 25 februari: Natuurloop Lille - Beerse 10h 8km - 15km - 22km

Zondag 25 februari: Lippelobostrail in Lippelo 9h50' 9km - 16km - 21km

Maart

Zondag 10 maart: 10km van Mechelen 10h30' 5km - 10km

Zondag 10 maart: 36ste 10 mijl van Wommelgem vanaf 14h 4km - 8km - 16,1km

Zondag 17 maart: Halve Marathon Turnhout 9h30' 5km - 11km - 21km Night Run

Zondag 17 maart: Tjak-Trail 9h 12,5km - 25km

Zaterdag 23 maart: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 23 maart: Natuurloop Kempense Meren in Mol 10h 7km - 11km - 25km

Zondag 24 maart: Natuurloop Kempense Meren in Mol 10h 6km - 10km - 19km

Zaterdag 30 maart: 33ste Lentejogging in Reet 14h 3km - 6km - 9km - 14km

Zaterdag 30 maart: 35ste Kastelenloop in Zandhoven 14h 5,5km - 10km Night Run

Afgelopen Wedstrijden 2023
Januari

Zondag 8 januari: 20ste Veldloop der Noorderkempen in Essen 12h 9km

Zaterdag 14 januari: KAVVV Sint-eloois Cross in Wilrijk 13h30

Zondag 22 januari: 49ste Veldloop in Herentals 12h 9,5km

Zondag 22 januari: 2de Airworld Trail in Bornem van 9h30' tot 11h 7km - 12km - 18km

Zondag 22 januari: KAVVV Geitencross in Wilrijk 13h30'

Zondag 22 januari: Veldloop in Bornem 12h 9km

Zondag 29 januari: Lippelobos Trail in Puurs-Sint-Amands 10h 8km - 16km

Februari

Zaterdag 4 februari: KAVVV Criteriumcross in Kalmthout 13h30

Zondag 5 februari: Tjak Wintertrail in Tielen 9h30 10km - 20km - 30km

Zaterdag 11 februari: KAVVV Stercross in Sint-Niklaas 13h30'

Zaterdag 25 februari: KAVVV Cross in Schoten 13h30'

Maart

Zaterdag 4 maart: Memorial Jean Janssens in Kalmthout 13h30'

Zondag 5 maart: 35ste Volksloop Grasheide in Putte 13h30' 2,52km - 5,22km - 10,39km

Zondag 5 maart: 4de 11 Trail in Turnhout 10h 7km - 11km Night Run

Zondag 5 maart: Run for Nature in Bonheiden van 10h tot 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 5 maart: Trail Westmalle in Zoersel 10h 9km - 14km - 21km

Zondag 12 maart: Boslooptocht in Kasterlee 8h en 11h 6km - 9km - 14km - 19km - 25km - 34km - 42km

Zaterdag 25 maart Natuurloop van Lier 5km - 10km - 21,1km

April

Zaterdag 1 en Zondag 2 april: Open Kempenrun in Herentals van 9h30' tot 18h 9km

Zondag 2 april: Imants Grenstrail Reusel - Arendonk - Reusel 9h30' 8km - 16km - 22km

Zondag 16 april: Essen Industry Trail 9h 6km - 12km Night Run

Zaterdag 22 april: 30ste Oosteljogging in Geel 14h 3km - 6km - 12km

Zondag 23 april: 8ste Polder 10-miles in Zandvliet 15h 16,109km

Vrijdag 28 april: De Mortselarij Trailrun in Mortsel van 16h tot 20h 4km - 8km - 16km Night Run

Zaterdag 29 april: Olympiaderun in Antwerpen 14h 4km - 8km - 12km

Zondag 30 april: AVN-Vagebondloop in Wortel vrij vertrek tussen 8h30 en 10h30' 5km - 10km - 15km - 25km

Mei

Zondag 7 mei: Run for Nature in Duffel van 9h tot 12h 6km - 10km - 14km Night Run

Zondag 7 mei: Infinity Run in Herentals van 14h tot 17h afstand naar keuze Night Run

Vrijdag 12 mei: Mortsel Loopt 18h 5km - 10km

Zaterdag 20 mei: 39ste Bloemdekor Lentejogging in Kontich 14h 5km - 10km

Vrijdag 26 mei: Stadsparkfeestenloop in Turnhout 19 3km - 6km - 9km

Juni

Zondag 4 juni: E!-Trail in Edegem 10h 5km - 10km

Zondag 4 juni: Sint-Andriesrun in Antwerpen 13h 5km - 10km Night Run

Vrijdag 9 juni: Berg-Om-Loop 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 10 juni: Kapellekensloop in Minderhout 14h 3km - 5,275km - 10,55km - 16,1km

Zaterdag 17 juni: Groentejogging in Schriek 3,4km - 6,7km - 10km - 13,3km

Zaterdag 17 juni: Baskwadder Trail in Herentals 13h 8,5km - 15km - 22km - 30km Night Run

Zondag 18 juni: 1ste Vlinvesta Jogging Langs De Nete in Westmeerbeek 14h 5km - 10km Night Run

Vrijdag 30 juni: Summer Run in Westerlo 18h 5km - 10km

Vrijdag 30 juni: Peulis jogging in Putte 18h30' 5km - 8km - 12km

Juli

Zaterdag 1 juli: 12de Halve Marathon Poppel 19h 5,5km - 11,2km - 21,1km

Zaterdag 15 juli: 5de Witgoorse Kermisjogging in Dessel 15h 5km - 10km

Vrijdag 28 juli: Herentals Loopt 14h30' 2 uur

Zaterdag 29 juli: 10km van Wiekevorst 16h 5km - 10km

Zondag 30 juli: Zomerjogging Vroenhoven van 8h tot 11h 5km - 7,5km - 10km

Augustus

Zaterdag 5 augustus: 14de Estafette Halve Marathon Het GielsBos Gierle 13h30' 6km - 21km

Vrijdag 11 augustus: 5de Halfoogstjogging in Kasterlee 18h15' 5km - 10km - 15km

Zondag 13 augustus: 3de Donkrun in Lier 15h30' 5km - 10km

Zondag 13 augustus: Battel Run in Mechelen 18h15' 5km - 10km

Zondag 20 augustus: Trail Natuurloop Herentals - Tielen 12h30 7km - 16km - 25km

Zondag 20 augustus: JMT Natuurloop in Mol tussen 8h en 10h30' 5km - 10km - 15km Night Run

Vrijdag 25 augustus: 7de Waver Loopt in Onze Lieve Vrouw Waver 18h30' 5km - 10km Facebook Waver Loopt

Zaterdag 26 augustus: Ronde van Putte 14h 5km - 10km

Zondag 27 augustus: Red Star Run in Antwerpen 11h 5km - 10km

September

Vrijdag 1 september: Kapittelloop in Brasschaat 19h 4km - 8km - 16,109km Night Run

Zaterdag 2 september: Edegem Loopt 13h 5km - 10km - 16,109km

Zondag 3 september: Floreal Groepsloop in Lichtaart van 8h tot 13h 3km - 6km - 9km - 12km - 15km

Zaterdag 9 september: Reynaert Adinda Crosst Eroplos in Herentals van 9h tot 11h 5km - 12km - 21km

Zondag 10 september: Bollekesloop in Antwerpen 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 16 september: MerelFest Speelse Obstakelrun Individueel of Per Team in Brecht 13h ronden van 1km of 1,8km Night Run

Zondag 17 september: Natuurloop in Meerhout tussen 8h30' en 11h30' 5km - 10km - 16km

Zondag 17 september: Linker Oevert Halve Marathon in Antwerpen 9h 10km - 21,1km - 42,195km Night Run

Zondag 17 september: Natuurloop in Rosselaar 9h 5km - 7,5km - 16km Night Run

Zaterdag 23 september: 31ste Apolloniajogging Geel-Stelen 14h 4km - 8km - 12km

Zondag 24 september: Bosloop Runnin'Brecht vanaf 9h tot 11h 5km - 10km - 16km Night Run

Zondag 24 september: 8ste Fortloop in Puurs 9h30' 5km - 10km - 15km - 20km Night Run

Oktober

Zondag 1 oktober: Neteloop Hulshout 13h30' 3,5km - 7km - 10,5km - 14km

Zaterdag 7 oktober: Jogging Terlo in Kasterlee 16h30' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 7 oktober: Den Halve van Geshaa in Putte Grasheide 14h 21,1km Night Run

Zaterdag 7 oktober: Urban Trail in Rijkevorsel van 13h30 tot 15h30' 4km - 10kmNight Run

Zondag 8 oktober: Sporta Infinity Run in Westerlo Night Run

Zondag 8 oktober: 28ste Monumentenloop Vorselaar 13h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 15 oktober: Zilvermeerrun in Mol 9h30' 5km - 10km - 7km - 17km - 27km

Zondag 15 oktober: Herfstloop EkeRun in Ekeren Antwerpen 10h 5km - 10km

Maandag 16 oktober: 17de Kermisloop Putte Grens 19h15' 5km - 10km

November

Zondag 5 november: Bos- en Natuurloop in Gierle van 8h30' tot 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 5 november: 30ste Veldloop in Bonheiden 11h 9,35km

Zaterdag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen 12h 9,085km

Zondag 12 november: 17de Marathon Kasterlee 10h 21,1km - 42,195km

Zaterdag 18 november: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 16,1km

Zondag 19 november: BK Veldlopen in Hulshout

Zondag 19 november: Antwerp Urban Trail van 9h tot 12h 7km - 12km

Zondag 26 november: 20ste Keiheuvel bosloop in Balen van 10h15' 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 26 november: Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

December

Zaterdag 2 december: Dubbele Herfstcross in Arendonk 12h10' 8,69km

Zondag 10 december: 66ste Veldloop van AVZK in Booischot 12h15 8,95km

Zondag 10 december: 58ste Geitencorrida in Wilrijk 14h30' 4,5km - 7,5km

Zaterdag 16 december: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 16,1km

Zondag 17 december: 40ste Vossecross ATAC Veldloop in Gierle 11h45' 9,45km

Zondag 17 december: Trailrun Kalmthoutse Heide in Kalmthout van 8h tot 11h 11km - 21km - 32km - 42km

Vrijdag 29 december: Hert & Run in Turnhout 19h 1 uur Night Run

Afgelopen Wedstrijden 2022
Januari

Zondag 9 januari: Trail De Schorre in Boom 10h 6km - 11km - 15km - 20km

Zaterdag 29 januari: Pannenkoekenrun Fort 8 in Hoboken 11h 3km - 6km - 9km

Zondag 23 januari: 1ste Antwerp Park Run

Februari

Zaterdag 5 februari: Westmalle loop Kom Op Tegen Kanker in Westmalle van 9h tot 12h 5km - 12km

Maart

Zondag 6 maart: Run for Nature in Sint-Katelijn-Waver van 9h tot 14h 6km - 11km Night Run

April

Zaterdag 2 april: Imants Grensloop Reusel - Arendonk - Reusel 16h30' 5km - 10km - 15km

Night Run

Mei

Zaterdag 7 mei: 10de Reuzenloop in Borgerhout van 13h tot 16h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 7 mei: Impala Run in Bornem 14h30' 5km - 10km - 16km Night Run

Zaterdag 14 mei: Olympiade run in Antwerpen 14h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 20 mei: Arendonk Loopt 18h30' 6,8km - 13,5km - 20,3km

Donderdag 26 mei: Abdijentocht in Tongerlo 15h 16km

Juni

Zaterdag 4 juni: Uyleloop in Schriek 14h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 4 juni: 36ste Pallieterjogging in Lier 15h 5km - 10km Night Run

Zondag 5 juni: Borsbeek Loopt - Hanne Mariënloop(t) 10h 5km

Vrijdag 17 juni: Dwars door Oud-Turnhout 19h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 18 juni: Cityrun in Boom van 12h tot 15h 6km - 12km

Vrijdag 24 juni: Urban Run Recht door Brecht 18h 5km - 10km

Juli

Woensdag 27 juli: Natuurloop Elsum in Geel 19h30' 7km - 11km

Zondag 31 juli: Foxloop in Vosselaar 10h 5km - 10km

Augustus

Maandag 8 augustus: 32ste Kermis stratenloop in Booischot-Statie 18h30' 4,53km - 7,52km - 10,51km

Vrijdag 26 augustus: Danst & Sjanst Run in Zevendonk 18h30' 2,5km - 5km - 10km Night Run

Zaterdag 27 augustus: Neteland Natuurloop in Herentaals start van 9h30 tot 12h 5km - 11km - 16,109km - 21,1km

Zaterdag 27 augustus: Rauwse Putloop in Mol 13h30' 5km - 10km - 15km

September

Zaterdag 3 september: Pierenloop in Ravels 14h 5km - 15km - 30km Night Run

Zondag 4 september: 11de Bosloop in Lichtaart van 8h tot 13h 3km - 6km - 9km - 12km - 15km

Zondag 11 september: Rond Olmen Om in Olmen vrije start 8h tot 13h 6km - 9km - 13km - 15km - 19km - 22km - 28km

Zaterdag 17 september: Wezel Jogging in Wezel 13h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 18 september: Obstakelrun Only The Strong Survive in Bornem 11h 5km - 10km Night Run

Vrijdag 23 september: 10de Kontich Loopt 18h30' 5km - 10km

Zondag 25 september: Kolonie Trail Run in Merksplas 14h 6km - 12km

Oktober

Zaterdag 1 oktober: 29ste Knoeselloop in Broechem 13h 3,5km - 5,5km - 8,2km - 16,109km

Zondag 2 oktober: De 8 van Westerlo vanaf 14h tot 16h30 ronden van 3 en/of 5km Night Run

Zondag 2 oktober: Titanrun in Giele 10h 5km - 10km

Vrijdag 14 oktober: Nigth @ The Park in Bornem 19h 8km

Zondag 30 oktober: Crosscup in Mol 11h50' 9,2km

November

Zondag 6 november: Veldloop in Bonheiden 11h 9,35km

Vrijdag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen 12h 9,085km

Zondag 20 november: 51ste Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

December

Zaterdag 3 december: Dubbele Herfstcross in Arendonk 12h10' 8,69km

Zondag 11 december: 65ste Veldloop van AVZK in Booischot 12h15 8,95km

Maandag 26 december: Halloween Nightrun in Brasschaat 20h 7km

Woensdag 28 december: Give me 5! Beat the dog in Ekeren 18h 5km

Afgelopen Wedstrijden 2021
Maart

Zondag 7 maart: Crosscup in Mol 11h50' 9,2km

van Vrijdag 19 maart tot en met Zondag 4 april: Kempisch Vuur Trail in Zandhoven van 9h-16h 5km - 11km - 21km

van Vrijdag 19 maart tot en met Zondag 21 maart: Lentejogging Alberta in Geel van 8h30 tot 19h 5,3km - 8,6km

April

Van Zaterdag 3 april tot en met Zondag 18 april: Oriëntatieloop 11 Trail in Turnhout 5,5km - 11km

Zaterdag 24 april: Fros Biatlon in Herentals tussen 11h en 17h 8km

Zondag 25 april: Zilvermeerloop in Mol tussen 9h en 14h 2,5km - 6km - 11km - 20km

Mei

Zaterdag 15 mei: Beekhoekjogging in Geel 18h 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 29 mei: Belhameljogging in Geel 18h 4km - 8km - 12km

Juni

Vrijdag 4 juni: Eckenjogging in Herselt 18h30' 5km - 10km

van Dinsdag 1 juni tot en met woensdag 30 juni: 7de Krawatenjogging in Lille 18h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 25 juni: 2de Summer Run in Westerlo 18h 5km - 10km

Augustus

Maandag 2 augustus: 31ste Kermis stratenloop Booischot statie 18h30' 4,5km - 7,5km - 10,5km

Vrijdag 6 augustus: Limbergjogging in Herselt 18h30' 5km - 10km

Night Run

Vrijdag 27 augustus: Landlopersjogging Wortel 18h40' 3km - 6km - 9km - 16,1km

Zondag 29 augustus: Heist Loopt in Heist-op-den-Berg 14h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 29 augustus: 16de Red Star Run in Antwerpen 11h 5km - 10km

September

Zaterdag 4 september: Fros Biatlon in Herentals tussen 11h en 17h 8km

van Woensdag 8 september tot en met Zondag 12 september: Ronde van Herenthout

Zondag 12 september: Bosloop in Herenthout 14h30' 4km - 10km

Zaterdag 18 september: Suikeren Loop in Lint 13h30' 5km - 10km Night Run

Zondag 19 september: Viking Run in Laarne 14h

Zondag 26 september: Trail Herentals - Tielen 10h20' 5,5km - 12km - 17km - 25km

Oktober

Woensdag 20 oktober: MOEV Vlaams Kampioenschap in Mol 14h15' 2,6km

November

Maandag 1 november: Taxan Trail in Turnhout tussen 10h en 12h 9km - 21km - 42km

Donderdag 11 november: Biesakkerrun in Balen 10h15' 4km - 8km - 12km

Zondag 21 november: Antwerp Urban Trail 7km - 12km

Zondag 21 november: 50ste Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

December

Zaterdag 4 december: Dubbele Herfstcross in Arendonk 12h10' 8,69km

Zaterdag 4 december: 44ste cross en jogging Blauwe Kei 15h30' 6km

Zondag 5 december: Koffiekoekenjogging in Wuustwezel van 9h30' en 11h 7km - 14km

Zaterdag 11 december: Mechelen Urban Trail 6km - 10km

Zondag 12 december: 64ste Veldloop van AVZK in Booischot 12h15 8,95km

Zondag 12 december: Break natuurloop in Brasschaat van 8h30' tot 11h 7km - 14km - 21km

Zondag 19 december: ATAC Veldloop in Lille 11h45' 9,45km

Woensdag 29 december: Kerstloop in Vorselaar van 8h30 tot 12h 5km - 10,4km - 15,1km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zondag 5 januari: 47ste veldloop A.C. Hulshout 11h30' 8,8km

Zondag 5 januari: Appelbollenloop in Ekeren 13h 2km - 5km - 10km

Zaterdag 11 januari: Starlightrun in Westerlo 17h30' 5km - 10km Night Run

Zondag 12 januari: Gegidste Looptour door Antwerpen Zuid 9h45' 10km

Zondag 19 januari: Triamo Natuurloop in Balen 10h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 25 januari: CriteriumCross Rijkevorsel 13h30'

Zondag 26 januari: 1000 kilometer van Olen 13h30' 4km - 8km - 12km

Februari

Zondag 2 februari: Geelse Kajakjogging in Geel 14h 3,5km - 7km - 10,5km - 14km

Maart

Zaterdag 14 maart: 6de Criteriumcross in Zandhoven 13h30'

Zaterdag 21 maart: KAVVV Cross Kampioenschap in Berendrecht 13h30'

Zondag 29 maart: 11de Bosloop van Brecht 9h en 12h 3km - 6,6km - 12km Night Run

Zondag 29 maart: Cibel beweegt tegen kanker in Herentals 14h 5km - 10km - 20km Night Run

Zondag 29 maart: 11 Trail in Turnhout 9h 5km - 8km - 11km

April

Zaterdag 4 april: Imants Grensloop Reusel - Arendonk - Reusel 16h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 12 april: City Oriëntatieloop Antwerpen tussen 10h en 12h30 5km - 10km

Zaterdag 18 april: Color Run by Night in Nijlen 20h 4km - 8km - 12km

Mei

Zondag 3 mei: Tour Coleur in Turnhout 14h 5km - 12km

van Vrijdag 8 mei to en met Vrijdag 22 mei: Virtuele Reuzenloop

Woensdag 13 mei: Inside Out RUN in Zoersel 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 30 mei: Belhameljogging in Bel 18h 4km - 8km - 16,109km Night Run

van Vrijdag 1 mei tot en met Zondag 31 mei: Winkelhier-run Virtueel in Zoersel 5km

Zondag 31 mei: Heist Loopt Virtueel vrij vertrek tussen 9h en 16h 5km - 10km

Juni

van Maandag 1 juni tot en met Dinsdag 30 juni: Virtual Race Hazewinkel in Willebroek 5,4km

Maandag 1 juni: 12de Foorloop in Dessel 14h30' 5km - 10km

Zondag 7 juni: 40ste Deuzeldjogging in Schoten 14h 2,5km - 5km - 10km

Woensdag 10 juni: Stratenloop Hoogstraten Virtueel 5km

Vrijdag 19 juni: Avondloop in Lillo 20h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Augustus

van Zaterdag 1 augustus tot en met Maandag 31 augustus: Virtual Race Hazewinkel in Willebroek 9,3km

Zaterdag 29 augustus: Dwars door Turnhout 18h 5km - 11km

September

Zondag 20 september: Greenrun in Berendrecht 11h 4km - 8km - 12km

Oktober

Zondag 11 oktober: 2de Vrije Natuurloop Schoonbroekse Gehuchten in Retie van 8h30' tot 12h 6km - 12km - 20km

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
159 Loopevenementen
Januari

Zaterdag 12 januari: Sint Elooicross in Wommelgem 13h30'

Zaterdag 12 januari: 7de Woudlopers OriëntatieRun in Kasterlee 10h

Zondag 20 januari: Veldloop in Bornem 12h 9km

Zondag 20 januari: Geitencross in Wilrijk 13h30'

Zondag 27 januari: Winterjogging 1000 kilometer van Olen 13h30' 4km - 8km - 12km

Februari

Zondag 17 februari: 20ste Veldloop der Noorderkempen in Essen 12h 9km

Zondag 17 februari: Chiro Viersel Loop in Viersel 14h 5km - 10km - 15km

Maart

Zondag 3 maart: Olmense Zoo Run in Olmen 8h30 - 11h 5km - 10km - 15km Night Run

Zaterdag 9 maart: 6de KAVVV criteriumcross in Zandhoven 13h30'

Zondag 10 maart: 6de Duffel Morning Run 9h45' 5km - 10km

Zondag 17 maart: Mollenloop in Mol 13h-15h 5,4km

Zaterdag 23 maart: Stratenloop in Stabroek 13h30' 5km - 10km

April

Zaterdag 6 april: St-Dimpnajogging in Geel 11h 5,16km - 10,22km

Zaterdag 6 april: Natuurloop Lissenvijver in Geel van 9h15' tot 11h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 12 april: 14de Lentejogging Ravels 19h 3,5km - 7km - 10,5km

Zondag 14 april: Tour Couleur in Turnhout 14h 6km - 12km

Zaterdag 20 april: 29ste 10 Mijl Van Essen 15h30 4km - 8km - 16,1km

Mei

Woensdag 1 mei: Kom Op Tegen Kanker loop in Ekeren 14h 5km - 10km

Zondag 5 mei: Spartacusrun in Boom 10h 10km

Zondag 5 mei: AVN Ochtendjogging tussen 8h30 & 10h30' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 10 mei: 30ste Dwars door de Abdij in Tongerlo 18h30' 4km - 8km - 12km

Zondag 12 mei: Great Breweries Marathon in Puurs 9h15' 25km - 42,195km

Woensdag 15 mei: Inside Out Run in Sint-Antonius 18h30' 5km - 10km

Woensdag 29 mei: 22ste Avondjogging in Wechelderzande 19h 4km - 8km - 12km

Juni

Zondag 2 juni: Duorun in Schelle 13h 5km Night Run

Zondag 2 juni: Blokkenloop in Willebroek 10h 1 of 2 torens

Zaterdag 8 juni: Stratenloop Groot-Zoersel Risschot 15h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 8 juni: 4de Sinksentrail in Kasterlee 15h 6km - 12km - 18km

Zondag 9 juni: 8ste Kleipikkersrun Sint-Lenaarts 15h30' 3,3km - 6,6km - 9,9km

Zondag 9 juni: Silverrun in Antwerpen 9h 1 of 3 torens Night Run

Vrijdag 14 juni: 18de Stratenloop in Weelde 18h50' 4,2km - 8,4km - 12,6km

Woensdag 6 juni: 34ste Stratenloop in Hoogstraten 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 21 juni: 17de Brechtse Stratenloop 18h35' 5km - 10km

Zondag 23 juni: 10de Monnikenjogging in Zoersel 10h 6km - 10km

Vrijdag 28 juni: 1ste Summer Run in Westerlo 19h 5km - 10km Night Run

Zondag 30 juni: 32ste Groentejogging in Schriek 14h15' 4km - 8km - 12km

Juli

Donderdag 4 juli: 4de Ronde Baalse Hei in Turnhout 18h 4km - 10km

Vrijdag 12 juli: Hoevejogging in Wiekevorst 18h45' 3,72km - 7,3km - 10,85km

Augustus

Vrijdag 16 augustus: 25ste KWB Corrida Merchtem 18h 3km - 6km - 12km

Zaterdag 24 augustus: 43ste Stratenloop Hob Nob in Brasschaat 17h 5,25km - 10,5km

Zaterdag 24 augustus: 6h movement & music in Merksplas 12h30' 6uur

Maandag 26 augustus: 11de Kermisloop in Berendrecht 18h 5km - 10km

September

Zaterdag 7 september: 2de Halve Marathon van Zandhoven 14h30' 10km - 21,1km

Zondag 8 september: Bollekesloop Antwerpen 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 14 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 13h30' 4,4km - 8,8km

Vrijdag 20 september: 34ste Dwars door Weelde 18h40' 3,9km - 5km - 10km

Zaterdag 21 september: Stratenloop Groot-Zoersel Halle 15h 5km - 10km - 15km

Zondag 22 september: 3de Netedal Natuurloop in Itegem 10h 4,3km - 9,2km - 12,88km Night Run

Oktober

Zondag 6 oktober: 6de Noordrun in Zandvliet 16h 4km - 8km - 12km Night Run

Zondag 6 oktober: Bobbiejaanlandtrail in Lichtaart 10h30' 6km - 11km - 16km Night Run

Zaterdag 12 oktober: 4de Gilseindse Herfstjogging in Ravels 13h 6km - 12km

Zaterdag 19 oktober: 1ste Criteriumcross in Wommelgem 13h30'

Zaterdag 26 oktober: 2de Criteriumcross in Schoten 13h30'

Zaterdag 26 oktober: Halloweenrun in Beerse 15h30' 5km - 10km Night Run

November

Zaterdag 2 november: Cross in Gooreind 13h30'

Zaterdag 9 november: Cross Zandhoven

Zaterdag 30 november: Dubbele Herfstcross in Arendonk 12h10' 8,69km

Zaterdag 30 november: Molsloopje in Poederlee van 13h - 15h 5km - 10km - 15km

December

Zaterdag 7 december: 42ste Loopcross-Jogging Blauwe Kei - Kon. Wezel Tennisclub in Mol 15h30' 6km

Zaterdag 7 december: 2de Bos & Natuurloop in Grobbendonk van 9h tot 11h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 21 december: Warmathon in Antwerpen

Zondag 22 december: ATAC Veldloop in Lille 11h45' 9,45km

Afgelopen Wedstrijden 2018
Mei
Zondag 6 mei: 3de Westel Magic Run in Westerlo 13h30' 5km - 10km Night Run

December

Zondag 2 december: Veldloop SGOLA in Boechout 11h50' 8km

Afgelopen Wedstrijden 2017
Januari
Zaterdag 7 januari: 3de Avondcross Grote Prijs Geral in Hulshout 16h 8,8km

Februari
Zondag 19 februari: 19de Grote Prijs Borsbeek 12h30' 8,1km

September
Zaterdag 30 september: 6 urenjogging in Westerlo 15h

Oktober
Zaterdag 7 oktober: Jogging Terlo Kermis in Kasterlee 14h30' 4km - 8km - 12km

Maart
Zaterdag 5 maart: 5de Beeltjensloop in Westerlo 13h 5km - 10km - 15km

Mei
Zondag 1 mei: Ochtendjogging AVN in Wortel 9h en 10h30' 5km - 10km - 15km

Augustus
p> Zaterdag 27 augustus: 6de Bosloop Pontfort Kermis in Retie 14h30' 3km - 6km - 9km - 12km

© Renzo Vanhoorelbeke