Atletiekmeetings

Home Toevoegen Jogging Links
Atletiekmeetings 2019
13 Meetings
Augustus

Zaterdag 3 Augustus: Flanders Cup Ninove

Zaterdag 17 augustus: Flanders Cup Meeting voor Mon in Kessel-Lo

Zaterdag 24 augustus: Flanders Cup Allonsius Sport in Huizingen

Zaterdag 31 Augustus: BK Atletiek in Brussel

September

Zondag 1 september: BK Atletiek in Brussel

Vrijdag 6 september: Memorial Ivo Van Damme in Brussel

Afgelopen Atletiekmeetings 2019
Februari
Zaterdag 9 februari: IFAM Indoor in Gent

Mei
Zaterdag 25 mei: 10de Flanders Cup Ifam in Oordegem

Zondag 26 mei: Ifam Relays in Oordegem

Juni

Zaterdag 1 juni: Flanders Cup Putbos in Oordegem

Zondag 23 juni: Flanders Cup Grote Prijs Stad Lokeren

Juli

Zaterdag 13 juli: Flanders Cup Guldensporen in Kortrijk

Zaterdag 27 juli: Internationaal Antwerps Atletiek Gala Flanders Cup in Merksem

Afgelopen Atletiekmeetings 2018
12 Meetings
Maart
Zaterdag 24 maart: BK Loop-Omnium in Gentbrugge

Afgelopen Atletiekmeetings 2017
116 Meetings
Afgelopen Atletiekmeetings 2016
106 Meetings
Maart
Zaterdag 25 maart: OVLInitiatiemeeting voor jongeren en ouders in Deinze

April
Zaterdag 1 april: OVLVAL Jongerentrofee - Interregio Jeugdcup in Deinze

Zaterdag 1 april: ANTOpeningsmeeting Jeugd in Bree

Vrijdag 7 april: LIMJeugdmeeting in Tessenderlo

Zaterdag 8 april: ANTJeugdmeeting Kempisch Criterium in Tongerlo

Zondag 9 april: ANTOpen Meeting Memorial Jef Vissers in Turnhout

Zondag 9 april: LIMOlimpic Jeugdmeerkamp in Neerpelt

Woensdag 12 april: VLBACP Jeugdmeeting in Gooik

Zaterdag 15 april: LIMKiewit Open Meeting in Hasselt

Zaterdag 15 april: ANTJeugdmeeting Turnhout

Zaterdag 15 april: OVLFunmeeting in Ninove

Maandag 17 april: LIMOpen Meeting in Diepenbeek

Maandag 17 april: ANTPaaseierenmeeting Jeugd in Herentals

Woensdag 19 april: LIMOpen Meeting in Tessenderlo

Zaterdag 22 april: WVLProvinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen Dag 1 in Kortrijk

Zaterdag 22 april: LIMProvinciaal Kampioenschap Limburg Dag 1 in Lanaken

Zaterdag 22 april: ANTJeugdmeeting Open Kempisch Criterium in Arendonk

Zondag 23 april: LIMProvinciaal Kampioenschap Limburg Dag 2 in Lanaken

Zondag 23 april: WVLProvinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen Dag 2 in Roeselare

Zaterdag 29 april: WVLMemorial Guy Dorchain in Kortrijk

Zaterdag 29 april: OVLBeker van Vlaanderen pupillen en mininiemen meisjes in Deinze

Zaterdag 29 april: WVLBeker van Vlaanderen Meisjes in Wervik

Zaterdag 29 april: LIMBeker van Vlaanderen in Tessenderlo

Zaterdag 29 april: ANTBeker van Vlaanderen Pupillen & Miniemen Meises in Lier

Zondag 30 april: VLBBeker van Vlaanderen Pupillen & Miniemen in Dilbeek

Zondag 30 april: WVLDixmuda Werpmeeting in Diksmuide

Zondag 30 april: WVLBeker van Vlaanderen pupillen en mininiemen Jongens in Zwevegem

April
Zaterdag 9 april: WVLJeugdmeeting Don Bosco in Poperinge

Zaterdag 9 april: OVLJongerentrofee in Deinze

Zaterdag 9 april: ANTMemorial Jef Vissers in Turnhout

Zaterdag 9 april: ANTJeugdmeeting in Tongerlo

Zondag 10 april: OVLPaasmedaillemeeting Jeugd + Cadet in Oordegem

Zondag 10 april: ANTOpen Antwerps Jeugdcriterium in Merksem

Zondag 10 april: LIMStad Hasselt Trofee

Zondag 10 april: VLBJeugdmeeting in Kessel-Lo

Vrijdag 15 april: LIMOpen Meeting in Tessenderlo

Zaterdag 16 april: OVLBeker van Vlaanderen pup/min meisjes in Ninove

Zaterdag 16 april: WVLBeker van Vlaanderen pupillen en miniemen meisjes in Roeselare

Zondag 17 april: WVLMemorial Guy Dorchain in Kortrijk

Zondag 17 april: WVLBeker van Vlaanderen Jongens in Wervik

Zaterdag 23 april: Provinciale Kampioenschappen Dag 1

Zaterdag 23 april: OVLJeugdmeeting in Lebbeke

Zaterdag 23 april: ANTProvniciale Kampioenschappen Antwerpen dag 1 in Brasschaat

Zondag 24 april: Provinciale Kampioenschappen Dag 2

Zaterdag 30 april: OVLOpen Meeting vanaf Cad in Oordegem

Zaterdag 30 april: WVLAVR Open Meeting in Roeselare

Mei
Maandag 1 mei: WVLJeugdmeeting Rubenscup in Izegem

Maandag 1 mei: lIMOpen Meeting in Heusden

Maandag 1 mei: ANTAthletic Classic Meeting in Herentals

Vrijdag 5 mei: LIMLenteloop voor Scholen in Lommel

Zaterdag 6 mei: OVLBelgische Kampioenschap 10000m en 3000 meter Steeple Vrouwen in Ninove

Zondag 7 mei: WVLBeker van Vlaanderen Cadetten en Scholieren in Roeselare

Zondag 7 mei: ANTJeugdmeeting Open Kempisch Criterium in Geel

Zaterdag 13 mei: LIMJeugdmeeting in Lommel

Zaterdag 13 mei: WVLBeker van Vlaanderen Dames in Zwevegem

Zaterdag 13 mei: ANTOpen Antwerps Jeugdcriterium in Lier

Zondag 14 mei: ANTBeker van Vlaanderen AC Heren Landelijke 2A in Duffel

Woensdag 17 mei: ANTSVS Scholenmeeting Basisonderwijs in Duffel

Zaterdag 20 mei: VLBACP Avondmeeting Gouden 2000 in Gooik

Zaterdag 20 mei: ANTJeugdmeerkamp Kempisch Criterium in Lille

Zaterdag 20 mei: WVLLentejeugdmeerkamp in Nieuwpoort

Zaterdag 20 mei: ANTJeugdmeeting Open Kempisch Criterium in Lille

Donderdag 25 mei: ANT29ste Jan Borremansmeeting Jeugd in Duffel

Donderdag 25 mei: OVLVAL Jongerentrofee Ninoofse Jeugdmeerkampen in Ninove

Vrijdag 26 mei: WVLEreprijs & Jeugdatletiekcriterium in Zwevegem

Zaterdag 27 mei: OVLJeugdmeeting in Deinze

Zaterdag 27 mei: WVLJeugdmeeting 10 jaar atletiek Oostkamp in Beernem

Zaterdag 27 mei: ANTPK + Flanderscup Meerkamp Dag 1 in Herentals

Zaterdag 27 mei: ANTAAS Meeting in Brasschaat

Zondag 28 mei: ANTPK + Flanderscup Meerkamp Dag 2 in Herentals

Zondag 28 mei: WVL11de Memorial Leon Denys in Izegem

Mei
Zondag 1 mei: ANTB-Meeting in Herentals

Zondag 1 mei: WVLRubenscup in Izegem

Zondag 1 mei: WVLJulien Saelensmeeting in Brugge

Woensdag 4 mei: OVLProvinciale SVS Kampioenschappen in Oordegem

Woensdag 4 mei: OVLAvondmeeting in Lebbeke

Woesndag 4 mei: LIMOpen Meeting in Tessenderlo

Donderdag 5 mei: OVLNinoofse Jeugdmeerkampen in Ninove

Zaterdag 7 mei: ANTBeker van Vlaandere Cadetten & Scholieren Landelijke 3B in Brasschaat

Zondag 8 mei: WVLBeker van Vlaanderen Jongens 2de landelijke in Kortrijk

Zondag 8 mei: ANTBeker van Vlaanderen Cadetten & Scholieren jongens - Landelijke 1 in Lier

Zaterdag 14 mei: ANTBeker van België Vrouwen Ere Afdeling in Merksem

Zondag 15 mei: OVLBeker van Vlaanderen Ere-Afdeling Heren in Deinze

Maandag 16 mei: WVLMasters Trophy in Tielt

Maandag 16 mei: ANTPK meerkamp jeugd in Turnhout

Woensdag 18 mei: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Woensdag 18 mei: OVLVlaams SVS Kampioenschappen in Oordegem

Zaterdag 21 mei: OVLKampioenschap van Vlaanderen Alle Categorieën in Oordegem

Zaterdag 21 mei: ANTJeugdmeerkamp in Lille

Zaterdag 28 mei: OVLFlanderscup 7de IFAM in Oordegem

Zaterdag 28 mei: OVLJeugdmeeting in Deinze

Zaterdag 28 mei: ANTFC + PK Meerkamp in Herentals

Zaterdag 28 mei: ANTAAS Jeugdmeeting in Brasschaat

Zondag 29 mei: ANTFC + PK Meerkamp in Herentals

Zondag 29 mei: WVL10de Memorial Leon Denys & PK 10km in Izegem

Juni
Zaterdag 4 juni: OVLPutbos Flanders Cup Memorial Leon Buyle in Oordegem

Zondag 5 juni: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Zondag 5 juni: LIMOpen Meeting in Hechtel Eksel

Vrijdag 10 juni: OVLAvondmeeting in Ninove

Zaterdag 11 juni: OVLBK Masters Dag 1 in Deinze

Zaterdag 11 juni: ANTFlanders Classic 14de Memorial Jos Verstockt in Lier

Zaterdag 11 juni: VLBJeugdmeeting in Humbeek

Zaterdag 11 juni: WVLRubenscup in Roeselare

Zondag 12 juni: OVLBK Masters Dag 2 in Deinze

Zondag 12 juni: ANTJeugdmeeting in Herenthout

Zaterdag 18 juni: OVLJeugdmedaillemeeting in Oordegem

Zaterdag 25 juni: Bk Alle Categorieën + BK AMH in Brussel dag 1

Zaterdag 25 juni: ANTAAS Jeugdmeeting in Brasschaat

Zondag 26 juni: Bk Alle Categorieën + BK AMH in Brussel dag 2

Woensdag 28 juni: OVLAvondmeeting in Ninove

Juni
Zaterdag 3 juni: OVLFlanders Cup Putbos Memorial Leon Buyle in Oordegem

Maandag 5 juni: LIMOpen Meeting in Lommel

Maandag 5 juni: OVLJeugdmedailemeeting in Ninove

Maandag 5 juni: ANTProvinciaal Kampioenschap Meerkamp in Lier

Donderdag 8 juni: NEDDe Mijl van Zierikzee

Zaterdag 10 juni: VLBFlanders Cup in Huizingen

Zaterdag 10 juni: WVLRubenscup in Roeselare

Zondag 11 juni: OVLBeker van Vlaanderen Landelijke 2 Masters in Oudenaarde

Zondag 11 juni: ANTJeugdmeeting Open Kempisch Criterium in Herenthout

Zondag 11 juni: OVLBeker van Vlaanderen Masters in Ninove

Vrijdag 16 juni: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Zaterdag 24 juni: VLBProvinciale Kampioenschappen Vlaams Brabant Jeugd in Dilbeek

Zaterdag 24 juni: WVLProvinciale Kampioenschappen West-Vlaanderen Jeugd in Zwevegem

Woensdag 28 juni: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Vrijdag 30 juni: OVLMaster Trophy Cadetten & Scholieren in Deinze

Juli
Vrijdag 1 juli: OVLSpringgala & G-Recrea in Deinze

Zaterdag 2 juli: ANTProvinciaal Kampioenschappen Ben-Pup-Min in Lier

Zaterdag 2 juli: WVLKermismeeting in Poperinge

Zondag 3 juli: OVLFlanderscup GP Stad Lokeren

Woensdag 6 juli: ANT

Woensdag 6 juli: OVLOpen Meeting & Oost-Vlaams Atletiekcriterium in Ninove

Vrijdag 8 juli: ANTKids Athletics in Brasschaat

Zaterdag 9 juli: WVL19de Guldensporenmeeting in Kortrijk

Zondag 10 juli: WVLJeugdmeerkamp in Ieper

Maandag 11 juli: OVLOpen Meeting vanaf Cadet in Oordegem

Zaterdag 16 juli: LIMKBC Nacht in Heusden Zolder

Zondag 17 juli: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Donderdag 21 juli: OVLJongerentrofee in Oordegem

Zaterdag 23 juli: OVLFlanders Cup Memorial Rasschaert in Ninove

Zaterdag 30 juli: VLBFlanders Cup Meeting voor Mon in Kessel-Lo

Zondag 31 juli: WVLVakantiemeeting in Tielt

Juli
Zaterdag 1 juli: WVLKampenmeeting Jeugd in Waregem

Zaterdag 1 juli: WVLOpen Meeting in Poperinge

Woensdag 5 juli: OVLOpen Avondmeeting en Oost-Vlaams Atletiekcriterium in Ninove

Zaterdag 8 juli: WVLFlanders Cup 20ste Kortrijkse Guldensporenmeeting in Kortrijk

Zaterdag 8 juli: WVLFlanders Cup & PK Meerkampen Dag 1 in Ieper

Zondag 9 juli: WVLFlanders Cup & PK Meerkampen Dag 2 in Ieper

Zondag 9 juli: OVLJeugdmedaillemeeting in Oordegem

Zaterdag 15 juli: OVLFlanders Cup Memorial Rasschaert in Ninove

Zaterdag 15 juli: WVLMemorial Patrick Degreef in Wervik

Woensdag 19 juli: VLBMememorial Villa Tytgat Gouden 1000

Vrijdag 21 juli: OVLJongerentrofee in Oordegem

Zaterdag 29 juli: ANTFlanders Cup Galameeting in Merksem

Zaterdag 29 juli: VLBFlanders Cup Meerkamp & PK dag 1 in Dilbeek

Zondag 30 juli: VLBFlanders Cup Meerkamp & PK dag 2 in Dilbeek

Zondag 30 juli: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Augustus
Zaterdag 6 augustus: VLBFlanders Cup in Huizingen

Zondag 7 augustus: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Zondag 7 augustus: OVLBotha Meeting in Aaler

Zondag 7 augustus: ANTOpen Meeting in Turnhout

Zondag 7 augustus: ANTEreprijs Frans Laureyssens in Brasschaat

Dinsdag 9 augustus: OVLVakantiemeeting vanaf Cadet in Oordegem

Woensdag 10 augustus: ANTOpen Avondmeeting in Herentals

Donderdag 18 augustus: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Zaterdag 13 augustus: OVLJeugdmedaillemeeting + Cadet in Oordegem

Zaterdag 20 augustus: WVLKermismeeting + PK Steeple in Roeselare

Zaterdag 20 augustus: ANTFlanders Cup Galameeting in Merksem

Zaterdag 20 augustus: OVLOost- West Cup Memorial Jimmy Bouvyn in Deinze

Zaterdag 21 augustus: WVLPK Hamerslingeren in Roeselare

Donderdag 25 augustus: OVLEinde Vakantiemeeting Vanaf Cad in Oordegem

Vrijdag 26 augustus: ANTKids Athletics in Ekeren

Zaterdag 27 augustus: WVLBK Snelwandelen & Einde Vakantiemeeting in Ieper

Zaterdag 27 augustus: OVLMasters Trophy + cad en schol in Deinze

Zondag 28 augustus: WVLPK Aflossingen West-Vlaanderen in Roeselare

Woensdag 31 augustus: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Augustus
Zaterdag 5 augustus: LIMNacht van Lommel

Zaterdag 5 augustus: ANT15de Memorial Verstockt in Lier

Woensdag 9 augustus: ANTOpen Meeting in Herentals

Woensdag 9 augustus: OVLOpen Avondmeeting in Ninove

Zondag 13 augustus: OVLJeugdmedaillemeeting in Oordegem

Zaterdag 19 augustus: OVLBK Meerkampen Dag 1 in Deinze

Zaterdag 19 augustus: WVLPK Hamerslingen in Roeselare

Zaterdag 19 augustus: WVLEreprijs in Zwevegem

Zondag 20 augustus: OVLBK Meerkampen Dag 2 in Deinze

Zondag 20 augustus: ANTJeugdmeerkamp Open Kempische Jeugdcriterium in Turnhout

Zondag 20 augustus: WVLOpen Meeting in Roeselare

Zondag 20 augustus: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Zondag 20 augustus: WVLRubens Jeugd Cup in Waregem

Dinsdag 22 augustus: OVLSprintmeeting in Oordegem

Vrijdag 25 augustus: WVLEinde Vakantiemeeting in Ieper

Zaterdag 26 augustus: OVL12de Oost-West Cup & Springgala in Deinze

Zondag 26 augustus: WVLPrijzenmeeting in Waregem

Zondag 27 augustus: VLBPK Estafetten in Gooik

Zondag 27 augustus: ANTPK Estafetten in Duffel

Zondag 27 augustus: OVLPK Estafetten in Ninove

September
Zaterdag 3 september: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Zaterdag 3 september: ANTBK Cadet & Scholieren dag 1 in Herentals

Zondag 4 september: ANTBK Cadet & Scholieren dag 2 in Herentals

Zaterdag 10 september: ANTJeugdmeerkamp in Merksem

Zondag 11 september: ANTOpen Meeting in Turnhout

Zaterdag 17 september: ANTOpen A-Meeting vanaf Cadet in Merksem

Zondag 18 september: WVL2de GP Michael Bultheel Jeugdmeerkamp in Ieper

Zondag 18 september: ANTOpen Antwerps Jeugdcriterium in Lier

Zondag 18 september: ANTJeugdmeeting in Malle

Zaterdag 24 september: WVLKampioenschap van Vlaanderen en PK Masters in Wervik

Oktober
Zaterdag 1 oktober: ANTMetaLyraLympics (G-Meeting) in Lier

Zondag 2 oktober: ANTKampenmeeting in Lier

September
Zaterdag 2 september: ANTJeugdmeeting Vosselaar

Zaterdag 2 september: ANTJeugdmeerkamp Open Kempische Jeugdcriterium in Vosselaar

Zondag 3 september: ANTBK Aflossingen in Lier

Zondag 10 september: OVLJeugdmedaillemeeting in Ninove

Zondag 17 september: ANTJeugdmeeting Kempisch Criterium in Malle

Zondag 17 september: WVL3de Grote Prijs Michael Bultheel in Izegem

Zondag 17 september: ANTJeugdmeerkamp Open Kempische Jeugdcriterium in Malle

Zaterdag 23 september: OVLPK Meerkampen Dag 1 in Deinze

Zondag 24 september: OVLPK Meerkampen Dag 2 in Deinze

Zondag 24 september: LIMJeugdmeerkamp Olympic in Lommel

Zondag 24 september: ANTOpen Meeting Turnhout

Zaterdag 30 september: WVLMemorial G Zoetaert in Wervik

Zaterdag 30 september: ANTMeta Lyra Lympics in Lier

Oktober
Zondag 1 oktober: ANTKampenmeeting PK Hamerslingeren & PK Gewichtwerpen Masters in Lier

© Renzo Vanhoorelbeke