Uitslagen

Home Loopschoenen Kopen Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
Wallonië & Brussel 2018
Januari

Vrijdag 5 januari: 5de Night Trial Virton 19h30' 15km - 30km

Zaterdag 6 januari: Triplette des Hivernales in Malmedy (alle afstanden)

Zaterdag 6 januari: Corrida van Rochefort (alle afstanden)

Zaterdag 6 januari: Corrida van Fernelmont (alle afstanden)

Zaterdag 13 januari: Les Relais Tarés in Wangenies (alle afstanden)

Vrijdag 19 januari: WAP'S Trails in Assenois (alle afstanden)

Zaterdag 20 januari: Foulées des neiges in Suarlée (alle afstanden)

Zaterdag 20 januari: Les Relais Givrés in Brussel (alle afstanden)

Zondag 21 januari: Crosscup in Hannuit (alle afstanden)

Februari

Zondag 4 februari: PK Veldlopen Provincie Namen in Malonne (alle afstanden)

Zondag 4 februari: Les Hivernales in Watermael-Boitsfort (alle afstanden)

Zondag 4 februari: 5, 10 en 15 miles de la Chandeleur in Marche en Famenne (alle afstanden)

Zaterdag 10 februari: Jogging du Château in Modave (alle afstanden)

Zaterdag 10 februari: Trail et Marche des 3 Vallées in Couvin (alle afstanden)

Zaterdag 17 februari: La Printanière in Erpent (alle afstanden)

Zondag 18 februari: Cross de Fleurus (alle afstanden)

Zaterdag 24 februari: 39ste Circuit de la Portelette in Lobbes (alle afstanden)

Zaterdag 24 februari: Jogging St-Martin in Nandrin (alle afstanden)

Zaterdag 24 februari: Trail des Bosses in Braine-le-Comte (alle afstanden)

Zondag 25 februari: BK Veldlopen & Finale Crosscup in Brussel (alle afstanden)

Maart

Zaterdag 3 maart: 5de Spa Francorchamps Run (alle afstanden)

Vrijdag 9 maart: Course Nature du Collège Saint Augustin in Gerpinnes (alle afstanden)

Zaterdag 10 maart: Course de l'Athénée de Couvin (alle afstanden)

Zondag 11 maart: Jogging de Grand-Leez (alle afstanden)

Zondag 11 maart: La Neupréenne in Neupré (alle afstanden)

Zondag 11 maart: 10 mijl van Charleroi (alle afstanden)

Woensdag 14 maart: 10km Alma in Woluwe Saint Lambert (alle afstanden)

Zaterdag 17 maart: Course des Frontières in Cul-des-Sarts (alle afstanden)

Zaterdag 17 maart: Le Val de Biesme in Roselies (alle afstanden)

Zondag 18 maart: BK Veldlopen Masters in Gesves (alle afstanden)

Zaterdag 24 maart: Crêtes de Spa (alle afstanden)

Zondag 25 maart: 1ste Halve Marathon van Bergen (alle afstanden)

Zondag 25 maart: Foulées de Tihange in Hoei (alle afstanden)

Zondag 25 maart: Le Val d'Heure in Ham Sur Heure (alle afstanden)

Zondag 25 maart: Jogging Saint-François in Velaine-sur-Sambre (alle afstanden)

Woensdag 28 maart: 10 miles de Louvain-La-Neuve (alle afstanden)

Donderdag 29 maart: Smart Run BW in Ottignies (alle afstanden)

Vrijdag 30 maart: Corrida du Vendredi Saint in Dinant (alle afstanden)

Zaterdag 31 maart: Trail des Neufs Près in Grand-Halleux (alle afstanden)

Zaterdag 31 maart: Relais de l'Amitié in Jurbise (alle afstanden)

April

Zondag 1 april: Trail des Carrières in Gesves (alle afstanden)

Zondag 8 april: Brussels 10 miles (alle afstanden)

Vrijdag 13 april: Jogging de Terwagne (alle afstanden)

Zondag 15 april: Défi Télévie in Gosselies

Zondag 15 april: Jogging de Gentinnes (alle afstanden)

Vrijdag 20 april: Le Jogging de Pailhe (alle afstanden)

Vrijdag 20 april: La Bouillonnante in Bouillon (alle afstanden)

Zaterdag 21 april: Jogging de la Principauté in Chimay (alle afstanden)

Zondag 22 april: Marathon van Namen in Jambes (alle afstanden)

Zondag 22 april: 10km van l'ULB in Brussel 10km

Zondag 22 april: Les Foulées De Saint Jo in Gesves (alle afstanden)

Vrijdag 27 april: George's Corrida in Grez-Doiceau (alle afstanden)

Zondag 29 april: 15km van Charleroi (alle afstanden)

Mei

Dinsdag 1 mei: 6de jogging Blanmont(alle afstanden)

Dinsdag 1 mei: La Tongrinnoise in Tongrinne (alle afstanden)

Vrijdag 4 mei: Fraiture (alle afstanden)

Zaterdag 5 mei: Rund um den See in Butgenbach (alle afstanden)

Zondag 6 mei: Semi-Marathon de l'Ourse (alle afstanden)

Zondag 6 mei: 15km van Luik (alle afstanden)

Zondag 6 mei: 10km van Ukkel (alle afstanden)

Woesndag 9 mei: Recolilo in Lobbes (alle afstanden)

Zondag 13 mei: Maasmarathon de la Basse-Meuse in Visé (alle afstanden)

Zondag 13 mei: 15km de Woluwe-Saint-Lambert (alle afstanden)

Zondag 13 mei: 10km van Linkebeek 10km

Donderdag 17 mei: Smart Run in Luik (alle afstanden)

Vrijdag 18 mei: Modave (alle afstanden)

Zaterdag 19 mei: Sprint Trail & BK Berglopen in Malmedy (alle afstanden)

Zondag 20 mei: Corrida Del Pintecoute in Cambron-Saint-Vincent (alle afstanden)

Zondag 20 mei: La Châtelettaine in Chatelet (alle afstanden)

Zondag 20 mei: Jogging in Eprave (alle afstanden)

Maandag 21 mei: Trail de Namur Capitale in Namen (alle afstanden)

Donderdag 24 mei: Batirun in Luik (alle afstanden)

Vrijdag 25 mei: Entre Vyle et Campagne (alle afstanden)

Zaterdag 26 mei: Trio des Vallées Du Chevalier in Marche-Les-Dames (alle afstanden)

Zaterdag 26 mei: Jogging De La Mc in Tamines (alle afstanden)

Zaterdag 26 mei: Jogging Lesve (alle afstanden)

Zondag 27 mei: 20km van Brussel


Top 10 Merken Sportdranken    Adidas, Krijg 20% Korting!    Top 8 Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd in de kijker voor 30€/maand?
Juni

Zaterdag 2 juni: Trail Boucles Ardennaises in La Roche en Ardenne

Zaterdag 2 juni: Ekiden in Ronet

Donderdag 7 juni: HR Run in Waterloo (alle afstanden)

Vrijdag 8 juni: La Condrusienne in Solières (alle afstanden)

Zaterdag 9 juni: Corrida des Ruelles in Thuin (alle afstanden)

Zondag 10 juni: Trail Transcollines in Vloesberg (alle afstanden)

Vrijdag 15 juni: Le Jogging du Congo in Ciney (alle afstanden)

Zaterdag 16 juni: Les Forges de la Forêt d'Anlier in Habay (alle afstanden)

Zondag 17 juni: Jogging La Louvière (alle afstanden)

Zondag 17 juni: Jogging Verviers (alle afstanden)

Zondag 17 juni: Waterloo Historical Trail (alle afstanden)

Zondag 17 juni: Jogging des Parcs et Châteaux in Bioul (alle afstanden)

Donderdag 21 juni: Smart Run Libin

Vrijdag 22 juni: 12km van Anderlecht (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: Le Jogging de la Piscine in Ocquier (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: Corrida de Vital in Flawinne (alle afstanden)

Zaterdag 23 juni: Course de Bruly-de-Pesche (alle afstanden)

Zaterdag 23 juni: 2de Jogging in Mont-Godinne (alle afstanden)

Juli

Zondag 8 juli: Sémi Marathon van Arville 21,1km

Vrijdag 13 juli: Jogging de la fête des cerises in Méan (alle afstanden)

Vrijdag 13 juli: Corrida de Haut-Bois (alle afstanden)

Vrijdag 13 juli: Jogging De Quartes (alle afstanden)

Zaterdag 14 juli: Jogging de la Fraternité in Villers-Poterie (alle afstanden)

Vrijdag 20 juli: La Corrida d'Hermalle-sous-Huy (alle afstanden)

Zaterdag 21 juli: Jogging De La Kermesse in Lesve (alle afstanden)

Zaterdag 21 juli: L'Ardennaise in Louette St Pierre (alle afstanden)

Zaterdag 21 juli: Course de Haute Roche in Dourbes (alle afstanden)

Vrijdag 27 juli: La Corrida des Fermes et Chateaux in Villers le Temple (alle afstanden)

Vrijdag 27 juli: Jogging d'Hastière Plage (alle afstanden)

Zondag 29 juli: Castle Day Trail in La Roche-en-Ardenne (alle afstanden)

Zondag 29 juli: Amabeach in Amay (alle afstanden)

Augustus

Vrijdag 3 augustus: Course de la Ligne in Senzeilles (alle afstanden)

Vrijdag 3 augustus: Corrida d'Yvoir (alle afstanden)

Zaterdag 11 augustus: Trail des Titans (alle afstanden)

Dinsdag 14 augustus: 21ste Jogging Baelenois (alle afstanden)

Woensdag 15 augustus: Trail de l'Eau Blanche in Lompret (alle afstanden)

Zaterdag 18 augustus: Jogging d'Heppignies (alle afstanden)

Zaterdag 18 augustus: Jogging de Frasnes-les-Gosselies (alle afstanden)

Zaterdag 18 augustus: Barras Fiess Trail in Ovifat (alle afstanden)

Zondag 19 augustus: Jogging de l'Ourthe in Hamoir (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: Trolls X'trem Run 7 in Stambrugge (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: RBKC Challenge La Roche (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: Trail Provincie Luxemburg (alle afstanden)

Zondag 26 augustus: Afdaling van de Lesse in Dinant (alle afstanden)

Zondag 26 augustus: Jaarmarktjogging in Jette (alle afstanden)

Zondag 26 augustus: Erbirun Tee in Erbisoeul (alle afstanden)

Donderdag 30 augustus: Indus'Trail in Charleroi (alle afstanden)

Vrijdag 31 augustus: Jogging van Leuze (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 1 september: Hastrail in Heer-sur-Meuse (alle afstanden)

Zondag 2 september: 10km de Lasne

Zondag 2 september: Jogging du Terroir Wallon in Quévy-le-Grand (alle afstanden)

Vrijdag 7 september: Les Drèves de la Vecquée in Seraing (alle afstanden)

Vrijdag 7 september: Jogging de Villers-en-Fête in Villers-Perwin (alle afstanden)

Zaterdag 8 september: Ecotrail in Brussel (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: Herbiestrail in Jalhay (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: La Forestière in Jurbise (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: 5de Trail des Fées in Bertrix (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: Course La Frasnienne in Frasnes (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: Jogging de Mont-Saint-Geneviève (alle afstanden)

Zondag 16 september: Semi-Marathon de Nivelles (alle afstanden)

Zondag 16 september: 20km van Bastenaken

Donderdag 20 september: Immorun in Brussel 9km

Vrijdag 21 september: 10km Schaerbeek (alle afstanden)

Vrijdag 21 september: Le Jogging Nocturne de l'Ecole in Fraiture (alle afstanden)

Vrijdag 21 september: Water 10 in Landelies (alle afstanden)

Zaterdag 22 september: 20km Vincent Rousseau in Erbisoeul (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: Ekiden Brussel 42,195km

Zaterdag 29 september: Le Jogging des Poudingues in Ombret (alle afstanden)

Zondag 30 september: Martin's Run in Genval (alle afstanden)

Oktober

Vrijdag 5 oktober: Course aux Flambeaux in Couvin (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober: 5de Psyrun in Luik (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober: La Lederhose in Hemptinne (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober: Lès Tîdges d'Havlondge in Havelange (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober & Zondag 7 oktober: Dragon Run in Malmedy

Zondag 7 oktober: La Bruxelloise in Brussel (alle afstanden)

Zondag 7 oktober: Jogging Family Day in Erpent (alle afstanden)

Zondag 7 oktober: 10km van Luik (alle afstanden)

Woensdag 10 oktober: 10km Je Cours Pour Le Climat in Namen (alle afstanden)

Zondag 14 oktober: La Neup'Trail in Neupré (alle afstanden)

Zondag 14 oktober: Course du Cazier in Marcinelle (alle afstanden)

Zaterdag 20 oktober: Brussels Canal Run in Brussel

Zaterdag 20 oktober: Jogging de Floreffe (alle afstanden)

Zondag 21 oktober: Jogging de la MC in Philippeville (alle afstanden)

Vrijdag 26 oktober: Challenge des Corridas hivernales in Léglise (alle afstanden)

Vrijdag 26 oktober: Trail des Lumeçons in Namen (alle afstanden)

Zaterdag 27 oktober: La Triopontoise in Trois-Ponts

Woensdag 31 oktober: Challenge des Corrida Hivernales Tintigny (alle afstanden)

November

Vrijdag 2 november: Trail La Lanoise by Night in Lasne (alle afstanden)

Vrijdag 2 november: Jogging de la Ville Rochefort (alle afstanden)

Zaterdag 3 november: Corrida van Grand-Leez (alle afstanden)

Zondag 4 november: Cross de l'ARCH in Ciney (alle afstanden)

Zaterdag 10 november: Jogging de Nuit in Dolhain (alle afstanden)

Zondag 11 november: 37ste Course du Souvenir Ploegsteert (alle afstanden)

Zondag 11 november: Course du Château in Monceau-sur-sambre (alle afstanden)

Zaterdag 17 november: Le Jogging de la St Nicolas in Marchin (alle afstanden)

Zondag 18 november: Cross du Smac in Malonnes (alle afstanden)

Vrijdag 23 november: Relais Jean-Claude Falque in Fleurus (alle afstanden)

Vrijdag 23 november: Corrida du Beaujolais nouveau in Marche en Famenne (alle afstanden)

Vrijdag 23 november: Corrida d"Emines (alle afstanden)

Vrijdag 23 november: Challenge des Corridas Hivernales in Habay

Zaterdag 24 november: La Coline Race in Perwez (alle afstanden)

Zondag 25 november: Foulée des Flosses in Woluwe Saint Pierre (alle afstanden)

December

Zaterdag 1 december: Trail Urbain Nocturne De Vouziers (alle afstanden)

Zaterdag 1 december: Illumina Trail in Ham-Sur-Heure (alle afstanden)

Vrijdag 7 december: Cor’Huy’Da in Hoei (alle afstanden)

Vrijdag 7 december: Run in Luik (alle afstanden)

Zaterdag 8 december: Carolorida in Charleroi (alle afstanden)

Zaterdag 8 december: La Pontoise… en Trio in Pont (alle afstanden)

Zaterdag 8 december & Zondag 9 december: Xtrails in Houffalize (alle afstanden)

Zondag 9 december: Challenge des Corridas Hivernales in Florenville

Donderdag 13 december: Stairs for Life in Brussel (alle afstanden)

Vrijdag 14 december: La ronde des binômes de neige in Anvaing (alle afstanden)

Donderdag 20 december: Warmathon in Brussel

Vrijdag 21 december: Christmas Night Trail in Maredsous (alle afstanden)

Vrijdag 21 december: Challenge des Corridas Hivernales Jamoigne (alle afstanden)

Zaterdag 22 december: Corrida de Gerpinnes (alle afstanden)

Zondag 23 december: Run For Live in Nivelles (alle afstanden)

Woensdag 26 december: Manneken-Pis Corrida in Brussel (alle afstanden)

Vrijdag 28 december: Corrida de Libramont (alle afstanden)

Vrijdag 28 december: Corrida de Ciney (alle afstanden)

Vrijdag 28 december: Corrida van Visé (alle afstanden)

Zaterdag 29 december: Happy New Year Trophy in Colfontaine (alle afstanden)

WK 2022 Qatar

Uw Sportevenement hier?



© Renzo Vanhoorelbeke