Uitslagen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
West-Vlaanderen 2017
Januari

Maandag 2 januari: Promenaderun in Koksijde (alle afstanden)

Zaterdag 7 januari: Corrida Lombardsijde (alle afstanden)

Zaterdag 14 januari: Winterloop in Harelbeke 9km

Zondag 15 januari: 51ste Grote Prijs Stad Ieper (alle afstanden)

Zaterdag 21 januari: 2de Bostrails Aalter - Beernem (alle afstanden)

Zondag 22 januari: Veldloop van het Hoppeland in Poperinge (alle afstanden)

Zondag 29 januari: Toost & Toastrun in Boezinge 12km

Zondag 29 januari: Toost & Toastrun in Boezinge 4km

Zondag 29 januari: Meerdaalwoud trail in Bierbeek (alle afstanden)




Sportdrank, Energiegels & Sportvoeding    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Februari

Zondag 5 februari: Tiegem - Harelbeke 14,58km

Zondag 5 februari: PK Veldlopen West-Vlaanderen in Diksmuide (alle afstanden)

Zondag 12 februari: 40ste Internationale Parkloop in Dadizele (alle afstanden)

Zondag 19 februari: FLAC Ardo Veldloop in Ardooie (alle afstanden)

Zondag 26 februari: 7de Kortemark Loopt in Kortemark (alle afstanden)

Maart

Zaterdag 4 maart: 6de Wardenoomloop in Beselare 5km

Zaterdag 4 maart: 6de Wardenoomloop in Beselare 8km

Zaterdag 4 maart: 6de Wardenoomloop in Beselare 16,1km

Zondag 5 maart: Oostende-Brugge 16,095km

Zaterdag 11 maart: North C Trail in Koksijde (alle afstanden)

Zaterdag 18 maart: Eernegemse Kasseiloop (alle afstanden)

Zaterdag 25 maart: Brigandsloop in Ingelmunster 2,85km

Zaterdag 25 maart: Brigandsloop in Ingelmunster 5,75km

Zaterdag 25 maart: Brigandsloop in Ingelmunster 11,5km

Zaterdag 25 maart: 12de Lenteloop in Oudenburg (alle afstanden)

Zondag 26 maart: Lenteloop in Gits (alle afstanden)

April

Zaterdag 8 april: 11de Herdenkingsloop Rudy Bekaert in Rollegem-Kapelle (alle afstanden) Blog

Zaterdag 15 april: Ginsteloop in Oostrozebeke (alle afstanden)

Zaterdag 15 april: 24ste La-Ko-Sta in Kortemark 21,1km

Zaterdag 15 april: 24ste La-Ko-Sta in Kortemark 10,8km

Zaterdag 15 april: 24ste La-Ko-Sta in Staden 5,8km

Zaterdag 15 april: Wijkloop Hazegras in Oostende (alle afstanden)

Maandag 17 april: 20ste Prestoloop in Ichtegem (alle afstanden)

Zaterdag 22 april: Noordzeeloop in Oostende (alle afstanden)

Zondag 23 april: 3de Damme-Brugge-Damme 10km - 21km

Zondag 23 april: 3de Damme-Brugge-Damme 4km

Zondag 23 april: 3de Damme-Brugge-Damme 10km

Zondag 23 april: 3de Damme-Brugge-Damme 21km

Zaterdag 29 april: Kiwi-Run in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 29 april: 10km van Gistel 5km

Zaterdag 29 april: 10km van Gistel 10km

Mei

Maandag 1 mei: Tinekesrun in Heule 5km

Maandag 1 mei: Tinekesrun in Heule 10km

Maandag 1 mei: Knokke (alle afstanden)

Vrijdag 5 mei: 17de KWB Run For Fun in Bavikhove (alle afstanden)

Zaterdag 6 mei: Dwars door Desselgem (alle afstanden)

Zondag 7 mei: The Sandman Trail in De Panne (alle afstanden)

Vrijdag 12 mei: 11de Dwars door de Mandel in Roeselare 3,5km

Vrijdag 12 mei: 11de Dwars door de Mandel in Roeselare 10km

Zaterdag 13 mei: Dwars door Wervik (alle afstanden)

Zondag 14 mei: Dwars door Brugge (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: 4de Grensloop in Menen (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: Dwars door Ter Zee in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: 3de SW Ladiesrun in Harelbeke (alle afstanden)

Woensdag 24 mei: 24ste Permekeloop in Jabbeke (alle afstanden)

Donderdag 25 mei: Krottegemse Corrida Roeselare 10,4km

Donderdag 25 mei: Krottegemse Corrida Roeselare 5,2km

Vrijdag 26 mei: Keinaertloop in Oostende (alle afstanden)

Woensdag 31 mei: 33ste Dwars door de Zilten Roeselare (alle afstanden)


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 2 juni: 25ste Sinksenjogging Eiland in Harelbeke 10,5km

Vrijdag 2 juni: Midzomerrun in Brugge (alle afstanden)

Vrijdag 2 juni: Grote Stratenloop in Zwevezele (alle afstanden)

Zaterdag 3 juni: Dwars door Beveren in Roeselare (alle afstanden)

Zaterdag 3 juni: 6de Daiselrun in Dadizele (alle afstanden)

Zondag 4 juni: 14de McBride-run halve marathon Ieper - Poperinge 21,0975km

Zondag 4 juni: Mini McBride-run Poperinge 7km

Maandag 5 juni: Kortrijk Loopt in Kortrijk (alle afstanden)

Vrijdag 9 juni: Vuurtorenloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 9 juni: 9de Oud Gemeentehuisloop in Hulste 10,6km

Vrijdag 9 juni: 9de Oud Gemeentehuisloop in Hulste 5,3km

Vrijdag 9 juni: 11de Zesheuveltjesloop Kruiseke in Wervik 10,5km

Zaterdag 10 juni: 7de Zomerjogging in Kortemark (alle afstanden)

Zaterdag 10 juni: 5de Walle-Loop in Zerkegem (alle afstanden)

Vrijdag 16 juni: 38ste Nacht van Vlaanderen in Torhout (alle afstanden)

Zaterdag 17 juni: 43ste Breughelloop in Rekkem 4,6km

Zaterdag 17 juni: 43ste Breughelloop in Rekkem 10km

Vrijdag 23 juni: 34ste Dwars door Sint-Pieter in Kuurne (alle afstanden)

Vrijdag 23 juni: 33ste Stratenloop in Ruddervoorde (alle afstanden)

Vrijdag 23 juni: Kapellerun in Hulste 10,8km

Zaterdag 24 juni: Dwars door Anzegem 5km

Zaterdag 24 juni: Dwars door Anzegem 10km

Zaterdag 24 juni: Midzomerrun in Kortrijk (alle wedstrijden)

Zaterdag 24 juni: 21ste Saladekermisloop Egem 9,9km

Zondag 25 juni: Stratenloop in Dikkebus (alle afstanden)

Vrijdag 30 juni: Konterdamloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 30 juni:: 17de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 3km

Vrijdag 30 juni:: 17de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 9km

Juli

Zaterdag 1 juli: 21ste Izegemse Kastelenloop in Izegem 7km

Zaterdag 1 juli: 21ste Izegemse Kastelenloop in Izegem 14,1km

Zaterdag 1 juli: 21ste Izegemse Kastelenloop in Izegem 21,1km

Zaterdag 1 juli: Koekelare 9km

Zondag 2 juli: Roeselare 10 miles (alle afstanden)

Zondag 2 juli: Watewyloop in Tielt (alle afstanden)

Vrijdag 7 juli: 8ste Toontjesloop in Langemark 2,8km

Vrijdag 7 juli: 8ste Toontjesloop in Langemark 8,4km

Zondag 9 juli: 4de Frontrun in Passendale (alle afstanden)

Vrijdag 14 juli: 26ste Grote Stratenloop in Wulvergem (alle afstanden)

Zaterdag 15 juli: Strandloop in Blankenberge (alle afstanden)

Maandag 17 juli: Strandloop in Nieuwpoort (alle afstanden)

Vrijdag 21 juli: Beachrun in Knokke (alle afstanden)

Vrijdag 21 juli: Dwars door Bekegem (alle afstanden)

Woensdag 26 juli: Beach Run in Sint-Idesbald Koksijde 20h 5km - 10km Blog

Vrijdag 28 juli: 10 mijl van Wenduine (alle afstanden)

Augustus

Vrijdag 4 augustus: Strandloop in Heist (alle afstanden)

Vrijdag 4 augustus: 32ste Jogging van de Tassche in Ardooie (alle afstanden)

Zondag 6 augustus: 1ste Kaairun in Ieper 5km

Zondag 6 augustus: 1ste Kaairun in Ieper 10km

Vrijdag 11 augustus: Dwars door Mariakerke Raversijde in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 12 augustus: Torhout (alle afstanden)

Dinsdag 15 augustus: 22ste Wembleyloop in Heule (alle afstanden)

Vrijdag 18 augustus: Strandloop in Oostende (alle afstanden)

Zondag 20 augustus: Sirenejogging Middelkerke 4,5km

Zondag 20 augustus: Sirenejogging Middelkerke 8km

Zondag 20 augustus: Sirenejogging Middelkerke 16,1km

Woensdag 23 augustus: 5de Runway Run in Koksijde (alle afstanden)

Vrijdag 25 augustus: 8ste Stasegem Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 26 augustus: 37ste Dwars door Grijsloke in Anzegem (alle afstanden)

Zaterdag 26 augustus: 9de Metje Zitje loop in Bikschote (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Vrijdag 1 september: Vreugderun in Hulste (alle afstanden)

Vrijdag 1 september: 13de Blommeghemloop Marke (alle afstanden)

Zaterdag 2 september: 40ste Stratenloop in Koolskamp (alle afstanden)

Zaterdag 2 september: 10de Schalienhofloop in Vichte (alle afstanden)

Zondag 3 september: 46ste Guynemerloop in Poelkapelle (alle afstanden)

Zondag 3 september: Rechte Deur Ooglé in Hooglede (alle afstanden)

Zondag 3 september: 2de Lichtervelde Loopt (alle afstanden)

Woensdag 6 september: Ronde de Nieuwe Koerswijk in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 8 september: Laat Mie Moar Lopen in Veurne (alle afstanden)

Zaterdag 9 september: 3de Brandweerloop in Merkem (alle afstanden)

Zaterdag 9 september: Sint-Henricusloop in Torhout (alle afstanden)

Zondag 10 september: 20ste Halve Marathon van Nieuwpoort (alle afstanden)

Zondag 10 september: Dwars door Ieper (alle afstanden)

Zondag 10 september: Dentergem Loopt 9km

Zondag 10 september: Dentergem Loopt 6km

Zondag 10 september: Flanders Field Marathon Nieuwpoort - Ieper 42,195km

Zondag 10 september: Flanders Field Estafette Marathon

Vrijdag 15 september: Dwars door het Westerkwartier in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 15 september: 8ste Syphomieloop in Harelbeke (alle afstanden)

Zaterdag 16 september: 17de Dynamicarun in Meulebeke (alle afstanden)

Zondag 17 september: Bruggenloop in Kortrijk (alle afstanden)

Zaterdag 23 september: Ostend Night Run in Oostende (alle afstanden)

Zondag 24 september: Leiemarathon in Wevelgem 42,195km

Zondag 24 september: BK Halve Marathon in Wevelgem (alle afstanden)

Zondag 24 september: 13de Berenloop in Beernem (alle afstanden)

Vrijdag 29 september: Rapper dan een Ezel in Kuurne (alle afstanden)

Zaterdag 30 september: Hermesloop in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 30 september: Industry Run in Veurne (alle afstanden)

Zaterdag 30 september: 4de Sterrebosloop Rumbeke (alle afstanden)

Oktober

Vrijdag 6 oktober: Eerste Coq Trail in De Haan 19h 9km

Zaterdag 7 oktober: 26ste Dwars door Geluwe (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober: 9de Trimardloop in Langemark 10,4km

Zaterdag 7 oktober: 9de Trimardloop in Langemark 3,4km

Zaterdag 7 oktober: 8ste Kermisjogging in Kortemark (alle afstanden)

Zondag 8 oktober: Oefencross Wervik (alle afstanden)

Zaterdag 14 oktober: Massajogging in Oostende (alle afstanden)

Zondag 15 oktober: 1ste Great Bruges Marathon in Brugge 42,195km

Zondag 15 oktober: 1ste Great Bruges Half-Marathon in Brugge 21,1km

Zondag 15 oktober: Reuzenrun in Tielt (alle afstanden)

November

Zaterdag 4 november: Nighttrail in Koksijde (alle afstanden)

Zaterdag 4 november: 9de Feesteloop in Avelgem (alle afstanden)

Zondag 5 november: 60ste Jongerencross Waregem (alle afstanden)

Zaterdag 11 november: Nestelings Warmste Estafetteloop in De Haan (alle afstanden)

Zondag 12 november: Neptunusrun in Lombardsijde 13h 10km

Zondag 12 november: 2de Poppiesrun in Zonnebeke (alle afstanden)

Zaterdag 18 november: Westlaanrun Memorial Carlos Goethals in Roeselare 3,35km

Zaterdag 18 november: Westlaanrun Memorial Carlos Goethals in Roeselare 10km

Zaterdag 25 november: Milcobelrun in Langemark (alle afstanden)

Zondag 26 november: Crosscup in Roeselare (alle afstanden)

December

Zondag 3 december: Kerstloop in Waregem (alle afstanden)

Vrijdag 8 december: 7de Kerstloop in Brugge (alle afstanden)

Zaterdag 9 december: Stas Beatrun in Waregem (alle afstanden)

Zaterdag 9 december: Bredene Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 9 december: 2de Kerstrun in Klerken

Zondag 10 december: 17de Kerstcorrida in Langemark 4,4km

Zondag 10 december: 17de Kerstcorrida in Langemark 9km

Zondag 17 december: 34ste Kerstcorrida in Deerlijk (alle afstanden)

Zondag 17 december: Christmasrun in Poperinge 4km

Zondag 17 december: Christmasrun in Poperinge 8km

Donderdag 21 december: Warmathon in Brugge

Zaterdag 23 december: 5de Christmas Fun Run in De Haan (alle afstanden)

Dinsdag 26 december: Kerstcorrida in Tielt (alle afstanden)

Dinsdag 26 december: 40ste San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel (alle afstanden)

Dinsdag 26 december: Tussen 2 Feestenloop in Knokke (alle afstanden)

Woensdag 27 december: 4de Santa Run in Roeselare 10km

Woensdag 27 december: 4de Santa Run in Roeselare 3,3km

Donderdag 28 december: Sylvesterjogging in Wielsbeke (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke