Loopkalender West-Vlaanderen

Home Webshop Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
West-Vlaanderen 2021
Oktober

Vrijdag 1 oktober: 37ste Rapper dan een Ezel in Kuurne 19h30' 21,1km

Zaterdag 2 oktober: Natuurloop in Beernem 13h30' 9km - 17km - 24km - 32km Night Run

Zaterdag 2 oktober: Ginsteloop in Oostrozebeke 14h30 3,4km - 6,7km - 10km

Zondag 3 oktober: 21ste Statieloop in Deerlijk

Zaterdag 9 oktober: 11de Kermisjogging in Zarren 13h30' 3,6km - 7,2km

Zaterdag 9 oktober: 30ste Dwars door Geluwe 13h40' 3,6km - 7,1km - 14,3km

Zondag 10 oktober: Oefencross in Poperinge

Zondag 17 oktober: 4de Great Bruges Half-Marathon in Brugge 10h 21,1km

Zondag 17 oktober: 4de Great Bruges Marathon in Brugge 10h 42,195km

Zaterdag 23 oktober: 22ste Vredesloop Ieper 14h 5km - 16,1km

Zondag 24 oktober: 11 Trail in Roeselare 5km - 10km

Zondag 24 oktober: Aflossingsmarathon in Wevelgem 10h


Alles over Sportvoeding en Sportdranken 🍶     Prijzen Loopschoenen vergelijken 🏃   

Korting tot 70% bij Runningdirect!     Uw Banner Hier?

November

Zondag 7 november: 63ste Jongerencross Waregem 11h 9,94km

Zondag 14 november: 5de Poppiesrun in Zonnebeke 13h 5,2km - 10,4km - 16,109km Night Run

Zondag 14 november: 3de Brugse Veldloop in Sint-Kruis 10h30 9,92km

Zaterdag 20 november: 26ste Route 62 in Gistel 14h 4,075km - 7,3km - 12km

Zaterdag 27 november: 9de Milcobelrun in Langemark 13h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Zondag 28 november: Crosscup in Roeselare 11h30' 9,4km

December

Zondag 5 december: 16de Kerstloop in Waregem 13h30' 4,3km - 9,7km

Zaterdag 18 en Zondag 19 december: 5de Natuurloop in Zonnebeke 12km - 18km - 23km - 28km - 38km - 45km

Zondag 19 december: 38ste Kerstcorrida in Deerlijk 13h15' 5,3km - 15km

Donderdag 23 december: Christmas Fun Run in De Haan 18h30' 5km - 7,2km

Zondag 26 december: Kerstcorrida in Tielt 16h30' 5km - 10km


Top 10 Merken Sportdranken    Adidas, Krijg 20% Korting!    Top 8 Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd hier?
West-Vlaanderen 2022
Januari

Februari

Zondag 13 februari: VAD Sporta Parkloop in Dadizele

Zondag 27 februari: In Flanders Fields Trail in Ieper 9h30' 7km - 13km - 22km - 31km

Uw Loopwedstrijd hier?
Maart

Zaterdag 26 maart: 4de Run In To Zone in Waregem 14h30' 3km - 6km - 11km

April

Uw Loopwedstrijd hier?
Mei

Zaterdag 21 mei Zomerjogging in Kortemark 14h00' 5,5km - 11km

Augustus

Zaterdag 27 augustus: 40ste Dwars door Grijsloke in Gijzelbrechtegem 13h30' 3,2km - 6,7km - 12,8km - 18,9km

Afgelopen Wedstrijden 2021
Januari

vanaf Zaterdag 14 november tot en met Vrijdag 15 januari: Winterloop in Ruiselede 6km - 12km

Zaterdag 9 januari: 32ste Nieuwjaarscorrida in Lombardsijde 11h 5km - 10km

Februari

Zondag 14 februari: Crosscup Vlaams Kampioenschap in Diest 11h30' 9,7km

Maart

Zaterdag 6 maart: 10de Daiselrun in Dadizele 14h 3,6km - 11km

Zondag 21 maart: Crosscup in Roeselare 11h30' 9,4km

Zaterdag 27 maart: 4de Run In To Zone in Waregem 14h30' 3km - 6km - 11km

Zondag 28 maart: Lenteloop in Gits 14h 5km - 10km - 21,1km

April

van donderdag 1 april tot en met zaterdag 30 april: Virtuele Prestoloop in Ichtegem ronden 2,5km

van Vrijdag 2 april tot en met Zondag 18 april : 27ste La-Ko-Sta Staden 8,5km - 10,5km - 12,5km - 15km LaKoSta

Mei

Zaterdag 1 mei en Zondag 2 mei: Knokke 10k 6,5km - 10km - 21km

Zaterdag 8 mei, Zondag 9 mei en Zondag 16 mei: Dwars door Brugge 13h30' 6,5km - 14km

Zaterdag 22 mei: North C-Trail in Koksijde 13km - 21km - 28km - 36km

Zondag 23 mei en Maandag 24 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk 8h30' 5km - 11km

van Vrijdag 28 mei tot en met Zondag 30 mei: Trailrun in Lauwe 18h30' 5km - 10km - 20km - 30km

van Zaterdag 29 mei tot en met Donderdag 20 juni: Molendorploop in Ruiselede 10km

Juni

van Zaterdag 29 mei tot en met Donderdag 20 juni: Molendorploop in Ruiselede 10km

Zondag 6 juni: 17de McBrideRun & PK Halve Marathon Ieper - Poperinge 10h 21,1km Night Run

Vrijdag 11 juni: 13de Zesheuveltjesloop Kruiseke in Wervik 19h30' 10,5km

Vrijdag 18 juni: 40ste Nacht van Vlaanderen in Torhout 19h 5km - 10km - 21,1km - 42,195km

Zondag 20 juni: BK 50km en 100km in Torhout 42,195km - 50km - 100km

Vrijdag 25 juni: 36ste Stratenloop in Ruddervoorde 18h30' 4km - 12km

Zaterdag 26 juni: 36ste Dwars door Sint-Pieter in Kuurne 14h30' ronden van 1,5km

Zondag 27 juni: Kaairun in Ieper 9h 5km - 10km - 21,1km

Juli

Vrijdag 2 juli: Strandloop Zeebrugge 19h30' 5km - 10km

Zondag 4 juli: 2de mijnen en kraters trail in Wijtschate 9h30' 6km - 15km - 24km Night Run

Vrijdag 9 juli: Beachrun in Knokke 18h45' 5km - 10km

Zaterdag 10 juli: Movement Beach Run in Oostende 18h30' 5km - 10km

Zondag 11 juli: 3de Franco-Belge Run in Wervik vanaf 8h45' tot 11h30' 5km - 10km - 15km

Donderdag 22 juli: Beachrun in Koksijde 18h 5km - 10km

Vrijdag 30 juli: Shoppingloop in Oostkamp 18h40' 3,3km - 10km

Zaterdag 31 juli: Streekbierloop in Aarsele 14h ronden 1,5km

Augustus

Zondag 1 augustus: 2de Natuurloop Vloethemveld in Zedelgem 14h 7km - 14km

Woensdag 4 augustus: De Panne Beachrun 18h 8km

Zaterdag 7 augustus: Beachrun in Blankenberge 19h 5km - 8km

Vrijdag 13 augustus: Beachrun in Bredene 19h30' 8km

Zaterdag 14 augustus: Batjesloop in Zedelgem 14h 5km - 10km

Vrijdag 20 augustus: 1ste Coastrun in Westende Middelkerke 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 21 augustus: Fros Biatlon in Brugge tussen 11h en 17h 8km

Zaterdag 21 augustus: 8ste Memorial Diether Cornaer in Wingene 16h 3,6km - 11km

Vrijdag 27 augustus: Hermesloop in Oostende

Vrijdag 27 augustus: 11de Stasegem Loopt in Harelbeke 18h 4,8km - 9,6km

Zaterdag 28 augustus: 40ste Dwars door Grijsloke in Gijzelbrechtegem 13h30' 3,2km - 6,7km - 12,8km - 18,9km

September

Vrijdag 3 september: 1ste Road Run in Marke 18h30' 5,75km - 11,5km Night Run

Zaterdag 4 september: Kemmelbergtrail in Kemmel vanaf 8h30' 7km, 10km, 20km en 29km

Zaterdag 4 september: 43ste Stratenloop in Koolskamp 14h30' 4,2km - 10,5km

Zaterdag 4 september: Formers RSL Half Marathon in Roeselare 10h 10,5km - 21km Night Run

Zondag 5 september: Dwars door Aartrijke 14h 3km - 6km - 9km

Zondag 5 september: Rechte deur Ooglé in Hooglede 14h30' 5km - 10km

Vrijdag 10 september: Laat Mie Moar Lopen in Veurne 18h 5km - 10km

Vrijdag 10 september: PK wegkampioenschappen Vrije Sporters in Dadizele 18h30' 3,8km

Zaterdag 11 september: 8ste Rumbeke Loopt 14h30' 3,3km - 10km

Zaterdag 11 september: FilouRun in Tielt ronden van 1,1km van 15h tot 18h

Zaterdag 11 september: Corneliusrun in Veldegem 18h 3km - 5km - 10km

Zaterdag 18 september: Sint-Bernardusloop in Waregem van 14h tot 17h ronden van 1350 meter

Zaterdag 18 september: Ostend Night Run in Oostende 20h 7km - 14km - 21km

Zaterdag 18 september: Veloman Stratenloop in Oekene 14h 5km - 10km

Zondag 19 september: 10de Bruggenloop in Kortrijk 9h30' 5km - 10km

Zondag 19 september: 4de Lichtervelde Loopt 14h 5km - 10km

Zondag 19 september: 22ste Flanders Field Marathon Nieuwpoort - Ieper 10h 42,195km

Vrijdag 24 september: 36ste Stratenloop in Ruddervoorde 18h30' 4km - 12km

Zaterdag 25 september: 7de Sterrebosloop in Rumbeke 14h 5km - 10km

Zondag 26 september: Leiemarathon en BK halve marathon in Wevelgem 11h30' 5km - 10km - 21,1km - 42,195km

Zondag 26 september: Long Course Weekend in Nieuwpoort 5km - 10km - 21,1km - 42,195km Night Run

Zondag 26 september: 16de Berenloop in Beernem 13h30' 20km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zaterdag 4 januari: 1ste Kortrijkse Trailrun in Marke 13h 5km - 12km - 20km

Zondag 12 januari: PK Veldlopen in Diksmuide 10h 9,405km

Zaterdag 18 januari: Kasteelloop in Loppem 18h 7,5km

Zondag 19 januari: Veldloop Ieper 12h30' 9km

Zondag 26 januari: 16de Westhoekcross in Veurne 11h45' 8,385km

Zondag 26 januari: Bosloopcriterium in Domein Ryckevelde Damme 10h 5km - 10km - 15km Night Run

Februari

Zaterdag 1 februari: Corrida van 't Sas in Oostende 15h 3,7km - 7,4km

Zondag 2 februari: 5de Toost & Toastrun in Boezinge 13h45' 4km - 7km - 12km

Zondag 9 februari: 44ste VAD Sporta Parkloop in Dadizele 14h

Zondag 16 februari: 46ste Veldloop in Beveren-Leie 14h 3,88km

Zondag 16 februari: SBB Valentijnsrun in Nieuwpoort 10h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 23 februari: 2de BaliekouterRun For Fun in Wakken van 9h tot 10h30' ronden van 1,3km

Maart

Zondag 1 maart: Veldloop FLAC in Poperinge 12h30' 9,2km

Zondag 1 maart: 16de Veldloop in Meulebeke

Zondag 1 maart: Bosloopcriterium in Bulskampveld Beernem 10h 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 8 maart: 5de Veldloop E3 Gavercross in Harelbeke 14h Night Run

Zaterdag 14 maart: 11de 12uren loop of Tijdloop 2km in Tielt 8h en 20h

Zaterdag 14 maart: 16de Lenteloop in Oudenburg 14h 5km - 10km

Zaterdag 14 maart: Miles for Smiles in Sijsele van 18h30' tot 20h30' ronden 1,6km Night Run

Zondag 15 maart: 6de North C Trail in Koksijde 9h 13km - 21km - 36km - 49km

Zondag 15 maart: 1ste Pekkersrun in Izegem 10h 3,5km - 8,05km - 16,109km

Zaterdag 21 maart: Spoorrun in Tielt 15h ronden van 1,1km

Zaterdag 21 maart: Eernegemse Kasseiloop 13h30 5km - 10km

Zondag 22 maart: 100km Run in Knokke-Heist

Zaterdag 28 maart: 4de Run In To Zone in Waregem 14h30' 3km - 6km - 11km

Zaterdag 28 maart: 34ste Brigandsloop in Ingelmunster 13h45' 2,85km - 5,75km - 11,5km

Zaterdag 28 maart: Schorreloop in Oostende 15h 3,5km - 7km - 10,5km

Zondag 29 maart: Bosloopcriterium in Beisbroek Brugge 10h 5km - 10km - 15km Night Run

April

Zaterdag 4 april: 13de Herdenkingsloop Rudy Bekaert in Rollegem-Kapelle 14h 4,5km - 13km

Zaterdag 4 april: 8ste Natuurloop in Beernem 14h 9,4km - 17km - 24km Night Run

Zaterdag 4 april: 6de Ontbijtrun in Dadizele 8h-10h 5km - 10km

Zondag 5 april: 3de Koksijde Trail 13h30' 6km - 10km Trail

Zaterdag 11 april: Wijkloop Hazegras in Oostende 15h15' 2,7km - 5,8km - 8,6km

Maandag 13 april: Basics Run in Assebroek 13h 5km - 10km

Zaterdag 18 april: 22ste Torhoutse Bosloop in Torhout 15h15' 5,9km - 11,8km

Zaterdag 25 april: Massajogging in Oostende 14h 5,1km - 10,2km - 15,3km

Zondag 26 april: 6de Damme-Brugge-Damme 12h45' 5km - 10km - 21km Night Run

Zondag 26 april: Duvelloop in Oostrozebeke van 10h30 tot 14h30 ronden van 1,5km

Zondag 26 april: 4de Batirun in Torhout 10h30 6km

Mei

Vrijdag 1 mei: 20ste KWB Run For Fun in Bavikhove 20h 3,45km - 6,72km - 10km

Vrijdag 1 mei: Knokke 10k 6,5km - 10km - 21km

Vrijdag 1 mei: Preshoekbosloop in Kortrijk 14h30' 7km - 14km

Zaterdag 2 mei: Dwars door Desselgem 17h 2,75km - 5,45km - 10,75km Night Run

Zaterdag 2 mei: 10km van Gistel 14h30' 5km - 10km

Zondag 3 mei: Kiwi-Run in Oostende 14h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Vrijdag 8 mei: 15de Dwars over de Mandel in Roeselare 18h30 3,5km - 10km Night Run

Zaterdag 9 mei: Dwars door Anzegem 10h15' 5km - 10km Night Run

Vrijdag 15 mei: 12de Oud Gemeentehuisloop in Hulste 18h30' 2,65km - 5,3km - 10,6km

Zaterdag 16 mei: 3de Brandhoekrun in Vlamertinge 15h30' 3,6km - 5,5km - 11km Night Run

Woensdag 20 mei: 28ste Permekeloop in Jabbeke 18h30' 5km - 10km

Donderdag 21 mei: Virtuele Krottegemse Corrida 5km - 10km

Vrijdag 22 mei: Grensloop in Menen 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 22 mei: Keinaertloop in Oostende 19h30' 3km - 6km - 9km

Woensdag 27 mei: 36ste Dwars door de Zilten Roeselare 19h 3,5km - 10,5km

Woensdag 27 mei: Virtuele Dwars door de Zilten 3,5km - 10km

Vrijdag 29 mei: 28ste Sinksenjogging Eiland in Harelbeke 18h15' 2,8km - 5,6km - 11,2km

Juni

Maandag 1 juni: 100km Run in Knokke-Heist

Vrijdag 5 juni: 6de SW Ladiesrun in Harelbeke 18h30' 2,89km - 5,73km - 11,41km

Vrijdag 5 juni: Grote Stratenloop in Zwevezele 18h30' 4,93km - 7,395km - 9,86km

Zondag 7 juni: 17de McBrideRun & PK Halve Marathon Ieper - Poperinge 10h 21,1km Night Run

Vrijdag 12 juni: Vuurtorenloop in Oostende 18h30' 3,9km - 7,8km - 11,6km

Zaterdag 13 juni: Dwars door Beveren in Roeselare 14h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 13 juni: Virtuele Dwars door Beveren 5km - 10km

Vrijdag 19 juni: Dwars door Ter Zee in Oostende 19h30' 2,8km - 5,6km - 8,5km

Zondag 21 juni: 10de Koeketieneloop in Meulebeke 13h ronden van 2,2 max 6

Zaterdag 27 juni: 12de Kapellerun in Hulste 15h 2,7km - 5,4km - 10,8km

Zaterdag 27 juni: 24ste Saladekermisloop Egem 16h 3,3km - 9,9km

Zaterdag 27 juni: Virtuele Euroshop Streetrun 4km - 8km - 12km

Juli

van Zaterdag 6 juni tot Maandag 6 juli: Virtuele Molendorploop in Ruiselede 7,2km

van Vrijdag 12 juni tot en met Zondag 12 juli: Tielt Loopt Virtueel 4,24km

Zaterdag 4 juli: Virtuele Rodenbachrun 1km - 2km - 3km - 4km - 5km - 6km - 7km - 8km - 9km - 10km

Vrijdag 3 juli: Konterdamloop in Oostende 19h 3,5km - 7km - 10,5km

Zaterdag 4 juli: 37ste Sint-Maartensloop in Koekelare 16h 9km

Vrijdag 10 juli: 6de Eilandloop in Harelbeke 18h30' 5,85km - 11,5km

Vrijdag 10 juli: Raversyde Movement Trail in Oostende 18h15' 3km - 6km - 9km - 10km

Zondag 12 juli: Tielt Loopt 14h 5,2km - 10km

Dinsdag 21 juli: 41ste Dwars door Bekegem 13h45' 3,75km - 7,5km - 11,2km

Augustus

Vrijdag 7 augustus: Dwars door Mariakerke Raversijde in Oostende 19h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Zaterdag 8 augustus: De Weze-Run in Ardooie 17h45' 4,4km - 10,6km

Zaterdag 22 augustus: Dwars door Keiem 15h30' 10,8km

Zondag 23 augustus: Duvelloop in Oostrozebeke van 10h30 tot 14h30 ronden van 1,5km

September

Vrijdag 4 september: 20ste Vreugde Run in Hulste 18h30' 5,26km - 10,5km

Zondag 6 september: 49ste Guynemerloop in Poelkapelle 14h 2,8km - 6,9km - 10,3km

Woensdag 9 september: Rond de Nieuwe Koerswijk in Oostende 18h45' 3,2km - 6,4km - 9,6km

Vrijdag 18 september: Dwars door het Westerkwartier in Oostende 18h 3km - 6km - 9km

Vrijdag 18 september: 11de Syphomieloop in Harelbeke 18h30' 3,6km - 5,4km - 10,8km

Vrijdag 25 september: 3de Centrumloop in Harelbeke 18h 2,4km - 4,9km - 9,8km

Oktober

Zondag 4 oktober: Briek Loopt in Kanegem 5km - 21km

Zaterdag 10 oktober: Dynamica Park Trail in Meulebeke 5km - 10km

Zondag 11 oktober: Oefenveldloop FLAC Wervik

November

Zondag 29 november: Marathon Harelbeke - Ooigem - Harelbeke 42,195km

December

van Dinsdag 1 december tot en met Donderdag 31 december: Virtuele Kerstcorrida Deerlijk

Zondag 6 december: 16de Kerstloop in Waregem 13h30' 4,3km - 9,7km

Vrijdag 11 december: 10de Kerstloop in Brugge 20h15' 6km - 10km

Zondag 27 december: 43ste San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel 16h15' 4,25km - 8,5km

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
207 loopevenementen
Januari

Woensdag 2 januari: Promenaderun in Koksijde 19h 5km - 10km

Maart

Zondag 3 maart: Veldloop Ardooie 12h30' 8,05km

Zondag 10 maart: Peerdekesloop in Waregem 15h 5km

April

Zondag 28 april: Run For Laubia in Poperinge 10h 5km - 16,109km

Dinsdag 30 april: KSV Roeselare Oltegoare Run in Roeselare 17h30' 5km

Mei

Zaterdag 18 mei: Dominiek Savio Trail Run in Gits 14h30' 6km - 12km

Zaterdag 25 mei: 4de Ryckeveldebosloop in Oedelem ronden 2km 14-16h30'

Donderdag 30 mei: 8ste Krottegemse Corrida Roeselare 16h15' 5,2km - 10,4km

Juni

Zaterdag 1 juni & Zondag 2 juni: Levensloop Koksijde 15h

Zondag 2 juni: 2de Vlasserloop in Gullegem

Night Run

Zaterdag 8 juni: 7de Walle-Loop in Zerkegem 13h30' 3,3km - 6,6km - 10km

Zondag 9 juni: Pinksterlopen & BK 100km in Zwevezele 8h 10km - 100km

Zondag 9 juni: Tri Beaufort Trophy Run in Wulpen 17h 6km - 12km - 18km Night Run

Vrijdag 14 juni: Beren City Trail in Meulebeke 19h 2,3km - 11,5km

Zaterdag 15 juni: 44ste Breughelloop in Rekkem 16h 2,7km - 4,6km - 10km

Zaterdag 22 juni: Midzomerrun in Kortrijk 22h 5km - 10km

Zaterdag 22 juni: 4de Pierla Run in Zedelgem 13h30' 5km - 10km

Zondag 23 juni: 7de Stratenloop in Dikkebus 15h 5,4km - 10,8km

Vrijdag 28 juni: De Snelle Sletsen-Loop in Kanegem van 18h30' - 20h30'

Zaterdag 29 juni: 23ste Izegemse Kastelenloop in Izegem 15h 7km - 14km - 21,1km

Zondag 30 juni: Stadium Run in Brugge 10h 1,89km - 5km - 10km

Zondag 30 juni: Mc Bryan Run in Merkem 10h15' 4,2km

Juli

Vrijdag 5 juli: 19de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 19h 3km - 9km

Vrijdag 5 juli: Fun Run Waterhoek in Waregem 20h 6km

Zaterdag 6 juli: Rodenbachrun in Roeselare 14h30' rondjes van 1km

Vrijdag 12 juli: 10de Toontjesloop in Langemark 18h15' 2,7km - 8,1km

Vrijdag 26 juli: 15de Bosmolens Stratenloop Izegem 17h30' 5,5km - 11km

Vrijdag 26 juli: 10 mijl van Wenduine 19h 6km - 10,5km - 16,109km Night Run

Zaterdag 27 juli: Kermisrun in Reningelst 14h 5,5km - 11km Night Run

Augustus

Vrijdag 2 augustus: 34ste Jogging van de Tassche in Ardooie 17h30' 5km - 10km

Vrijdag 2 augustus: Strandloop in Oostende 18h45' 3km - 6km - 9km

Zaterdag 3 augustus: Kriekeloop in Ingelmunster 14h 4km - 8km

Maandag 5 augustus: Zomerstrandloop in Nieuwpoort 19h30' 5km

Woensdag 14 augustus: 2de Twins Beachrun in Bredene 18h 8km

Donderdag 15 augustus: 24ste Wembleyloop in Heule 13h45' 5,4km - 10km

Zondag 18 augustus: 35ste Sirenejogging Middelkerke 13h30' 5km - 8km - 16,1km

Zaterdag 24 augustus: 11de Metje Zitje loop in Bikschote 14h45' 2,3km - 9,2km

Vrijdag 30 augustus: 15de Blommeghemloop Marke 18h30' 4,8km - 10,5km

Zaterdag 31 augustus: 12de Schaliënhofloop in Vichte 15h15' 2,5km - 5km - 10km

September
Oktober

Zaterdag 5 oktober: 1ste Mumrun in Oostnieuwkerke 16h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 5 oktober: 22ste Westlaanrun in Roeselare 13h30' 3,5km - 10,5km

Zondag 6 oktober: Highlandrun in Westouter 12h30' 6km - 12km

Zaterdag 6 oktober: 11de Trimardloop in Langemark 13h30' 3,4km - 10,3km

Zaterdag 12 oktober: Tiegemberg Loopwedstrijd in Tiegem 14h15' 4km - 10km

Zondag 13 oktober: Oefencross Flac in Wervik 10h 5,38km

Zaterdag 19 oktober: 5de Kust Trail Run in Oostende 14h 6,5km - 14km - 21km Night Run

Zondag 20 oktober: Oefencross Flac in Poperinge 13h45' 6,65km

Zaterdag 26 oktober: 3de Zombietrail in Staden 18h30' 5,5km

Zondag 27 oktober: 33ste Dapalo Herstcross in Dadizele 13h 6km

November

Zaterdag 2 november: Halloweentrail in Koksijde 17h30' 6km - 11km

Zaterdag 2 november: Naturarun in Oostduinkerke 14h30' 5km - 15km - 21km

Zaterdag 2 november: Feesteloop in Avelgem 18h 5km - 10km

Zondag 3 november: Survival Run Brugge - Damme - Brugge 10h 7km - 10km - 20km Night Run

Zondag 3 november: 62ste Jongerencross Waregem 11h 9,94km

Zondag 10 november: Urban Trail in Brugge 6km - 10km

Maandag 11 november: 61ste Cross van Marke 14h 4,3km

Zondag 17 november: 2de Brugse Veldloop in Sint-Kruis 10h30 9,92km

December

Zondag 1 december: 11 Trail in Kuurne

Zaterdag 7 december: Stas Beatrun in Waregem 19h30' 5km - 10km

Zaterdag 7 december: 4de Kerstrun in Klerken 2,5km - 7,5km

Zondag 8 december: 19de Kerstcorrida in Langemark 13h30' 4,25km - 9,5km

Zaterdag 14 december: 5de Bredene Loopt 14h 4km - 7km - 14km

Zaterdag 14 december: Veldloop in Otegem 13h30' 3km

Zondag 15 december: Sandman Run in Oostduinkerke 17h 5km - 10km

Woensdag 18 december: De Warmathon in Kortrijk

Vrijdag 20 december: Rotary Brugge-Orscamp Kerstrun in Oostkamp 19h30' 6,6km

Zaterdag 21 december: 7de Christmas Fun Run in De Haan 19h 5km - 7,2km Night Run

Zaterdag 21 december: Vollenbak voor Parentee-Psylos in Kortrijk 8h 7,5km - 16,6km - 24,7km Night Run

Zondag 22 december: Christmasrun in Poperinge 18h15' 4km - 8km

Zondag 22 december: 6de Santa Run in Roeselare 18h 3,3km - 10km

Donderdag 26 december: 11de Tussen 2 Feestenloop in Knokke-Heist 20h 6km - 10km Night Run

Zaterdag 28 december: 1ste Santa Clausrun in Vlamertinge 3km - 6km

Zaterdag 28 december: Santa Trail in Middelkerke 18h 5km

Zondag 29 december: Sylvesterjogging in Wielsbeke 10h30' 5km - 10km - 15km Night Run

Zondag 29 december: 42ste San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel 16h15' 4,25km - 8,5km

Afgelopen Wedstrijden 2018
Maart
Zondag 11 maart: 8ste Kortemark Loopt in Kortemark 11h 5km - 10km - 20km

Juli
Zaterdag 7 juli: Avondloop in Ledegem ronden tussen 17h en 20h 8 x 1,4km

December

Zondag 23 december: 6de Memorial Willy Van Daele in Diksmuide 11h 8,39km

Afgelopen Wedstrijden 2017
Juli
Zondag 9 juli: 4de Frontrun in Passendale 14h 4,5km - 9km

© Renzo Vanhoorelbeke