Uitslagen

Home Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Oost-Vlaanderen 2016
Januari

Zaterdag 9 januari: 31ste Leopoldsloop in Watervliet (alle afstanden)

Zondag 10 januari: 25ste Grote Prijs Atletiekclub Maldegem 11h30 9,6km

Zondag 10 januari: 45ste Dames -en Herenveldloop in Zottegem (alle afstanden)

Zondag 17 januari: 19de Dirk Martens Corrida Aalst (alle afstanden)

Zondag 17 januari: Winterjogging in Deinze

Uw Loopwedstrijd hier?
Februari

Zondag 7 februari: PK Veldlopen in Wichelen (alle afstanden)

Zaterdag 13 februari: 3de Trail Provinciaal Domein Het Leen in Eeklo (alle afstanden)

Zondag 14 februari: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 20 februari: 32ste Leopoldsloop in Watervliet (alle afstanden)

Zondag 21 februari: Grote Prijs Julien Van de Velde in Uitbergen (alle afstanden)

Zondag 21 februari: 8ste Open Vlaams Bedrijfssportkampioenschap in Beveren-Waas 6km

Zondag 28 februari: Veldloopwedstrijd in Lebbeke (alle afstanden)s

Maart

Vrijdag 11 maart: 387ste Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zondag 13 maart: BK Veldlopen in Wachtebeke Mannen

Zondag 13 maart: BK Veldlopen in Wachtebeke Vrouwen

Zondag 13 maart: BK Veldlopen in Wachtebeke (alle afstanden)

Zondag 13 maart: Dwars door Dendermonde (alle afstanden)

Zondag 13 maart: Durme-Scheldemarathon in Hamme 42,195km

Zaterdag 19 maart: Veldloopkampioenschap KAVVV in Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zaterdag 26 maart: 3de Animo!Run in Lebbeke (alle afstanden)

Zaterdag 26 maart: Blaarmeersenloop in Gent (alle afstanden)

April

Vrijdag 1 april: 5de Jogging KLJ Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 8 april: 388ste Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 4,97km

Zaterdag 9 april: 9de Wolvenjogging in Wachtebeke (alle afstanden)

Zaterdag 9 april: Estafetteloop Ronde van Zele (alle afstanden)

Zaterdag 9 april: Avaloop Opstal (alle afstanden)

Zaterdag 16 april: 7de Vijfkerkenloop in Elsegem (alle afstanden)

Zondag 17 april: 18de Jogging Joggingclub Oosterzele 4,25km

Zondag 17 april: 18de Jogging Joggingclub Oosterzele 8,5km

Zondag 17 april: 18de Jogging Joggingclub Oosterzele 12,75km

Zondag 24 april: Haven Gent Loopt in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 29 april: Lenteloop in Deinze (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
Mei

Zondag 1 mei: Ekiden in Evergem 42,195km

Vrijdag 6 mei: 12de Lauwerijnloop Watervliet (alle afstanden)

Vrijdag 6 mei: Stratenloop in Bottelare (alle afstanden)

Vrijdag 13 mei: Jogging in Aalter (alle afstanden)

Vrijdag 13 mei: 5de Lo-Loopt in Lovendegem (alle afstanden)

Zondag 15 mei: Vlaamse Ardennenloop in Oudenaarde (alle afstanden)

Vrijdag 20 mei: 26ste Eeksken jogging in Sleidinge (alle afstanden)

Zaterdag 21 mei: 10de Verrebroek Loopt (alle afstanden)

Zondag 22 mei: Obstakelrun in Hamme (alle afstanden)

Zondag 22 mei: 33ste Dwars door Ninove (alle afstanden)

Zondag 22 mei: Stadsloop in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 28 mei: Vinderhoutse Move To Serve Run in Vinderhoute (alle afstanden)

Juni

Vrijdag 3 juni: 21ste Lentejogging in Waarschoot (alle afstanden)

Zondag 5 juni: Ghelamco Arena Run in Gent (alle afstanden)

Zondag 5 juni: Faluintjes Jogging in Moorsel (alle afstanden)

Vrijdag 10 juni: 12de Augustijnloop in Melsen (alle afstanden)

Vrijdag 17 juni: 32ste Jogging door Gavere (alle afstanden)

Zaterdag 18 juni: Midzomernachtrun in Gent (alle afstanden)

Zondag 19 juni: 2de Kriebeljogging Dendercriterium in Lebbeke 5km

Zondag 19 juni: 2de Kriebeljogging Dendercriterium in Lebbeke 10km

Vrijdag 24 juni: 2de Gulde Corrida in Grammene (alle afstanden)

Zaterdag 25 juni: Ten Miles in Waasmunster (alle afstanden)

Zondag 26 juni: 7de editie van de LivinusRun in Sint-Lievens-Houtem (alle afstanden

Zondag 26 juni: 9de Atsrun in Merelbeke (alle afstanden)

Zondag 26 juni: Boksrun in Kallo (alle afstanden)

Maandag 27 juni: 8ste Avondmarktloop in Kruishoutem (alle afstanden)

Juli

Vrijdag 1 juli: Adelardusjogging in Huise (alle afstanden)

Vrijdag 1 juli: 12de SIA Trappistenloop (alle afstanden)

Dinsdag 5 juli: 22ste Polderloop Watervliet (alle afstanden)

Vrijdag 8 juli: 33ste Avondjogging in De Pinte 5km

Vrijdag 8 juli: 33ste Avondjogging in De Pinte 10km

Zaterdag 9 juli: 5de editie van de Grote Prijs Kermiscommissie Sleidinge (alle afstanden)

Zondag 10 juli: 9de Raploperkesjogging in Brakel 4,57km

Zondag 10 juli: 9de Raploperkesjogging in Brakel 8,44km

Zondag 10 juli: 9de Raploperkesjogging in Brakel 12,3km

Zondag 10 juli: Tovenaarsloop in Iddergem (alle afstanden)

Zaterdag 16 juli & Zondag 17 juli: 1uur, 6uur en 24uur van Aalter

Donderdag 21 juli: 4de Grote Prijs Marc Torrekens in Appelterre (alle afstanden)

Donderdag 21 juli: 36ste Dender & Scheldejogging in Grembergen (alle afstanden)

Vrijdag 22 juli: 21ste Cameradostocht Sint-Margriete (alle afstanden)

Zaterdag 30 juli: 12de Cava Jogging in Zele (alle afstanden)

Augustus

Zaterdag 6 augustus: Pelikaanrun in Ename (alle afstanden) Blog

Zaterdag 6 augustus: 33ste Streetrace & BK 10km op de weg in Lokeren (alle afstanden)

Zondag 7 augustus: Jogging Impe (alle afstanden)

Zondag 7 augustus: 2de Moerkensheide Jogging in De Pinte (alle afstanden)

Vrijdag 12 augustus: 6de Stratenloop Dendercriterium in Denderleeuw (alle afstanden)

Vrijdag 12 augustus: 11de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke (alle afstanden)

Maandag 15 augustus: Zomergemrun in Zomergem (alle afstanden)

Zaterdag 20 augustus & Zondag 21 augustus: Trail Run Vlaamse Ardennen in Maarkedal (alle afstanden)

Zaterdag 20 augustus: 24ste Smouterie Jogging in Overmere (alle afstanden)

Zondag 21 augustus: 10de Steenbergjogging in Mere (alle afstanden)

Zondag 21 augustus: First Fit Run Oudenbos in Lokeren (alle afstanden)

Vrijdag 26 augustus: 9de Vlaschaard Waasland jogging in Zele (alle afstanden)

Vrijdag 26 augustus: 3de Moerhofloop in Moerbeke-Waas (alle afstanden)

Vrijdag 26 augustus: 10de Jogging Dwars door Nazareth (alle afstanden)

Zondag 28 augustus: Destelbergen Loopt (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 3 september: Chickenrun in Meldert (alle afstanden)

Zaterdag 3 september: 28ste Halve Marathon in Evergem (alle afstanden)

Zondag 4 september: 11km van Deinze (alle afstanden)

Zondag 4 september: 4de Ballonloop Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 4 september: Muurchallenge Dendercriterium in Geraardsbergen (alle afstanden)

Vrijdag 9 september: 3de Wanzele Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 10 september: 27ste Zwalmjogging in Zwalm (alle afstanden)

Vrijdag 16 september: 13de Corrida van de Leievallei in Deinze (alle afstanden)

Zondag 18 september: Ronse Run 5km

Zondag 18 september: Ronse Run 10km

Zondag 18 september: 1ste Briqville Classic in Temse (alle afstanden)

Vrijdag 23 september: 21ste Scheldevallei Jogging in Melsen (alle afstanden)

Zaterdag 24 september: Olvi-Pius X Jogging in Zele (alle afstanden)

Zaterdag 24 september: Night Run in Gent 9,2km

Zondag 25 september: 8ste Bosmarathon in Buggenhout (alle afstanden)

Vrijdag 30 september: 3de Lootse Avondjogging in Lotenhulle (alle afstanden)

Vrijdag 30 september: 18de Kermisjogging in Goeferdinge (alle afstanden)

Oktober

Zaterdag 1 oktober: Loopwedstrijd in Moerzeke (alle afstanden)

Zaterdag 1 oktober: 17de Moryloop Herzele (alle afstanden)

Zondag 2 oktober: 1ste Pereboomse Krekentrail in Moerbeke-Waas (alle afstanden)

Vrijdag 7 oktober: 392ste Watersportbaanjogging in Gent 4,967km

Zondag 9 oktober: Ladies run in Gent (alle afstanden)

Zondag 16 oktober: Herstloop in Deinze (alle afstanden)

Zondag 23 oktober: Relays van Oost-Vlaanderen in Gent (alle afstanden)

November

Dinsdag 1 november: 2de Donkmeerloop in Berlare (alle afstanden)

Zondag 6 november: 90ste Schaal De Booser in Zwijnaarde (alle afstanden)

Vrijdag 11 november: 73ste Corrida der Vlaanderen in Ronse (alle afstanden)

Vrijdag 11 november: Halve Marathon & Jogging Deinze - Bellem (alle afstanden)

Zondag 13 november: 6de Priester Daens vredesloop Aalst (alle afstanden)

Zondag 13 november: 7de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter 10h45' 9,48km

Zaterdag 19 november: Barbarian Obstacle run in Geraardsbergen (alle afstanden)

Zondag 20 november: Veldloop Grote Prijs Stad Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 26 november: 27ste Winterloop in Beveren (alle afstanden)

Zondag 27 november: 8ste Memorial Falco Christiaens in Zele (alle afstanden)

December

Zondag 4 december: Memorial Valentien De Smet in Oudenaarde (alle afstanden)

Zondag 11 december: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zondag 18 december: Midwinternachtrun in Gent (alle afstanden)

Zondag 18 december: Kerstloop in Stekene (alle afstanden)

Maandag 26 december: 70ste Internationale Augustijn Kerstveldloop in Ertvelde (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke