Uitslagen

Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloni√ę Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Oost-Vlaanderen 2018
Januari

Vrijdag 12 januari: 405de Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zaterdag 13 januari: 35ste Leopoldslopen in Sint-Laureins (alle afstanden)

Zondag 14 januari: Winterloop in Deinze (alle afstanden)

Zondag 14 januari: 29ste Grote Prijs Atletiek Club Meetjesland in Maldegem (alle afstanden)

Zondag 14 januari: 20ste Dirk Martens Corrida Aalst (alle afstanden)

Zondag 28 januari: 46ste Dames -en Herenveldloop in Zottegem (alle afstanden)

Zondag 28 januari: 27ste Hamse dubbelcross in Hamme (alle afstanden)




Top 6 soorten Sportdranken & 25 producten    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Februari

Zondag 4 februari: PK Veldlopen in Lokeren (alle afstanden)

Vrijdag 9 februari: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zaterdag 10 februari: 4de Trail Provinciaal Domein Het Leen te Eeklo (alle afstanden)

Zaterdag 11 februari: Winterloop in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 17 februari: 36ste Leopoldslopen in Sint-Laureins (alle afstanden)

Zaterdag 17 februari: Stercross Walo in Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 18 februari: Veldloopwedstrijd AC in Lebbeke (alle afstanden)

Zondag 25 februari: Enclusa Trail in Kluisbergen (alle afstanden)

Maart

Zondag 4 maart: 34ste Bardelaereloop & 12de Seniorenloop in Lembeke (alle afstanden)

Zondag 4 maart: 1ste Harduynloop in Oudegem (alle afstanden)

Vrijdag 9 maart: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zaterdag 10 maart: 5de Blaarmeersentrail in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 17 maart: Sfinx Ekiden in Gent 42,195km

Zondag 18 maart: Dwars door Dendermonde (alle afstanden)

Zondag 18 maart: Endurance Day in Hamme (alle afstanden)

Zaterdag 24 maart: IKSO / KCD run in Denderleeuw (alle afstanden)

Zaterdag 24 maart: Lenteloop in Oudenaarde (alle afstanden)

Zaterdag 24 maart: Solidpharma Run in Essene (alle afstanden)

April

Zondag 8 april: Haven Gent Loopt in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 14 april: 10de Avaloop Opstal (alle afstanden)

Zaterdag 14 april: 9de Wolvenjogging in Wachtebeke (alle afstanden)

Zaterdag 14 april: 12de Estafetteloop Ronde van Zele (alle afstanden)

Zondag 15 april: 9000 for Mile in Drongen

Vrijdag 20 april: 11de Lenteloop in Deinze (alle afstanden)

Vrijdag 20 april: Lentejogging in Zelzate (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 21 april: 9de Vijfkerkenloop in Elsegem (alle afstanden) Night Run

Zondag 22 april: 20ste Jogging Joggingclub in Oosterzele (alle afstanden)

Mei

Dinsdag 1 mei: 19de Ekiden in Evergem

Vrijdag 4 mei: Stratenloop in Bottelare (alle afstanden)

Vrijdag 4 mei: 3de Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele (alle afstanden)

Zondag 6 mei: Vlaamse Ardennenloop in Oudenaarde (alle afstanden) Night Run

Zondag 6 mei: Odisee Run in Gent (alle afstanden)

Zondag 6 mei: 20 jaar Krekenlopers Marathon Omloop van het Meetjesland in Sint-Laureins (alle afstanden)

Woensdag 9 mei: 4de Challengerun in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 11 mei: Jogging in Aalter (alle afstanden)

Vrijdag 11 mei: De 10 van Wichelen 18h20' 5km - 10km

Zaterdag 12 mei: 12de Verrebroek Loopt (alle afstanden)

Vrijdag 18 mei: 7de Lo-Loopt in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 18 mei: Superprestige in Zelzate (alle afstanden)

Zaterdag 19 mei: The Great Escape in Gent

Zaterdag 19 mei: Pinksterlopen Aalter (alle afstanden)

Zaterdag 19 mei: 7de Bokkenloop in Sinaai (alle afstanden)

Zondag 20 mei: Stadsloop in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 25 mei: 28ste Eeksken Jogging in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 25 mei: 3de Gijzegem Loopt in Gijzegem (alle afstanden)

Zaterdag 26 mei: 3de Move To Serve Run in Vinderhoute 19h30' 3,2 - 6,4 - 9,6 - 12,8 km

Zaterdag 26 mei: Bareldonkjogging in Berlare (alle afstanden)

Zondag 27 mei: 3de Dwars door Maldegem (alle afstanden) Night Run


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
Juni

Vrijdag 1 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 5km

Vrijdag 1 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 10km

Vrijdag 1 juni: 12de KBO run in Oudenaarde (alle afstanden)

Vrijdag 1 juni: 21ste Lentejogging in Waarschoot (alle afstanden)

Zaterdag 2 juni: 2de Biestrun in Kruishoutem (alle afstanden)

Zondag 3 juni: Faluintjes Jogging in Moorsel (alle afstanden)

Vrijdag 8 juni: 14de Augustijn Bierloop in Melsen (alle afstanden)

Vrijdag 15 juni: Ezelsbierloop in Bassevelde (alle afstanden)

Zaterdag 16 juni: 33ste Dwars door Gavere (alle afstanden)

Zondag 17 juni: Kriebeljogging Valckenier Running Tour in Lebbeke (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: Midzomernachtrun in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: 4de Lierdeloop in Hemelveerdegem (alle afstanden)

Vrijdag 22 juni: Jaarmarktjogging in Kaprijke (alle afstanden)

Zondag 24 juni: 11de Atsrun in Merelbeke (alle afstanden)

Zondag 24 juni: Boks Run in Kallo (alle afstanden) Night Run

Zondag 24 juni: Kermisloop in Zomergem (alle afstanden)

Vrijdag 29 juni: Adelardusjogging in Huise (alle afstanden)

Zaterdag 30 juni: Loopwedstrijd Hijfte in Lochristi (alle afstanden)

Juli

Zondag 1 juli: Dwars door Zulte (alle afstanden)

Zondag 1 juli: 3de Grote Prijs Bryan Roosenboom in Zele (alle afstanden)

Maandag 2 juli: 10de Avondmarktloop in Kruishoutem (alle afstanden)

Woensdag 4 juli: Superprestige in Watervliet (alle afstanden)

Vrijdag 6 juli: 35ste Avondjogging in Zevergem (alle afstanden)

Zaterdag 7 juli: 7de Food Blending Run in Sleidinge (alle afstanden)

Zaterdag 14 juli & Zondag 15 juli: 24 uur van Aalter & Nachtmarathon (alle afstanden)

Vrijdag 20 juli: 24ste Cameradostocht Sint-Margriete (alle afstanden)

Zaterdag 21 juli: 38ste Dender -en Scheldejogging in Grembergen (alle afstanden)

Maandag 23 juli: 10de Kleitse Kermisjogging in Kleit (alle afstanden)

Vrijdag 27 juli: Elsdries Jogging in Melle (alle afstanden)

Vrijdag 27 juli: 4de Hoogstraat Kermis avond-run in Bazel 6,4km

Vrijdag 27 juli: 4de Hoogstraat Kermis avond-run in Bazel 9,6km

Zaterdag 28 juli: 14de Cava Jogging in Zele (alle afstanden)

Augustus

Zaterdag 4 augustus: Streetrace & Belgisch Kampioenschap 10km op de weg in Lokeren (alle afstanden) Blog

Zondag 5 augustus: 4de Moerkensheidejogging in De Pinte (alle afstanden)

Zondag 5 augustus: Jogging Impe (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: 23ste Sportraad jogging in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: Stratenloop in Denderleeuw (alle afstanden)

Vrijdag 10 augustus: 13de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 11 augustus: Pelikaanrun in Ename (alle afstanden)

Woensdag 15 augustus: Lievegem Loopt in Zomergem 5km - 10km - 20km - 30km

Donderdag 16 augustus: 34ste Lindekesjogging in Evergem (alle afstanden)

Vrijdag 17 augustus: 5de Moerhofloop in Moerbeke-Waas (alle afstanden)

Zaterdag 18 augustus: 26ste Smouterie jogging in Overmere (alle afstanden)

Vrijdag 24 augustus: 12de Vlaschaard-jogging in Zele (alle afstanden)

Vrijdag 24 augustus: 10de Steenbergjogging in Mere (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: Kermisjogging in Erwetegem (alle afstanden)

Zaterdag 25 augustus: 13de Ledebergse Feesten Run in Ledeberg 5km

Zaterdag 25 augustus: 13de Ledebergse Feesten Run in Ledeberg 10km

Zaterdag 25 augustus: 6de MannekenPisTrail in Geraardsbergen (alle afstanden) Night Run

Maandag 26 augustus: 28ste Blauw-Geel Augustijnloop in Ertvelde (alle afstanden)

Vrijdag 31 augustus: 46ste Kermisjogging in Ronsele (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zaterdag 1 september: 1ste Cava Jogging in Zele Dijk (alle afstanden)

Zaterdag 1 september: Chickenrun in Meldert (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 1 september: 30ste Halve Marathon in Evergem 21,1km

Zaterdag 1 september: 30ste Halve Marathon in Evergem 6,7km

Zondag 2 september: 6de Ballonloop Sint-Niklaas (alle afstanden)

Vrijdag 7 september: 6de Wanzele Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 8 september: 29ste Zwalmjogging in Zwalm 5,4km

Zaterdag 8 september: 29ste Zwalmjogging in Zwalm 10,8km

Zaterdag 8 september: 29ste Zwalmjogging in Zwalm 16,1km

Zaterdag 8 september: 38ste Bossenloop in Deurle (alle afstanden)

Zondag 9 september: 4de Trailrun Vlaamse Ardennen in Ronse (alle afstanden) Night Run

Zondag 9 september: Kermisjogging in Uitbergen (alle afstanden)

Vrijdag 14 september: 2de Kermisloop in Maldegem (alle afstanden)

Zaterdag 15 september: 't Kasseitje Loop in Lochristi (alle afstanden)

Zondag 16 september: 7de Ronse Run 5km

Zondag 16 september: 7de Ronse Run 10km

Zondag 16 september: 2de Briqville Classic in Temse (alle afstanden)

Vrijdag 21 september: 15de Corrida van de Leievallei in Deinze (alle afstanden)

Vrijdag 21 september: 24ste Kermisjogging in Sint-Laureins (alle afstanden)

Vrijdag 21 september: Stratenloop Lede (alle afstanden)

Zondag 23 september: Groenloop in Aalst (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: Smeerebbe - Vloerzegem (alle afstanden)

Zaterdag 29 september: Olvi Pius X Jogging in Zele (alle afstanden)

Zondag 30 september: Jogging Hamme

Zondag 30 september: 10de Bosmarathon in Buggenhout (alle afstanden)

Oktober

Zaterdag 6 oktober: 20ste Moryloop Herzele (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober: 1ste Augustijn veld jogging in Zele Hoek (alle afstanden)

Zaterdag 6 oktober: 7de Baafkermisjogging in Moerzeke (alle afstanden)

Zondag 7 oktober: 1ste Versele-Laga Run in Deinze (alle afstanden)

Zondag 21 oktober: Herstloop in Deinze (alle afstanden)

Zondag 21 oktober: Relays van Oost-Vlaanderen in Gent (alle afstanden)

Zondag 28 oktober: 34ste Comerloop in Sint-Laureins (alle afstanden)

Zondag 28 oktober: 2de Marathon van Gent (alle afstanden)

November

Donderdag 1 november: 4de Donkmeerloop in Berlare (alle afstanden)

Zaterdag 3 november: 92ste Schaal De Booser in Zwijnaarde (alle afstanden)

Zaterdag 3 november: Havenland Run in Beveren (alle afstanden)

Zondag 4 november: Havenland Run in Beveren (alle afstanden)

Zondag 11 november: 10de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter (alle afstanden)

Zondag 11 november: Halve Marathon Deinze - Bellem (alle afstanden)

Zaterdag 17 november: Barbarian Obstacle Run in Geraardsbergen (alle afstanden)

Zondag 18 november: Veldloop Grote Prijs Stad Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 24 november: 29ste Winterloop in Beveren (alle afstanden)

Zondag 25 november: 10de Memorial Falco Christiaens in Lokeren (alle afstanden)

Woensdag 28 november: SVS Vlaams Kampioenschap in Sint-Niklaas (alle afstanden)

December

Zondag 2 december: 8ste Priester Daens vredesloop Aalst (alle afstanden)

Zondag 2 december: Memorial Valentien De Smet in Oudenaarde (alle afstanden)

Zaterdag 8 december: Midwinternachtrun in Gent (alle afstanden)

Zondag 16 december: 11de Aces Veldloop Wichelen in Berlare (alle afstanden)

Zondag 16 december: KerstRUN for FUN in Zele (alle afstanden)

Vrijdag 21 december: 14de Kerstloop in Kaprijke (alle afstanden)

Vrijdag 21 december: Christmas Nightrun in Herzele 7km

Zaterdag 22 december: Warmathon in Gent

Zondag 23 december: Kerstloop in Stekene (alle afstanden)

Zaterdag 29 december: New Years Night Run in Berlare (alle afstanden)

Zaterdag 30 december: 72ste Internationale Augustijn Kerstveldloop in Ertvelde (alle afstanden)

Zondag 30 december: Nieuwjaarscorrida in Nieuwkerken (alle afstanden)

Uw Loopwedstrijd hier?

© Renzo Vanhoorelbeke