Uitslagen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Antwerpen 2017
Januari

Zaterdag 7 januari: 3de Avondcross Grote Prijs Geral in Hulshout (alle afstanden)m

Zondag 8 januari: Nieuwjaarsrun in Antwerpen (alle afstanden)

Zaterdag 14 januari: Sint Elooicross in Wommelgem (alle afstanden)

Zondag 15 januari: 44ste Veldloop in Herentals (alle afstanden)

Zaterdag 21 januari: Geitencross in Wilrijk (alle afstanden)

Zaterdag 21 januari: Natuurlopen van Lier (alle afstanden)

Zondag 22 januari: Veldloop SPBO in Bornem (alle afstanden)

Zondag 22 januari: 3de Geelse Veldloop in Geel (alle afstanden)

Zondag 29 januari: 46ste Pallietercross in Kessel (alle afstanden)




Top 6 soorten Sportdranken & 25 producten    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Februari

Zaterdag 4 februari: Criteriumcross in Kalmthout (alle afstanden)

Zondag 5 februari: PK Veldlopen in Herentals (alle afstanden)

Zaterdag 25 februari: Cross Schoten (alle afstanden)

Maart

Zondag 5 maart: 33ste Volksloop in Putte Grasheide (alle afstanden)

Zondag 5 maart: 18de Veldloop der Noorderkempen in Essen (alle afstanden)

Zondag 12 maart: 10 mijl van Wommelgem (alle afstanden)

Zaterdag 18 maart: Bornemse Bedrijvenloop 10km

Zaterdag 18 maart: Veldloopkampioenschap Stabroek in Berendrecht (alle afstanden)

Zaterdag 25 maart: 28ste Lentejogging in Reet (alle afstanden)

Zondag 26 maart: Natuurloop &

door het stadscentrum van Lier (alle afstanden)

April

Zaterdag 1 april: 33ste Kastelenloop in Zandhoven 14h 3,2km - 10km

Zaterdag 1 april: St-Dimpnajogging in Geel (alle afstanden)

Vrijdag 7 april: 12de Lentejogging Ravels (alle afstanden)

Zaterdag 15 april: 10km van Mechelen 14h 5km - 10km

Zaterdag 15 april: 27ste 10 Mijl Van Essen (alle afstanden)

Zondag 23 april: 31ste Antwerp Marathon 42,195km

Zondag 23 april: 31ste Antwerp 10miles Short Run 5km

Zondag 23 april: 31ste Antwerp 10 miles 16,109km

Zondag 30 april: Spartacus Run in Boom

Mei

Vrijdag 5 mei: Holvenjogging in Geel (alle afstanden)

Vrijdag 12 mei: 28ste Dwars door de Abdij in Tongerlo (alle afstanden)

Zondag 14 mei: Urban Reuzenloop in Borgerhout (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: Averegtenjogging in Hallaar (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: Engstraatjogging in Meerhout (alle afstanden)

Zondag 21 mei: 35ste 10 Miles in Malle 5,3km

Zondag 21 mei: 35ste 10 Miles in Malle 10,6km

Zondag 21 mei: 35ste 10 Miles in Malle 16,109km

Woensdag 24 mei: 20ste Avondjogging in Wechelderzande (alle afstanden)


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 2 juni: 10 miles van Deurne (alle afstanden)

Vrijdag 2 juni: 21ste Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver (alle afstanden)

Zaterdag 3 juni: Stratenloop Groot-Zoersel Risschot (alle afstanden)

Maandag 5 juni: 9de Foorloop in Dessel (alle afstanden)

Zaterdag 10 juni: 25ste Kapellekensloop in Minderhout (alle afstanden)

Zaterdag 10 juni: 4de Krawatenjogging in Lille (alle afstanden)

Zondag 11 juni:Silverrun in Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 18 juni: Herentals - Tielen (alle afstanden)

Zondag 18 juni: Great Breweries in Puurs (alle afstanden)

Vrijdag 23 juni: 14de Ramselse Routeloop in Ramsel (alle afstanden)

Vrijdag 23 juni: 15de Brechtse Stratenloop (alle afstanden)

Zaterdag 24 juni: Stratenloop Zoersel-Kermis (alle afstanden)

Zaterdag 24 juni: 17de NatuurLoop Boechout (alle afstanden)

Vrijdag 30 juni: 2de Avondjogging in Lillo 1uur

Juli

Zaterdag 1 juli: Kermisjogging in Larum (alle afstanden)

Zondag 2 juli: 30ste Groentejogging in Schriek 3,72km

Zondag 2 juli: 30ste Groentejogging in Schriek 6,04km

Zondag 2 juli: 30ste Groentejogging in Schriek 10,62km

Vrijdag 7 juli: Peulis jogging in Putte (alle afstanden)

Zaterdag 8 juli: Jogging Kapellekeskermis in Eindhout 4km

Zaterdag 8 juli: Jogging Kapellekeskermis in Eindhout 8km

Zaterdag 8 juli: Jogging Kapellekeskermis in Eindhout 12km

Vrijdag 14 juli: 10km van Wiekevorst 18h35' 5km - 10km

Donderdag 20 juli: 22ste Hertberg-Natuurloop in Herselt 19h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 21 juli: 2de Ronde Baalse Hei in Turnhout (alle afstanden)

Vrijdag 28 juli: Herentals Loopt 2h

Augustus

Vrijdag 4 augustus: 32ste Jogging van de 3 Schoonbroekse Gehuchten in Retie (alle afstanden)

Zaterdag 5 augustus: 11de Estafette Halve Het GielsBos Gierle (alle afstanden)

Zaterdag 5 augustus: Flanders Cup & Memorial Jos Verstockt in Lier (alle afstanden)

Vrijdag 11 augustus: 9de Halve Poppel (alle afstanden)

Vrijdag 18 augustus: 22ste KWB Corrida Merchtem (alle afstanden)

Vrijdag 18 augustus: 28ste Holleweg Jogging Lichtaart (alle afstanden)

Zaterdag 19 augustus: 26ste Duffelse natuurloop, Trailrun & kinderjogging in Duffel (alle afstanden)

Vrijdag 25 augustus: 15de landlopersjogging Wortel (alle afstanden)

Zaterdag 26 augustus: 41ste Stratenloop Hob Nob in Brasschaat (alle afstanden)

Zondag 27 augustus: Heist Loopt in Heist-op-den-Berg (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Vrijdag 1 september: 2de Waver Loopt in Onze Lieve Vrouw Waver (alle afstanden)

Zaterdag 2 september: 26ste Pierenloop in Ravels (alle afstanden)

Zaterdag 9 september: 37ste Bossenloop in Deurle 15h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 10 september: Bollekesloop Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 10 september: Bosloop in Herenthout (alle afstanden)

Zaterdag 16 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 4,4km

Zaterdag 16 september: De Hei Loopt in Pijpelheide 8,8km

Zaterdag 16 september: Havenrun in Antwerpen (alle afstanden)

Zaterdag 16 september: Suikeren Loop in Lint (alle afstanden)

Vrijdag 22 september: 32ste Dwars door Weelde (alle afstanden)

Zaterdag 23 september: Stratenloop Groot-Zoersel Halle (alle afstanden)

Zaterdag 23 september: 26ste Apolloniajogging Geel-Stelen (alle afstanden)

Zondag 24 september: Dwars door Mechelen (alle afstanden)

Zondag 24 september: 4de Fortloop in Puurs (alle afstanden)

Zaterdag 30 september: 6 urenjogging in Westerlo 6uren

Oktober

Zondag 1 oktober: 7 miles in Hove (alle afstanden)

Zondag 1 oktober: 29ste Neteloop Hulshout (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober: Den Halve van Geshaa in Putte Grasheide (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober: 1ste One Word Run in Boom (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober: 2de Gilseindse Herfstjogging in Ravels 15h 6km - 12km

Zaterdag 7 oktober: Knoeselloop in Broechem (alle afstanden)

Zondag 15 oktober: Linker Oevert 1/2

in Antwerpen (alle afstanden)

Maandag 16 oktober: 12de Kermisloop Putte Grens (alle afstanden)

Vrijdag 20 oktober: Nightrun in Antwerpen 9km

Zondag 22 oktober: 12de Park Spoor Noord Stratenloop & mini-Ekiden in Antwerpen (alle afstanden)

Zondag 29 oktober: Veldloop in Bonheiden 11h45' 8,85km

November

Zaterdag 4 november: Zilvermeerloop Mol (alle afstanden)

Zondag 5 november: Crosscup in Mol 11h50' 9,2km

Zaterdag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen (alle afstanden)

Zondag 12 november:

van Kasterlee (alle afstanden)

Zondag 19 november: 65ste Grote Prijs Veldloop Duffel (alle afstanden)

Zaterdag 25 november: Natuurlopen van Lier (alle afstanden)

Zondag 26 november: Dubbele Herfstcross in Arendonk (alle afstanden)

December

Zondag 3 december: Veldloop SGOLA in Boechout (alle afstanden)

Zondag 10 december: 61ste Veldloop van AVZK in Booischot (alle afstanden)

Zaterdag 16 december: Natuurlopen van Lier (alle afstanden)

Zondag 17 december: ATAC Veldloop in Lille (alle afstanden)

Vrijdag 22 december: Warmaton in Antwerpen

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke