Uitslagen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
West-Vlaanderen 2018
Januari

Zaterdag 13 januari: Nieuwjaarscorrida in Lombardsijde 5km

Zaterdag 20 januari: Promenaderun in Koksijde (alle afstanden)

Zaterdag 20 januari: 4de Bostrails Aalter - Beernem (alle afstanden)

Zondag 21 januari: Veldloop Ieper (alle afstanden)

Zondag 28 januari: 3de Toost & Toastrun in Boezinge (alle afstanden)

Zondag 28 januari: Veldloop FLAC in Poperinge (alle afstanden)




Sportdrank, Energiegels & Sportvoeding    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Februari

Zaterdag 3 februari: Corrida van 't Sas in Oostende (alle afstanden)

Zondag 4 februari: PK Veldlopen in Beernem (alle afstanden)

Zondag 11 februari: 42ste VAD Sporta Parkloop in Dadizele (alle afstanden)

Zondag 18 februari: 14de Veldloop in Meulbeke (alle afstanden)

Zondag 25 februari: 44de Veldloop in Beveren-Leie (alle afstanden)

Maart

Zondag 4 maart: 25ste Oostende-Brugge 16,109km

Zondag 4 maart: Veldloop Ardooie (alle afstanden)

Zondag 4 maart: 3de Veldloop E3 Gavercross in Harelbeke (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 10 maart: North C Trail in Koksijde (alle afstanden)

Zondag 11 maart: 8ste Kortemark Loopt in Kortemark (alle afstanden)

Zaterdag 17 maart: Eernegemse Kasseiloop (alle afstanden)

Zaterdag 24 maart: 14de Lenteloop in Oudenburg 10km

Zaterdag 24 maart: 14de Lenteloop in Oudenburg 5km/a>

Zondag 25 maart: Lenteloop in Gits (alle afstanden)

Zaterdag 31 maart: Wijkloop Hazegras in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 31 maart: 32ste Brigandsloop in Ingelmunster (alle afstanden)

April

Maandag 2 april: 21ste Prestoloop in Ichtegem (alle afstanden)

Zaterdag 14 april: 12de Herdenkingsloop Rudy Bekaert in Rollegem-Kapelle (alle afstanden)

Zaterdag 21 april: 25ste La-Ko-Sta Kortemark - Langemark (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 21 april: Ginsteloop in Oostrozebeke (alle afstanden)

Zondag 22 april: 4de Damme-Brugge-Damme (alle afstanden)

Zondag 22 april: Koksijde Trail (alle afstanden)

Zaterdag 28 april: Aqua TrailZ in Zwevegem (alle afstanden)

Zaterdag 28 april: 10km van Gistel (alle afstanden)

Mei

Dinsdag 1 mei: 7de Tinekesrun Heule (alle afstanden)

Dinsdag 1 mei: Knokke (alle afstanden)

Vrijdag 4 mei: 18de KWB Run For Fun in Bavikhove 10km Blog

Vrijdag 4 mei: 12de Dwars over de Mandel in Roeselare 18h30 3,5km - 10km Night Run

Zaterdag 5 mei: Dwars door Desselgem (alle afstanden)

Zondag 6 mei: Great Peace Run in Ieper (alle afstanden)

Woensdag 9 mei: 25ste Permekeloop in Jabbeke 10km

Donderdag 10 mei: 7de Krottegemse Corrida Roeselare (alle afstanden)

Vrijdag 11 mei: Keinaertloop in Oostende (alle afstanden)

Zondag 13 mei: Dwars door Brugge (alle afstanden)

Vrijdag 18 mei: Sinksenjogging Eiland in Harelbeke

Maandag 21 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk (alle afstanden)

Vrijdag 25 mei: 5de Grensloop in Menen (alle afstanden)

Vrijdag 25 mei: Dwars door Ter Zee in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 26 mei: Molendorploop in Ruiselede (alle afstanden)

Zondag 27 mei: Stadium Run in Brugge (alle afstanden)

Woensdag 30 mei: 34ste Dwars door de Zilten Roeselare (alle afstanden)


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 1 juni: Grote Stratenloop in Zwevezele (alle afstanden)

Vrijdag 1 juni: 4de SW Ladiesrun in Harelbeke (alle afstanden)

Zaterdag 2 juni: Streetrun in Roeselare (alle afstanden)

Zondag 3 juni: 1ste Vlasserloop in Gullegem (alle afstanden)

Zondag 3 juni: 15de McBrideRun & PK Halve Marathon Ieper - Poperinge 21,1km Night Run

Zondag 3 juni: Mini McBride-run in Poperinge 7km Night Run

Vrijdag 8 juni: Vuurtorenloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 8 juni: 10de Oud Gemeentehuisloop in Hulste (alle afstanden)

Vrijdag 8 juni: 12de Zesheuveltjesloop Kruiseke 10,5km

Zaterdag 9 juni: Dwars door Beveren in Roeselare (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 9 juni: 6de Walle-Loop in Zerkegem (alle afstanden)

Zaterdag 16 juni: Zomerjogging in Kortemark (alle afstanden)

Zaterdag 16 juni: 43ste Breughelloop in Rekkem (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: 39ste Nacht van Vlaanderen in Torhout (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: Midzomerrun in Kortrijk (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: 34ste Stratenloop in Ruddervoorde (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: 35ste Dwars door Sint-Pieter in Kuurne (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: 10de Kapellerun in Hulste (alle afstanden)

Zaterdag 23 juni: Dwars door Anzegem (alle afstanden)

Zaterdag 23 juni: 22ste Saladekermisloop Egem 3,3km

Zaterdag 23 juni: 22ste Saladekermisloop Egem 9,9km

Zondag 24 juni: 6de Stratenloop in Dikkebus (alle afstanden)

Vrijdag 29 juni: Konterdamloop in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 29 juni: 18de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 3km

Vrijdag 29 juni: 18de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 9km

Zaterdag 30 juni: 21ste Izegemse Kastelenloop in Izegem (alle afstanden)

Juli

Zondag 1 juli: Tielt Loopt 5,1km

Zondag 1 juli: Tielt Loopt 9,7km

Vrijdag 6 juli: 4de Eilandloop in Harelbeke (alle afstanden)

Vrijdag 6 juli: Strandloop Zeebrugge (alle afstanden)

Vrijdag 6 juli: 9de Toontjesloop in Langemark 2,8km

Vrijdag 6 juli: 9de Toontjesloop in Langemark 8,4km

Vrijdag 13 juli: Beachrun in Knokke (alle afstanden)

Zaterdag 14 juli: Beachrun in Blankenberge (alle afstanden)

Zaterdag 14 juli: Franco-Belge Run in Wervik (alle afstanden)

Maandag 16 juli: Strandloop in Nieuwpoort (alle afstanden)

Vrijdag 20 juli: 14de Bosmolens Stratenloop Izegem (alle afstanden)

Zaterdag 21 juli: 39ste Dwars door Bekegem (alle afstanden)

Woensdag 25 juli: Beach Run in Sint-Idesbald (alle afstanden)

Vrijdag 27 juli: 10 mijl van Wenduine LIVE Night Run

Augustus

Vrijdag 3 augustus: 33ste Jogging van de Tassche in Ardooie (alle afstanden)

Zaterdag 4 augustus: Schorreloop in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 4 augustus: Kriekeloop in Ingelmunster (alle afstanden)

Zondag 5 augustus: 2de Kaairun in Ieper 5km

Zondag 5 augustus: 2de Kaairun in Ieper 11km

Woensdag 8 augustus: De Panne Beachrun (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: De Weze-Run in Ardooie (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: Dwars door Mariakerke Raversijde in Oostende (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: Strandloop Heist (alle afstanden)

Zaterdag 11 augustus: Torhout (alle afstanden)

Dinsdag 14 augustus: 1ste Twins Beachrun in Bredene 8km

Woensdag 15 augustus: 23ste Wembleyloop in Heule (alle afstanden)

Zaterdag 18 augustus: Memorial Diether Cornaer in Wingene 10,8km

Zaterdag 18 augustus: Memorial Diether Cornaer in Wingene 3,47km

Zondag 19 augustus: Sirenejogging Middelkerke (alle afstanden)

Woensdag 22 augustus: 7de Runway Run in Koksijde (alle afstanden)

Vrijdag 24 augustus: 9de Stasegem Loopt 19h30' 4,8km - 9,6km Night Run

Vrijdag 24 augustus: Strandloop in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: 38ste Dwars door Grijsloke in Gijzelbrechtegem (alle afstanden)

Vrijdag 31 augustus: 18de Vreugderun in Hulste (alle afstanden)

Vrijdag 31 augustus: 14de Blommeghemloop Marke 4,8km

Vrijdag 31 augustus: 14de Blommeghemloop Marke 10,5km

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 1 september: 11de Schali√ęnhofloop in Vichte (alle afstanden)

Zaterdag 1 september: 41ste Stratenloop in Koolskamp (alle afstanden)

Zondag 2 september: 47ste Guynemerloop in Poelkapelle (alle afstanden)

Zondag 2 september: 9de Rechte Deur Ooglé 14h30' 5km - 10km Night Run

Woensdag 5 september: Rond de Nieuwe Koerswijk in Oostende (alle afstanden)

Zaterdag 8 september: 10de Sint-Henricusloop in Torhout (alle afstanden) Night Run

Zondag 9 september: Dentergem Loopt (alle afstanden) Blog

Zondag 9 september: 21ste Halve Marathon van Nieuwpoort (alle afstanden)

Zondag 9 september: Dwars door Ieper (alle afstanden)

Zondag 9 september: Flanders Field Marathon in Ieper 42,195km

Vrijdag 14 september: Laat Mie Moar Lopen in Veurne (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 14 september: 9de Syphomieloop in Harelbeke (alle afstanden)

Vrijdag 14 september: Dwars door het Westerkwartier in Oostende (alle afstanden)

Zondag 16 september: 3de Lichtervelde Loopt (alle afstanden)

Zondag 16 september: 8ste Bruggenloop in Kortrijk (alle afstanden)

Zaterdag 22 september: Ostend Night Run in Oostende (alle afstanden)

Zondag 23 september: 14de Berenloop in Beernem (alle afstanden)

Vrijdag 28 september: 1ste Centrumloop in Harelbeke (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: 27ste Dwars door Geluwe (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: 5de Sterrebosloop Rumbeke (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: 4de Kust Trail Run in Oostende (alle afstanden) Night Run

Zondag 30 september: Dwars door Aartrijke (alle afstanden)

Oktober

Vrijdag 5 oktober: 2de Coq Trail in De Haan (alle afstanden)

Vrijdag 5 oktober: 36ste Rapper dan een Ezel in Kuurne 21,1km

Vrijdag 5 oktober: 36ste Rapper dan een Ezel in Kuurne (aflossing)

Zaterdag 6 oktober: 10de Trimardloop in Langemark 10,4km

Zaterdag 6 oktober: 10de Trimardloop in Langemark 3,5km

Zondag 7 oktober: Highlandrun in Westouter (alle afstanden)

Zaterdag 13 oktober: 9de Kermisjogging in Zarren (alle afstanden)

Zaterdag 20 oktober: 21ste Vredesloop Ieper (alle afstanden)

Zondag 21 oktober: 2de Great Bruges Marathon in Brugge 42,195km

Zondag 21 oktober: 2de Great Bruges Half-Marathon in Brugge 21,1km

Zondag 28 oktober: Oefencross Flac in Wervik (alle afstanden)

November

Zondag 3 november: Feesteloop in Avelgem (alle afstanden)

Zaterdag 3 november: Nighttrail in Koksijde (alle afstanden)

Zondag 4 november: 61ste Jongerencross Waregem (alle afstanden)

Zondag 11 november: Neptunus Run in Oostende (alle afstanden)

Zondag 11 november: 2de Nestelings Warmste Estafetteloop in De Haan (alle afstanden) Night Run

Zondag 11 november: 2de Nestelings Warmste Estafetteloop in De Haan (alle afstanden) Night Run

Zondag 11 november: 3de Poppiesrun in Zonnebeke (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 17 november: 27ste Westlaanrun Memorial Carlos Goethals in Roeselare 3,35km

Zaterdag 17 november: 27ste Westlaanrun Memorial Carlos Goethals in Roeselare 10km

Zondag 18 november: 1ste Brugse Veldloop in Sint-Kruis (alle afstanden)

Zaterdag 24 november: 7de Milcobelrun in Langemark (alle afstanden)

Zondag 25 november: Crosscup in Roeselare (alle afstanden)

December

Zaterdag 1 december: Coast Trail in Oostduinkerke (alle afstanden)

Zondag 2 december: 14de Kerstloop in Waregem (alle afstanden) Blog

Vrijdag 7 december: 8ste Kerstloop in Brugge (alle afstanden)

Zaterdag 8 december: Stas Beatrun in Waregem (alle afstanden)

Zaterdag 8 december: 3de Kerstrun in Klerken (alle afstanden)

Zaterdag 15 december: Bredene Loopt (alle afstanden)

Zondag 16 december: 2de Natuurloop in Zonnebeke (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 22 december: 6de Christmas Fun Run in De Haan (alle afstanden) Night Run

Zondag 23 december: 35ste Kerstcorrida in Deerlijk (alle afstanden)

Zondag 23 december: 6de Memorial Willy Van Daele in Diksmuide (alle afstanden)

Zondag 23 december: Christmasrun in Poperinge 8km

Zondag 23 december: Christmasrun in Poperinge 4km

Woensdag 26 december: Kerstcorrida in Tielt (alle afstanden) Blog

Woensdag 26 december: 11de Tussen 2 Feestenloop in Knokke-Heist (alle afstanden

Woensdag 26 december: 5de Santa Run in Roeselare (alle afstanden)

Zondag 30 december: Sylvesterjogging in Wielsbeke (alle afstanden) Night Run

Zondag 30 december: 41ste San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke