Loopkalender Vlaams Brabant

Home Webshop Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
Vlaams Brabant 2021
Oktober

Zondag 3 oktober: Etza Gorzenloop in Sterrebeek 14h 4,2km - 10,4km

Zondag 3 oktober: Zoniëntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km

Zondag 10 oktober: 6de Rakkerrun in Lennik 14h30' 2km - 5km - 10km Night Run

Zondag 17 oktober: 10de Drie Provinciën Natuurloop in Londerzeel 10h 5km - 10km - 21km

Zaterdag 23 oktober: Miradal Trail Meerdaalwoud in Oud-Heverlee 9h 21,1km - 42,195km Night Run


Alles over Sportvoeding en Sportdranken 🍶     Prijzen Loopschoenen vergelijken 🏃   

Korting tot 70% bij Runningdirect!     Uw Banner Hier?

November

Donderdag 11 november: 11-11-11 loop in Vossem 14h 5km - 11km - 20km Night Run

Zondag 21 november: Veldloop Memorial Jef Bogaerts in Kortenberg 12h 8,54km

Zaterdag 27 november: 38ste Sparta Dubbelcross in Vilvoorde 12h 9,35km

December

Zondag 5 december: Roba Veldloop Wespelaar 11h40' 9km

Zondag 26 december: 23ste Eindejaarscorrida in Leuven 9h45' 4km - 8km - 12km


Top 10 Merken Sportdranken    Adidas, Krijg 20% Korting!    Top 8 Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd hier?
Vlaams Brabant 2022
Januari

Zondag 9 januari: 49ste dames- en herenveldloop in Grimbergen 12h 9,38km

Zondag 30 januari: Veldloop KVAC in Vilvoorde 11h15' 10,225km

September

Zondag 4 september: Dwars door Gooik & PK Halve Marathon 14h30' 5km - 10km - 21,1km

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2021
Februari

Zondag 14 februari: Crosscup Vlaams Kampioenschap in Diest 11h30' 9,7km

Maart

Zondag 28 maart: Stratenloop in Essene 14h 4km - 7km - 14km - 21km

Juni

van Dinsdag 1 juni tot en met Woensdag 30 juni: 2de Virtuele Leeuwerikjogging in Sint-Pieters-Leeuw 7,5km - 15km

Zaterdag 12 juni: Affligemloop in Affligem 15h 4km - 10,8km - 16,109km

Zondag 20 juni: 4de Vrije Natuurloop in Gelrode van 9h tot 12h 5,3km - 10km - 15km - 22km

Zaterdag 26 juni: Fros Biatlon in Hofstade tussen 11h en 17h 6,5km

Juli

Zaterdag 17 juli: Veldkantjogging in Grimbergen 15h 4km - 8km - 12km

Zondag 25 juli: 1ste Cristal Run in Aarschot 10h 6,5km - 13km

Augustus

Zaterdag 7 augustus: 24ste Bierloop in Holsbeek 15h 6km - 13km

Zaterdag 21 augustus: 12de Dwars door Lennik in Sint-Kwintens-Lennik 18h45' 4,4km - 7,8km - 11,2km

Zaterdag 21 augustus: Leuven Night Run 20h30' 4km - 10km

Zondag 22 augustus: 14de Haachtse Loop in Haacht 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 29 augustus: 19de Dwars door Oetingen 14h30 6km - 12km

September

Vrijdag 3 september: Waterloop in Aarschot 19h30' 4km - 9km - 15km

Zaterdag 4 september: T-Run in Tienen 14h30' 5km - 10km

Zondag 5 september: Dwars door Gooik & PK Halve Marathon 14h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 12 september: Houwaartse Wijnloop in Houwaart 12h45' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 18 september: 29ste Holle Wegen Jogging in Hoegaarden 13h 5km - 9km - 14km

Zaterdag 18 september: Jogging Mollem 14h 5km - 10km - 15km

Zondag 19 september: Dijle Nostrum Natuurloop in Hever Boortmeerbeek 14h30' 5,5km Night Run

Zondag 26 september: Plantentuinjogging in Meise 13h 7,4km - 13,4km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zondag 5 januari: 48ste dames- en herenveldloop in Grimbergen 12h 9,38km

Zondag 12 januari: PK Veldlopen Vlaams Brabant in Gooik 11h30' 9,2km

Februari

Zondag 2 februari: 9de Winterjogging in Hofstade 14h 5km - 10km

Zaterdag 8 februari: Jogging aan de Plas in Rotselaar 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 29 februari: 4de Moonlight Jogging in Vissenaken 19h30' 5km - 8km - 12km

Maart

Zondag 8 maart: 7de Bierbeek Loopt 14h 4,2km - 8,3km - 12,5km

Zaterdag 14 maart: 2de Lentejogging 3.0 in Dworp 14h15' 4,7km - 11,6km

Zondag 15 maart: Torfbroekjogging in Kampenhout 11h 7km - 14km - 21,1km Night Run

Zondag 22 maart: SMS'tafette in Meise 14h 90' ronden van 1,3km

Zondag 29 maart: 21ste Pegasusloop in Londerzeel 14h 3,5km - 7km - 10,5km

April

Zaterdag 3 april: Naturarun in Hoeilaart

van Vrijdag 9 april tot en met Zondag 25 april: Cornet Trail in Steenhuffel tussen 9h en 16h 6km - 12km - 21km

Vrijdag 10 april: 20ste Gijmel-Jogging in Langdorp 19h30' 5,25km - 10,4km

Zaterdag 24 april: Stroomloop Vilvoorde vanaf 9h 7km - 14km - 21km

Zondag 25 april: Horstraid in Holsbeek 10h 8km - 12km - 20km Night Run

Mei

Zaterdag 1 mei: Bosloop in Oud-Heverlee 10h30' 5km - 8km - 16km

Zaterdag 1 mei: 4de Trailberg in Everberg 13h 7km - 14km - 21km Night Run

Zondag 9 mei: Meicrossen in Hoeilaart vanaf 9h 5km - 14km

Donderdag 13 mei: 29ste Denderloop in Liedekerke 9h 5km - 10km

Zaterdag 15 mei: Furaloop in Tervuren van 9h tot en met 16h 10,9km - 18,3km

April

Zaterdag 4 april: Abdijloop in Affligem 14h 3,05km - 6,1km - 9,15km Night Run

Zondag 5 april: 30ste Lentejogging en 40ste Halve Marathon jc Veltem in Winksele 14h 5km - 10km - 21,1km

Maandag 13 april: 19de Natuurloop in Londerzeel 13h30' 4km - 8km - 12km

Maandag 13 april: 15de Roosdaalse Molenjogging in Roosdaal 9h30' 6km - 12km

Zondag 19 april: 9de Jogging Den Bos Rond in Sint-Katherina-Lombeek 9h30' 5,7km - 11,2km - 16,7km Night Run

Zaterdag 25 april: 39ste Hyacintenjogging in Essenbeek 14h30' 7,5km - 14km - 21km

Night Run

Donderdag 30 april: 3de Piso City Run in Tienen 18h 5km - 10km

Mei

Zondag 3 mei: 12de Zenneloop in Lot 9h20' 7,7km - 15,4km

Zondag 10 mei: 29ste Tildonkse KWB jogging in Tildonk 14h 5,5km - 11km

Donderdag 21 mei: 9de Oetingse Duoloop in Oetingen 10h15' 2,5km - 8km

van Zaterdag 23 mei tot en met Zaterdag 30 mei: Sinksenrun Goes Virtual in Scherpenheuvel-Zichem 5km - 10km

Zaterdag 29 mei: 3de Werchterse Kermisloop in Werchter 19h 5km - 10km

van Zaterdag 30 mei tot en met Zaterdag 6 juni 2020: Weefbergrun in Testelt 4km - 8km - 12km

Juni

Vrijdag 12 juni: 6de Molenbergse Estafetteloop in Landen 19h30' 1h ronden van 1km

Zaterdag 20 juni: 36ste Leeuwerikjogging in Sint-Pieters-Leeuw 14h30' 5,5km - 11,2km

van Zaterdag 20 juni tot en met Zaterdag 27 juni: Bekkevoort Loopt Virtueel 5km - 10km

Zondag 21 juni: Zoniëntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km

van Zondag 21 juni tot en met Zondag 28 juni: Hoeselt Run Goes Virtual in Hoeselt 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 27 juni: Natuurloop Lus van Ossel in Ossel 18h 8,2km - 11,4km

Juli

Zaterdag 18 juli: 7de Droeshout StadRun in Droeshout 15h 5km - 10km - 16,1km - 21km

Zaterdag 18 juli: 33ste Stratenloop in Weerde 17h30' 3,3km - 6,6km - 10km

Zaterdag 25 juli: 36ste Jogging in Bogaarden 14h30' 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 25 juli: 10de KWB Heideloop in Londerzeel 13h45' 4km - 8,5km - 13km

Augustus

Zondag 9 augustus: Run For Nature in Haacht vrij vertrek 9h30' 5km - 12km Night Run

Zondag 30 augustus: Abdijentocht in Averbode van 9h tot 14h 16km

September

Zaterdag 12 september: 1ste Jogging Moeder Hopland in Asse 13h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 25 september: 34ste Appelbloesemjogging in Gelrode tussen 15h en 19h 6km - 12km

Zaterdag 26 september: 4de Trailberg in Everberg 13h 7km - 14km - 21km Night Run

Zondag 27 september: Leuven Night Run 7km

Oktober

Zondag 11 oktober: Zoniëntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km

November

Zondag 15 november: Veldloop Memorial Jef Bogaerts in Kortenberg 12h 8,54km

Zaterdag 28 november: 2de 11-Trail Dilbeek 18h30' 5,5km - 11km Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
99 Loopevenementen
Maart

Woensdag 13 maart: Feet On Fire in Heverlee 14h 5km - 10km

Zaterdag 23 maart: Start 2 Run in Londerzeel 19h30' 5km

Zondag 24 maart: 2de Achillesrun De Kluis in Sint-Joris-Weert 13h 4km - 8km - 12km

Zaterdag 30 maart: MosCross in Dilbeek 10h30' 4km - 8km

Zaterdag 30 maart: TD Jogging in Tienen 15h 5km - 10km

April

Zaterdag 6 april: TD Jogging in Diest 17h 5km - 10km

Zaterdag 20 april: Jincolor Run For Joy in Rotselaar 15h 5km

Mei

Zaterdag 4 mei: 7de Brasserrun in Schepdaal 14h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 11 mei: Kwadebeekjogging in Leerbeek 14h30' 3,8km - 7,7km - 11,5km

Zaterdag 11 mei: 31ste Fura 10 Miles & Shortcut in Tervuren 14h 6,4km - 10,4km - 16,093km

Zondag 12 mei: 6de Plantentuinjogging in Meise 13h 7,2 - 13,6km Night Run

Zaterdag 25 mei: 14de Vorsdonkloop in Gelrode 15h30' 4,3km - 8,6km - 13km

Zaterdag 25 mei: Kasteeljogging in Perk 16h30' 5km - 12km

Donderdag 30 mei: Abdijentocht in Tongerlo tussen 15h & 15h30' 16km

Juni

Vrijdag 7 juni: 2de Werchterse Kermisloop in Werchter 19h 5km - 10km

Zaterdag 8 juni: 2de Sinksenrun in Averbode 14h 5km - 10km

Zondag 9 juni: Gaston Roelants Run in Meldert 14h 5km - 8,5km

Maandag 10 juni: 44ste Den Elewijtse Halve in Elewijt 15h 5km - 10,5km - 21km

Maandag 10 juni: Aarschotse Stratenloop in Aarschot 14h 3km - 6km - 12km

Vrijdag 14 juni: 5de Molenbergse Estafetteloop Duoloop in Landen 19h30' 1km gedurende 1h

Zondag 16 juni: Weefbergrun in Testelt 14h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 21 juni: 10de Jogging in Relegem 18h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 22 juni: Bekkevoort Loopt 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 22 juni: Achilles-NatuurLoop & Snoepsjerun in Opwijk 10h 6,15km - 10,3km - 16,45km

Vrijdag 28 juni: SMS Loop in Lubbeek 4km - 7km - 14km

Zondag 30 juni: 6de Koentjesloop in Leefdaal 14h30 5km - 10km

Juli

Zaterdag 6 juli: 26ste Guldensporenjogging Opwijk 14h 4km - 8km - 12km

Zondag 21 juli: 5de Tremeloop in Tremelo 18h 5km - 10km

Zondag 21 juli: Jogging in Kobbegem 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Augustus

Zaterdag 3 augustus: 35ste Stratenloop Gelrode 14h30' 2km - 6km - 12km

Donderdag 15 augustus: Dwars door Zaventem 14h 5km - 10km - 21km

Vrijdag 16 augustus: Bosloop Linden 18h45' 4km - 7km - 14km

Zondag 18 augustus: 5de Stratenloop in Wemmel 13h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Vrijdag 23 augustus: Jogging & Trailrun in Vossem 18h30' 6km - 12km

Zondag 25 augustus: 17de Dwars door Oetingen 14h20' 4,2km - 8km - 16km

Vrijdag 30 augustus: BSJ Jogging & G-loop in Ourodenberg Aarschot 18h15' 5km - 10km

September

Zondag 15 september: 23ste Herfstjogging in Boortmeerbeek 15h 3,35km - 6,7km - 10km Gladiator

Zaterdag 21 september: Ringorun in Huizingen 15h 7km Gladiator

Zondag 29 september: Natuurloop in Landen van 8h tot 11h 5km - 10km - 15km

Oktober

Zaterdag 5 oktober: Diatrail in Oud-Heverlee 15h15' 6,5km - 12km - 21km Gladiator

Zondag 6 oktober: 40ste jogging Dilbeek 14h 5km - 10km - 15km - 20km

Zaterdag 19 oktober: 13de Heimolenjogging Keerbergen 15h 5,4km - 10,8km - 16,2km

Zaterdag 19 oktober: 8ste Gezinsjogging in Vollezele 13h30' 6km - 11,8km Night Run

Zaterdag 19 oktober: Park-ô-douce in Oud-Heverlee 15h 2,5km - 5km - 10km Night Run

Zaterdag 19 oktober: 3de Nightlon in Hofstade 19h 5km - 10km

Zondag 20 oktober: 7de Trage Wegen Jogging Boutersem 10h 5km - 10km - 16km - 21,1km

Zondag 20 oktober: Drie Provinciën Natuurloop in Malderen 10h 5km - 10km - 21km

Zondag 27 oktober: Hageland Marathon Aarschot 10h 42,195km

November

Zondag 3 november: Grote Dames- en Herenveldloop Opwijk 12h10' 9,747km

Zondag 3 november: Veldloop DCLA in Heverlee 11h30 9,03km

Zondag 17 november: Veldloop Memorial Jef Bogaerts in Kortenberg 12h 8,54km

Zaterdag 23 november: 37ste Sparta Dubbelcross in Vilvoorde 12h 9,35km

December

Zondag 1 december: Roba Veldloop Wespelaar 11h40' 9km

Donderdag 5 december: ZATathon in Overijse van 19h tot 22h Night Run

Zaterdag 21 december: Eindejaarsmarathon & Aflossingsmarathon in Kampenhout 9h 42,195km - 50km

Zaterdag 21 december: Nieuwrode loopt warm 14h 4km - 7km - 11km

Zondag 22 december: Eindejaarsjogging in Kampenhout in Kampenhout 14h 5,3km - 10,6km

Afgelopen Wedstrijden 2018
96 Loopevenementen
Maart
Zondag 11 maart: Treerun in Kortenberg 14h 5km - 10km

September
Zaterdag 8 september: KWB Jogging in Holsbeek 18h 5,5km - 11km

December

Zondag 16 december: Jeneverkesrun in Landen 15h 5km - 10km

Zondag 23 december: ACP Cross in Gooik 11h30' 9km

Afgelopen Wedstrijden 2017
95 Loopevenementen
Maart
Zaterdag 4 maart: Volkscross in Opwijk 13h 8,3km

Zondag 12 maart: Sinte-Maarten jogging Meise 14h 8km - 14km

Mei
Zondag 28 mei: 7de KWB Jogging in Herent 15h 4km - 7km

Juni
Zondag 11 juni: 35ste Aardbeienjogging in Vlezenbeek 15h 7km - 14km - 21km

Juli
Zaterdag 30 juli: Zestorenjogging in Bellingen 5km - 15km - 26km

© Renzo Vanhoorelbeke