Loopkalender Vlaams Brabant

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloniƫ Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Vlaams Brabant 2020
56 Loopevenementen
loopkalender virtueel
Augustus

Zaterdag 8 augustus: 23ste Bierloop in Holsbeek 15h 6km - 13km

Zondag 9 augustus: Run For Nature in Haacht vrij vertrek 9h30' 5km - 12km Night Run

Zondag 9 augustus: 29ste Denderloop in Liedekerke 9h 5km - 10km

Vrijdag 14 augustus: 12de Dwars door Lennik 18h45' 4,4km - 7,8km - 11,2km

Zondag 16 augustus: 14de Haachtse Loop in Haacht 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 23 augustus: 18de Dwars door Oetingen 14h 6km

Zaterdag 29 augustus: Horstraid in Holsbeek 10h 8km - 12km - 20km Night Run

Zondag 30 augustus: Abdijentocht in Averbode van 9h tot 14h 16km


Hardloopkleding

Top 8 Online Sportwinkels    Top 5 Sportdranken    Loopschoenen Decathlon    LoopGPS Polar Garmin bij Decathlon   

Uw Banner Hier?

September

Zaterdag 12 september: 1ste Jogging Moeder Hopland in Asse 13h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 25 september: 34ste Appelbloesemjogging in Gelrode tussen 15h en 19h 6km - 12km

Zaterdag 26 september: 4de Trailberg in Everberg 13h 7km - 14km - 21km Night Run

Zondag 27 september: Leuven Night Run 7km

Oktober

Zondag 11 oktober: Zoniƫntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
November

Woensdag 11 november: 11-11-11 loop in Vossem 14h 5km - 11km - 20km Night Run

Zondag 15 november: Veldloop Memorial Jef Bogaerts in Kortenberg 12h 8,54km

Zaterdag 28 november: 2de 11-Trail Dilbeek 18h30' 5,5km - 11km Night Run

Vlaams Brabant 2021
5 Loopevenementen
Februari

Zondag 14 februari: Crosscup Vlaams Kampioenschap in Diest 11h30' 9,7km

Mei

Zaterdag 1 mei: 4de Trailberg in Everberg 13h 7km - 14km - 21km Donderdag 13 mei: Abdijentocht in Averbode van 9h tot 14h 16km

Juni

Zondag 20 juni: Zoniƫntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km

Augustus

Zondag 22 augustus: 14de Haachtse Loop in Haacht 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zondag 5 januari: 48ste dames- en herenveldloop in Grimbergen 12h 9,38km

Zondag 12 januari: PK Veldlopen Vlaams Brabant in Gooik 11h30' 9,2km

Zondag 26 januari: Veldloop KVAC in Vilvoorde 11h15' 10,225km

Februari

Zondag 2 februari: 9de Winterjogging in Hofstade 14h 5km - 10km

Zaterdag 8 februari: Jogging aan de Plas in Rotselaar 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 29 februari: 4de Moonlight Jogging in Vissenaken 19h30' 5km - 8km - 12km

Maart

Zondag 8 maart: 7de Bierbeek Loopt 14h 4,2km - 8,3km - 12,5km

Zaterdag 14 maart: 2de Lentejogging 3.0 in Dworp 14h15' 4,7km - 11,6km

Zondag 15 maart: Torfbroekjogging in Kampenhout 11h 7km - 14km - 21,1km Night Run

Zondag 22 maart: SMS'tafette in Meise 14h 90' ronden van 1,3km

Zondag 29 maart: 21ste Pegasusloop in Londerzeel 14h 3,5km - 7km - 10,5km

April

Zaterdag 4 april: Abdijloop in Affligem 14h 3,05km - 6,1km - 9,15km Night Run

Zondag 5 april: 30ste Lentejogging en 40ste Halve Marathon jc Veltem in Winksele 14h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 5 april: Stratenloop in Essene 14h 4km - 7km - 14km - 21km

Vrijdag 10 april: 20ste Gijmel-Jogging in Langdorp 19h30' 5,25km - 10,4km

Maandag 13 april: 19de Natuurloop in Londerzeel 13h30' 4km - 8km - 12km

Maandag 13 april: 15de Roosdaalse Molenjogging in Roosdaal 9h30' 6km - 12km

Zondag 19 april: 9de Jogging Den Bos Rond in Sint-Katherina-Lombeek 9h30' 5,7km - 11,2km - 16,7km Night Run

Zaterdag 25 april: 39ste Hyacintenjogging in Essenbeek 14h30' 7,5km - 14km - 21km

Zaterdag 25 april: 4de Trailberg in Everberg 13h 7km - 14km - 21km Night Run

Donderdag 30 april: 3de Piso City Run in Tienen 18h 5km - 10km

Mei

Zondag 3 mei: 12de Zenneloop in Lot 9h20' 7,7km - 15,4km

Zondag 10 mei: 29ste Tildonkse KWB jogging in Tildonk 14h 5,5km - 11km

Zondag 10 mei: Meicrossen in Hoeilaart 10h 5km - 12km

Donderdag 21 mei: 9de Oetingse Duoloop in Oetingen 10h15' 2,5km - 8km

Donderdag 21 mei: 29ste Denderloop in Liedekerke 9h10' 5km - 10km - 15km

van Zaterdag 23 mei tot en met Zaterdag 30 mei: Sinksenrun Goes Virtual in Scherpenheuvel-Zichem 5km - 10km

Zaterdag 29 mei: 3de Werchterse Kermisloop in Werchter 19h 5km - 10km

van Zaterdag 30 mei tot en met Zaterdag 6 juni 2020: Weefbergrun in Testelt 4km - 8km - 12km

Juni

van Vrijdag 1 mei tot en met Dinsdag 30 juni: Leeuwerikjogging in Sint-Pieters-Leeuw 5,65km

Vrijdag 12 juni: 6de Molenbergse Estafetteloop in Landen 19h30' 1h ronden van 1km

Zaterdag 13 juni: Affligemloop in Affligem 15h 4km - 10,8km - 16,109km

Zaterdag 20 juni: 36ste Leeuwerikjogging in Sint-Pieters-Leeuw 14h30' 5,5km - 11,2km

van Zaterdag 20 juni tot en met Zaterdag 27 juni: Bekkevoort Loopt Virtueel 5km - 10km

Zondag 21 juni: Zoniƫntrail in Overijse 9h30' 5km - 15km - 25km

van Zondag 21 juni tot en met Zondag 28 juni: Hoeselt Run Goes Virtual in Hoeselt 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 27 juni: Natuurloop Lus van Ossel in Ossel 18h 8,2km - 11,4km

Juli

Zaterdag 18 juli: 7de Droeshout StadRun in Droeshout 15h 5km - 10km - 16,1km - 21km

Zaterdag 18 juli: 33ste Stratenloop in Weerde 17h30' 3,3km - 6,6km - 10km

Zaterdag 25 juli: 36ste Jogging in Bogaarden 14h30' 5km - 10km - 15km Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
99 Loopevenementen
Maart

Woensdag 13 maart: Feet On Fire in Heverlee 14h 5km - 10km

Zaterdag 23 maart: Start 2 Run in Londerzeel 19h30' 5km

Zondag 24 maart: 2de Achillesrun De Kluis in Sint-Joris-Weert 13h 4km - 8km - 12km

Zaterdag 30 maart: MosCross in Dilbeek 10h30' 4km - 8km

Zaterdag 30 maart: TD Jogging in Tienen 15h 5km - 10km

April

Zaterdag 6 april: TD Jogging in Diest 17h 5km - 10km

Zaterdag 20 april: Jincolor Run For Joy in Rotselaar 15h 5km

Mei

Zaterdag 4 mei: 7de Brasserrun in Schepdaal 14h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 11 mei: Kwadebeekjogging in Leerbeek 14h30' 3,8km - 7,7km - 11,5km

Zaterdag 11 mei: 31ste Fura 10 Miles & Shortcut in Tervuren 14h 6,4km - 10,4km - 16,093km

Zondag 12 mei: 6de Plantentuinjogging in Meise 13h 7,2 - 13,6km Night Run

Zaterdag 25 mei: 14de Vorsdonkloop in Gelrode 15h30' 4,3km - 8,6km - 13km

Zaterdag 25 mei: Kasteeljogging in Perk 16h30' 5km - 12km

Donderdag 30 mei: Abdijentocht in Tongerlo tussen 15h & 15h30' 16km

Juni

Vrijdag 7 juni: 2de Werchterse Kermisloop in Werchter 19h 5km - 10km

Zaterdag 8 juni: 2de Sinksenrun in Averbode 14h 5km - 10km

Zondag 9 juni: Gaston Roelants Run in Meldert 14h 5km - 8,5km

Maandag 10 juni: 44ste Den Elewijtse Halve in Elewijt 15h 5km - 10,5km - 21km

Maandag 10 juni: Aarschotse Stratenloop in Aarschot 14h 3km - 6km - 12km

Vrijdag 14 juni: 5de Molenbergse Estafetteloop Duoloop in Landen 19h30' 1km gedurende 1h

Zondag 16 juni: Weefbergrun in Testelt 14h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 21 juni: 10de Jogging in Relegem 18h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 22 juni: Bekkevoort Loopt 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 22 juni: Achilles-NatuurLoop & Snoepsjerun in Opwijk 10h 6,15km - 10,3km - 16,45km

Vrijdag 28 juni: SMS Loop in Lubbeek 4km - 7km - 14km

Zondag 30 juni: 6de Koentjesloop in Leefdaal 14h30 5km - 10km

Juli

Zaterdag 6 juli: 26ste Guldensporenjogging Opwijk 14h 4km - 8km - 12km

Zondag 21 juli: 5de Tremeloop in Tremelo 18h 5km - 10km

Zondag 21 juli: Jogging in Kobbegem 14h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 28 juli: 9de KWB Heideloop in Londerzeel 13h45' 4km - 8,5km - 13km

Augustus

Zaterdag 3 augustus: 35ste Stratenloop Gelrode 14h30' 2km - 6km - 12km

Donderdag 15 augustus: Dwars door Zaventem 14h 5km - 10km - 21km

Vrijdag 16 augustus: Bosloop Linden 18h45' 4km - 7km - 14km

Zondag 18 augustus: 5de Stratenloop in Wemmel 13h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Vrijdag 23 augustus: Jogging & Trailrun in Vossem 18h30' 6km - 12km

Zondag 25 augustus: 17de Dwars door Oetingen 14h20' 4,2km - 8km - 16km

Vrijdag 30 augustus: BSJ Jogging & G-loop in Ourodenberg Aarschot 18h15' 5km - 10km

September

Zondag 8 september: Dwars door Gooik & PK Halve Marathon 14h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 15 september: 23ste Herfstjogging in Boortmeerbeek 15h 3,35km - 6,7km - 10km Gladiator

Zaterdag 21 september: 29ste Holle Wegen Jogging in Hoegaarden 13h 5km - 9km - 14km

Zaterdag 21 september: Ringorun in Huizingen 15h 7km Gladiator

Zondag 29 september: Natuurloop in Landen van 8h tot 11h 5km - 10km - 15km

Oktober

Zaterdag 5 oktober: Diatrail in Oud-Heverlee 15h15' 6,5km - 12km - 21km Gladiator

Zondag 6 oktober: 40ste jogging Dilbeek 14h 5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 13 oktober: 6de Rakkerrun in Lennik 14h30' 2km - 5km - 10km Night Run

Zaterdag 19 oktober: 13de Heimolenjogging Keerbergen 15h 5,4km - 10,8km - 16,2km

Zaterdag 19 oktober: 8ste Gezinsjogging in Vollezele 13h30' 6km - 11,8km Night Run

Zaterdag 19 oktober: Park-Ć“-douce in Oud-Heverlee 15h 2,5km - 5km - 10km Night Run

Zaterdag 19 oktober: 3de Nightlon in Hofstade 19h 5km - 10km

Zondag 20 oktober: 7de Trage Wegen Jogging Boutersem 10h 5km - 10km - 16km - 21,1km

Zondag 20 oktober: Drie Provinciƫn Natuurloop in Malderen 10h 5km - 10km - 21km

Zondag 27 oktober: Hageland Marathon Aarschot 10h 42,195km

November

Zondag 3 november: Grote Dames- en Herenveldloop Opwijk 12h10' 9,747km

Zondag 3 november: Veldloop DCLA in Heverlee 11h30 9,03km

Zondag 17 november: Veldloop Memorial Jef Bogaerts in Kortenberg 12h 8,54km

Zaterdag 23 november: 37ste Sparta Dubbelcross in Vilvoorde 12h 9,35km

December

Zondag 1 december: Roba Veldloop Wespelaar 11h40' 9km

Donderdag 5 december: ZATathon in Overijse van 19h tot 22h Night Run

Zaterdag 21 december: Eindejaarsmarathon & Aflossingsmarathon in Kampenhout 9h 42,195km - 50km

Zaterdag 21 december: Nieuwrode loopt warm 14h 4km - 7km - 11km

Zondag 22 december: Eindejaarsjogging in Kampenhout in Kampenhout 14h 5,3km - 10,6km

Zondag 22 december: Warmathon in Leuven

Zondag 29 december: 22ste Eindejaarscorrida in Leuven 9h45' 4km - 8km - 12km

Afgelopen Wedstrijden 2018
96 Loopevenementen
Maart
Zondag 11 maart: Treerun in Kortenberg 14h 5km - 10km

April
Maandag 2 april: Paasmaandagjogging ACKO Erps-Kwerps 14h 6km - 12km

Zaterdag 21 april: 10de Linter Loopt 13h45' 5km - 10km

Zondag 29 april: 1ste Beerselse Urban Run in Alsemberg 14h 6,5km

Mei
Zondag 20 mei: Meerdaalwoud Jogging in Blanden 14h 4,2km - 10km - 15,2km

Juni
Zaterdag 9 juni: MAC Jogging in Machelen 14h30' 5km - 10km

Zondag 10 juni: 5de Jeezekesloop in Wezemaal 15h 3km - 10km Night Run

Zaterdag 30 juni: 21ste KWB jogging 't Hol Op in Wambeek 13h30' 6,2km - 12km

September
Zaterdag 1 september: T-run Tienen Loopt 14h30' 5km - 10km

Zaterdag 1 september: Volkstratenloop in Grimbergen 18h 3,8km - 7,6km

Zaterdag 1 september: 3de Muggenbergjogging in Bekkevoort 10h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 7 september: Waterloop in Aarschot

Zaterdag 8 september: KWB Jogging in Holsbeek 18h 5,5km - 11km

Zondag 9 september: 15de Teussersjogging in Vossem 14h 5,3km - 10,6km

Zondag 9 september: 25ste Molenloop in Malderen 14h15' 3km - 6km - 9km - 12km - 15km

Zondag 23 september: Glabbeek Loopt 15h 5km - 10km

Zondag 23 september: Leuven Nature Trail Sint-Joris-Weert Oud-Heverlee Leuven tussen 8h20' en 13h20' 11km - 16km - 25km

Zondag 30 september: 4de 50 Tinten Groen Natuurloop in Heverlee 10h 5km - 10km Night Run

Oktober

Zondag 7 oktober: 10de Loop zonder Dope Kessel-Lo 14h 5km - 10km - 15km

Zondag 7 oktober: Race Against Nature in Averbode 11h 10km

Zondag 21 oktober: Oefenveldloop in Kapelle-op-den-Bos 13h30' 5,5km

December

Zondag 16 december: Jeneverkesrun in Landen 15h 5km - 10km

Zondag 22 december: We Run 4 Karsten in Nieuwrode 14h 4km - 7km -11km

Zondag 23 december: ACP Cross in Gooik 11h30' 9km

Afgelopen Wedstrijden 2017
95 Loopevenementen
Maart
Zaterdag 4 maart: Volkscross in Opwijk 13h 8,3km

Zondag 12 maart: Flitsrun in Averbode 10h 4km - 8km - 16km

Zondag 12 maart: Sinte-Maarten jogging Meise 14h 8km - 14km

Zondag 19 maart: Achillesrun in Sint-Joris-Weert 13h 5,8km - 10,5km

Zondag 26 maart: 3de Upside Down Running in Heverlee 13h30' 6km - 12km

Mei
Vrijdag 5 mei: Meicrossen in Hoeilaart 19h30' 4km - 12km

Zaterdag 20 mei: 4de Hoksemse Stratenloop in Hoksem 13h40 5km - 10km

Zondag 28 mei: 7de KWB Jogging in Herent 15h 4km - 7km

Woensdag 31 mei: Psylos Estafetteloop in Tienen 1km

Juni
Zondag 11 juni: 35ste Aardbeienjogging in Vlezenbeek 15h 7km - 14km - 21km

Zondag 18 juni: Sabboika Jogging Buizingen 14h30' 6km - 12km

Juli
Vrijdag 28 juli: Excuusjogging in Kortenberg 19h 5,5km - 11,3km

Augustus
Vrijdag 4 augustus: Mutotoloop in Duisburg 19h45' 5,3km - 10,3km

Vrijdag 25 augustus: Voerhoekjogging in Vossem 19h30' 6km - 12km

September
Zaterdag 16 september: RTRA Marathon & Estafette Marathon in Oetingen 12h 42,195

Zondag 17 september: Offroad Run in Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek 12h45' 5,9km - 15,5km - 26,5km

Zaterdag 30 september: Race Against Nature in Averbode 7km - 10km

November
Zondag 19 november: Mud Edition Gladiator Run in Vossem 9h30' 6km - 12km - 24km Gladiator

December
Zaterdag 30 december: Tessescorrida in Mazenzele 13h30' 5,5km - 12km

93 Loopevenementen
Januari
Zondag 3 januari: 44ste Veldloop in Grimbergen 12h30 9,38km

Zondag 3 januari: 45ste Pallietercross in Kessel 11h45 9,5km

Maart
Zondag 6 maart: firstUplace Run in Londerzeel 5km - 10km - 15km

Zondag 13 maart: Ekiden Run to Improve in Dilbeek 13h 42,195km

April
Zaterdag 23 en Zondag 24 april: Levensloop in Leuven

Mei
Vrijdag 6 mei: 4de Langdorpse Demerjogging in Langdorp 18h30' 4,8km - 9,6km

Zondag 8 mei: The Maf City Run in Aarschot 14h 4km - 10km Night Run

Juli
Vrijdag 15 juli: 7de Kiezegemse Stratenloop in Meensel-Kiezegem 18h 6km - 12km

Zaterdag 16 juli: Veldkantjogging in Grimbergen 18h 3,8km - 7,6km - 12,5km

Zondag 17 juli: Jogging Linter 10h 5km - 10km

Zaterdag 30 juli: Zestorenjogging in Bellingen 5km - 15km - 26km

Augustus
Zondag 28 augustus: 2de Klavertjeviermarathon in Scherpenheuvel 10h 42,8km - 53,5km

Oktober
Zondag 16 oktober: 34ste Massacross in Kapelle-op-den-Bos 13h30' 5,45km

November
Vrijdag 11 november: 7de Soeploop in Holsbeek 14h30 5km - 7km - 12km

© Renzo Vanhoorelbeke