Loopkalender West-Vlaanderen

Kalender



Uitslagen



Interessant!

InfoSlovenia.be
InfoSlovenia.info

Goede Doelen



Oxfam Wereldwinkel


Levensloop


SOS Sport Support




West-Vlaanderen 2018
150 loopevenementen
Juni
Vrijdag 1 juni: Grote Stratenloop in Zwevezele 18h30' 4,93km - 7,395km - 9,86km
Vrijdag 1 juni: 4de SW Ladiesrun in Harelbeke 18h30' 2,65km - 5,3km - 10,6km
Zondag 3 juni: 1ste Vlasserloop in Gullegem 13h45' 5km - 10km
Zondag 3 juni: 15de McBrideRun & PK Halve Marathon Ieper - Poperinge 10h 21,1km Night Run
Zondag 3 juni: Mini McBride-run in Poperinge 9h45' 7km Night Run
Woensdag 6 juni: Veldloop in Zedelgem 19h 3km - 6km - 9km Night Run
Vrijdag 8 juni: 12de Zesheuveltjesloop Kruiseke 19h30' 10,5km
Vrijdag 8 juni: Vuurtorenloop in Oostende 18h30' 3,9km - 7,8km - 11,6km
Vrijdag 8 juni: 10de Oud Gemeentehuisloop in Hulste 18h30' 2,7km - 5,3km - 10,6km
Zaterdag 9 juni: 7de Sint Bernardusloop in Waregem tussen 14h en 18h ronden van 1350 meter
Zaterdag 9 juni: Dwars door Beveren in Roeselare 14h 5km - 10km Night Run
Zaterdag 9 juni: 6de Walle-Loop in Zerkegem 14h30' 3,3km - 6,6km - 10km
Zaterdag 16 juni: Zomerjogging in Kortemark 14h30' 5,5km - 11km
Zaterdag 16 juni: 43ste Breughelloop in Rekkem 16h 2,7km - 4,6km - 10km
Zondag 17 juni: 8ste Koeketieneloop in Meulebeke 13h-15h 6 ronden 2,2km
Vrijdag 22 juni: 35ste Dwars door Sint-Pieter in Kuurne 20h 3,5km - 7km - 10,5km - 4x3,5km
Vrijdag 22 juni: 10de Kapellerun in Hulste 18h30' 2,7km - 5,4km - 10,8km
Vrijdag 22 juni: 39ste Nacht van Vlaanderen in Torhout 19h 5km - 10km - 21,1km - 42,195km
Vrijdag 22 juni: 34ste Stratenloop in Ruddervoorde 18h30' 4km - 12km
Vrijdag 22 juni: Midzomerrun in Kortrijk 22h 5km - 10km
Zaterdag 23 juni: 22ste Saladekermisloop Egem 16h 3,3km - 9,9km
Zaterdag 23 juni: Dwars door Anzegem 10h30' 5km - 10km Night Run
Zondag 24 juni: 6de Stratenloop in Dikkebus 5,4km - 10,8km
Vrijdag 29 juni: Konterdamloop in Oostende 19h 3,5km - 7km - 10,5km
Vrijdag 29 juni: 18de Moerbrugse Kermisloop in Moerbrugge Oostkamp 19h 3km - 9km
Zaterdag 30 juni: 21ste Izegemse Kastelenloop in Izegem 15h 7km - 14km - 21,1km


Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
West-Vlaanderen 2019
2 loopevenementen
September
Afgelopen Wedstrijden 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Dinsdag 1 mei: 7de Tinekesrun Heule 14h30 5km - 10km
Dinsdag 1 mei: Knokke 14h 5km - 10km
Vrijdag 4 mei: 12de Dwars over de Mandel in Roeselare 18h30 3,5km - 10km Night Run
Vrijdag 4 mei: 18de KWB Run For Fun in Bavikhove 20h 3,45km - 6,72km - 10km
Zaterdag 5 mei: Dwars door Desselgem 17h 2,75km - 5,45km - 10,75km
Zaterdag 5 mei: Daltonrun in Zedelgem 18h 6km
Zondag 6 mei: Paulusrun Obstakelrun in Wevelgem 10h30' 3km - 6km - 9km
Zondag 6 mei: Kiwi-Run in Oostende 14h30' 3,5km - 7km - 10,5km
Zondag 6 mei: Great Peace Run in Ieper 12h45' 10km - 21km
Woensdag 9 mei: 25ste Permekeloop in Jabbeke 18h30' 5km - 10km
Donderdag 10 mei: 7de Krottegemse Corrida Roeselare 16h15' 5,2km - 10,4km
Vrijdag 11 mei: Keinaertloop in Oostende 19h30 3km - 6km - 9km
Vrijdag 11 mei: Scottish Run in Harelbeke tussen 13h en 19h 5km
Zondag 13 mei: Dwars door Brugge 13h30' 4,7km - 15km
Vrijdag 18 mei: 26ste Sinksenjogging Eiland in Harelbeke 18h15' 2,6km - 5,25km - 10,5km
Zaterdag 19 mei: Brandhoekrun in Vlamertinge 15h30' 4km - 8km Night Run
Maandag 21 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk 11h 5km - 11km
Vrijdag 25 mei: 5de Grensloop in Menen 18h30' 5km - 10km
Vrijdag 25 mei: Dwars door Ter Zee in Oostende 19h30' 3,2km - 6,4km - 9,6km
Zaterdag 26 mei & Zondag 27 mei: Levensloop Koksijde 15h
Zaterdag 26 mei: Molendorploop in Ruiselede 17h45' 6km - 9km
Zaterdag 26 mei: 3de Ryckeveldebosloop in Oedelem ronden 2km 14-16h30'
Zondag 27 mei: Stadium Run in Brugge 14h 5km - 10km
Woensdag 30 mei: 34ste Dwars door de Zilten Roeselare 19h 3,5km - 14km
Afgelopen Wedstrijden 2017
204 loopevenementen
Januari
Februari
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Vrijdag 1 september: 13de Blommeghemloop Marke 18h30' 4,8km - 10,5km
Zaterdag 2 september: Kust Trail Run in Oostende 10h 6,5km - 14km - 21km
Zaterdag 2 september: 6de Barbe d'Or run Otegem 16h-18h30 10 ronden 1km
Zaterdag 2 september: 10de Schalienhofloop in Vichte 15h15' 2,5km - 5km - 10km
Zondag 3 september: 2de Lichtervelde Loopt 13h 5km - 10km
Woensdag 6 september: Ronde de Nieuwe Koerswijk in Oostende 18h45' 3km - 6km - 9km
Vrijdag 8 september: Laat Mie Moar Lopen in Veurne 19h 5km - 10km
Zaterdag 9 september: 3de Brandweerloop in Merkem 14h30' 5km - 10km
Zaterdag 9 september: 9de Sint-Henricusloop in Torhout 13h45' 5,15km - 10,3km Night Run
Zaterdag 9 september: 5de Rumbeke Loopt 14h45' 3,8km - 11,4km
Zaterdag 9 september & Zondag 10 september: Levensloop in Kortrijk 15h
Zondag 10 september: 20ste Halve Marathon van Nieuwpoort 10h45' 7km - 21,1km
Zondag 10 september: Flanders Field Marathon Nieuwpoort - Ieper 10h 42,195km
Zondag 10 september: Dwars door Ieper 15h30' 5km - 7km - 14km
Zondag 10 september: Dentergem Loopt 13h45' 3km - 9km
Vrijdag 15 september: Dwars door het Westerkwartier in Oostende 18h 3km - 6km - 9km
Vrijdag 15 september: 41ste Dwars door Dadizele 18h30' 7,4km - 11,km
Zaterdag 16 september: 17de Dynamicarun in Meulebeke 13h30' 5km - 10km - 21,08km
Zondag 17 september: Hopperun Proven 9h45' 6km - 10km
Zaterdag 23 september: Ostend Night Run in Oostende 19h 7km - 14km - 21km
Zaterdag 30 september: Hermesloop in Oostende 14h 5km - 7,2km - 9,5km
Zaterdag 30 september: Industry Run in Veurne 17h 5km - 10km
Zaterdag 30 september: 4de Sterrebosloop Rumbeke 15h 3,75km - 10km
Zaterdag 30 september: 5de Beisbroekbosloop Sint-Andries 13h30 & 15h ronden 2km
Oktober
November
December
197 Loopevenementen
Februari
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
Nieuwsbrief



Links
Wedstrijden
Loopclubs
Duathlon



© Renzo Vanhoorelbeke