Uitslagen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Oost-Vlaanderen 2017
Januari

Zondag 8 januari: 26ste GP Atletiekclub Meetjesland in Maldegem (alle afstanden)

Vrijdag 13 januari: 395ste Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 14 januari: Leopoldslopen in Watervliet (alle afstanden)

Zondag 15 januari: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zondag 15 januari: 26ste Hamse Dubbelcross in Hamme (alle afstanden)




Top 6 soorten Sportdranken & 25 producten    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Februari

Zondag 5 februari: PK Veldlopen in Beveren (alle afstanden)

Zaterdag 11 februari: 4de Trail Provinciaal Domein Het Leen te Eeklo (alle afstanden)

Zondag 12 februari: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 18 februari: Leopoldslopen in Watervliet (alle afstanden)

Zaterdag 18 februari: Stercross Walo in Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 19 februari: 9de ACES Veldloop in Berlare (alle afstanden)

Zaterdag 25 februari: Enclusa Trail in Kluisbergen (alle afstanden)

Zondag 26 februari: Veldloopwedstrijd AC Lebbeke in Lebbeke (alle afstanden)

Maart

Zondag 12 maart: Belgisch Kampioenschap Veldlopen in Wachtebeke (alle afstanden)

Zondag 12 maart: Durme-Scheldemarathon in Hamme (alle afstanden)

Zaterdag 18 maart: Sfinx Ekiden in Gent (alle afstanden)

Zondag 19 maart: Dwars door Dendermonde (alle afstanden)

Zondag 19 maart: BK Veldlopen Masters in Lokeren

Zondag 26 maart: Solidpharma Run in Essene (alle afstanden)

April

Zondag 2 april: Haven Gent Loopt in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 8 april: 8ste Wolvenjogging in Wachtebeke (alle afstanden)

Zondag 9 april: Vlaanderens Mooiste Marathon in Zwalm (alle afstanden)

Zaterdag 15 april: 9de Avaloop Opstal 14h 3km - 12km - 21km

Maandag 17 april: 8000 for Emilie in Drongen

Vrijdag 21 april: 10de Lenteloop in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 22 april: 8ste Vijfkerkenloop in Elsegem (alle afstanden)

Zondag 23 april: 19de Jogging Joggingclub in Oosterzele (alle afstanden)

Mei

Maandag 1 mei: 18de Ekiden in Evergem 42,195km

Woensdag 3 mei: 3de Challengerun in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 5 mei: Stratenloop in Bottelare (alle afstanden)

Vrijdag 5 mei: 1ste Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele (alle afstanden)

Zondag 7 mei: Vlaamse Ardennenloop in Oudenaarde (alle afstanden)

Vrijdag 12 mei: Jogging in Aalter (alle afstanden)

Vrijdag 12 mei: 3de Gijzegem Loopt in Gijzegem (alle afstanden)

Zaterdag 13 mei: 11de Verrebroek Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 13 mei: Spoon Survivalrun in Melle (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: Laat'em lopen in Sint-Martens-Latem (alle afstanden)

Vrijdag 19 mei: Superprestige in Zelzate (alle afstanden)

Zaterdag 20 mei: 6de Bokkenloop in Sinaai (alle afstanden)

Zaterdag 20 mei: 23ste Steentjesjogging in Laarne (alle afstanden)

Zondag 21 mei: Stadsloop in Gent (alle afstanden)

Zondag 21 mei: Dwars door Maldegem (alle afstanden)

Vrijdag 26 mei: De 10 van Wichelen (alle afstanden)

Zaterdag 27 mei: 2de Vinderhoutse Move to Serve Run in Vinderhoute (alle afstanden)


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 2 juni: 6de Lo-Loopt in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 2 juni: 11de KBO run in Oudenaarde (alle afstanden)

Vrijdag 2 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 10km

Vrijdag 2 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 5km

Zondag 4 juni: 1ste Biestrun in Kruishoutem (alle afstanden)

Zondag 4 juni: BK 100km in Aalter

Zondag 4 juni: Faluintjes Jogging in Moorsel (alle afstanden)

Vrijdag 9 juni: Eekskenjogging in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 9 juni: 13de Augustijnloop in Melsen (alle afstanden)

Zondag 11 juni: 3de Lootse Halve Marathon in Lotenhulle (alle afstanden)

Zondag 18 juni: Kriebeljogging in Lebbeke (alle afstanden)

Vrijdag 23 juni: 3de Gulde Corrida in Grammene (alle afstanden)

Zaterdag 24 juni: 10 miles in Waasmunster (alle afstanden)

Zaterdag 24 juni: Midzomernachtrun in Gent (alle wedstrijden)

Zaterdag 24 juni: Challenge des Jeunes in Ronse (alle wedstrijden)

Zaterdag 24 juni: Lierdeloop in Hemelveerdegem (alle afstanden)

Zondag 25 juni: 8ste editie van de LivinusRun in Sint-Lievens-Houtem (alle afstanden)

Zondag 25 juni: 10de Atsrun in Merelbeke (alle afstanden)

Zondag 25 juni: Boksrun in Kallo (alle afstanden)

Vrijdag 30 juni: Adelardusjogging in Huise (alle afstanden)

Juli

Vrijdag 7 juli: 35ste Avondjogging in Zevergem (alle afstanden)

Vrijdag 7 juli: Foca Stratenloop in Oordegem (alle afstanden)

Zaterdag 8 juli: 6de Grote Prijs in Sleidinge (alle afstanden)

Zondag 9 juli: 10de Raploperkesjogging in Brakel 4,57km

Zondag 9 juli: 10de Raploperkesjogging in Brakel 8,44km

Zondag 9 juli: 10de Raploperkesjogging in Brakel 12,31km

Zondag 16 juli: 6uur & 1uur van Aalter (alle afstanden)

Vrijdag 21 juli: 22ste Cameradostocht Sint-Margriete (alle afstanden)

Vrijdag 21 juli: 37ste Dender -en Scheldejogging in Grembergen (alle afstanden)

Maandag 24 juli: 10de Kleitse Kermisjogging in Kleit (alle afstanden)

Vrijdag 28 juli: Eldries Jogging in Melle (alle afstanden)

Vrijdag 28 juli: 7de Overslagse Pannenkoekenloop in Wachtebeke (alle afstanden)

Zaterdag 29 juli: 13de Cava Jogging in Zele (alle afstanden)

Augustus

Zaterdag 5 augustus: Pelikaanrun in Ename (alle afstanden)

Zaterdag 5 augustus: Streetrace & BK 10km op de Weg in Lokeren

Zondag 6 augustus: Moerkensheidejogging in De Pinte (alle afstanden)

Vrijdag 11 augustus: 13de SIA Trappistenloop in Vinderhoute (alle afstanden)

Vrijdag 11 augustus: Stratenloop in Denderleeuw (alle afstanden)

Vrijdag 11 augustus: 13de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke (alle afstanden) Night Run

Dinsdag 15 augustus: Zomergemrun in Zomergem (alle afstanden)

Vrijdag 18 augustus: 4de Moerhofloop in Moerbeke (alle afstanden)

Zaterdag 19 augustus & Zondag 20 augustus: Trail Run Vlaamse Ardennen in Maarkedal (alle afstanden)

Zaterdag 19 augustus: 37ste Egmontloop in Zottegem (alle afstanden)

Zaterdag 19 augustus: 25ste Smouterie Jogging in Overmere (alle afstanden)

Vrijdag 25 augustus: 11de Vlaschaard-jogging in Zele (alle afstanen)

Zaterdag 26 augutus: MannekenpisTrail in Geraardsbergen (alle afstanden)

Zaterdag 26 augustus: 30ste Kermisjogging Erwetegem (alle afstanden)

Zondag 27 augustus: Destelbergen Loopt (alle afstanden)

Zondag 27 augustus: Kruibeekse Polderloop in Kruibeek (alle afstanden)

Maandag 28 augustus: 28ste Blauw-Geel Augustijnloop in Ertvelde (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Vrijdag 1 september: Kermisjogging in Ronsele (alle afstanden)

Zaterdag 2 september: 29ste Halve Marathon in Evergem 21,1km

Zaterdag 2 september: 29ste Halve Marathon in Evergem 6,7km

Zaterdag 2 september: Chickenrun in Meldert (alle afstanden)

Zondag 3 september: 5de Ballonloop Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 3 september: 11km van Deinze (alle afstanden)

Zondag 3 september: Loopfestival Blaarmeersen (alle afstanden)

Zondag 3 september: Muurchallenge in Geraardsbergen (alle afstanden)

Vrijdag 8 september: 4de Wanzele Loopt (alle afstanden) Blog

Vrijdag 8 september: 21ste Bentilleloop in Bentille (alle afstanden)

Zaterdag 8 september: 38ste Bossenloop in Deurle (alle afstanden)

Zaterdag 9 september: 28ste Zwalmjogging in Munkzwalm (alle afstanden)

Zondag 10 september: Kermisjogging in Uitbergen (alle afstanden)

Vrijdag 15 september: 14de Corrida van de Leievallei in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 16 september: 1ste Kermisloop in Maldegem (alle afstanden)

Zondag 17 september: 1ste Briqville Classic in Temse (alle afstanden)

Zondag 17 september: Ronse Run 5km

Zondag 17 september: Ronse Run 10km

Zondag 17 september: 1ste WRB Run in Merelbeke (alle afstanden)

Vrijdag 22 september: 23ste Kermisjogging in Sint-Laureins (alle afstanden)

Zaterdag 23 september: Kermisloop Vossenhol in Maldegem (alle afstanden)

Zaterdag 23 september: Olvi Pius X Jogging in Zele (alle afstanden)

Zondag 24 september: 9de Bosmarathon in Buggenhout (alle afstanden)

Oktober

Zondag 1 oktober: Tweede Pereboomse Krekentrail (alle afstanden)

Vrijdag 6 oktober: Avondjogging in Lotenhulle (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober: 18de Moryloop Herzele (alle afstanden)

Zaterdag 7 oktober & Zondag 8 oktober: 24h van Oudenaarde (alle afstanden)

Zaterdag 14 oktober: Oefencross Gavere (alle afstanden)

Zondag 15 oktober: Herstloop in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 21 oktober: 3de Joggingloop Brandweer in Zottegem (alle afstanden)

Zondag 22 oktober: Relays van Oost-Vlaanderen in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 28 oktober: Marathon van Gent (alle wedstrijden)

Zaterdag 28 oktober: Halve Marathon van Gent 5km - 10km - 21,1km

November

Woensdag 1 november: 3de Donkmeerloop in Berlare (alle afstanden)

Zondag 5 november: 91ste Schaal De Booser in Zwijnaarde (alle afstanden)

Zaterdag 11 november: 74ste Corrida der Vlaanderen in Ronse (alle afstanden)

Zaterdag 11 november: Halve Marathon & Jogging Deinze - Bellem (alle afstanden)

Zondag 12 november: 9de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter (alle afstanden)

Zondag 12 november: de Priester Daens Vredeloop in Aalst (alle afstanden)

Zondag 19 november: Veldloop 2de Grote Prijs Stad Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 25 november: 28ste Winterloop in Beveren (alle afstanden)

Zondag 26 november: 9de Memorial Falco Christiaens in Zele 12h45' 9,18km

Woensdag 29 november: SVS Vlaams Kampioenschap in Sint-Niklaas (alle afstanden)

December

Zondag 3 december: Memorial Valentien De Smet in Oudenaarde (alle afstanden)

Zondag 10 december: Winterloop in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 16 december: Midwinternachtrun in Gent (alle afstanden)

Zondag 17 december: 10de Aces Veldloop Wichelen in Berlare (alle afstanden)

Zondag 17 december: Kerstloop in Stekene (alle afstanden)

Zondag 17 december: KerstRUN for FUN in Zele (alle afstanden)

Maandag 18 december: Warmathon in Gent

Zaterdag 30 december: 71ste Internationale Augustijn Kerstveldloop in Ertvelde (alle afstanden)

Zaterdag 30 december: New Years Night Run in Berlare 18h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 30 december: Nieuwjaarscorrida in Nieuwkerken (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke