Uitslagen

Home Loopschoenen Kopen Per Regio Marathons Veldlopen Atletiek Nederland Uitslagen A-Z Looptips Links Loopwedstrijd Toevoegen
Oost-Vlaanderen 2019
Januari
Zaterdag 5 januari: Happy New Years Run in Zele (alle afstanden)

Zaterdag 12 januari: 37ste Leopoldslopen in Sint-Laureins (alle afstanden)

Zondag 13 januari: PK Veldlopen in Zottegem (alle afstanden)

Zondag 20 januari: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zondag 20 januari: 30ste Grote Prijs Atletiek Club Meetjesland in Maldegem (alle afstanden)

Februari

Zondag 3 februari: 28ste Hamse dubbelcross in Hamme (alle afstanden)

Zaterdag 9 februari: IFAM Indoor in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 9 februari: 6de Trail Provinciaal Domein Het Leen te Eeklo (alle afstanden)

Zondag 10 februari: Winterjogging in Deinze (alle afstanden)

Zondag 17 februari: Veldloopwedstrijd AC in Lebbeke (alle afstanden)

Zondag 17 februari: 35ste Bardelaereloop & 13de Seniorenloop in Lembeke (alle afstanden)

Zondag 24 februari: 5de Enclusa Trail in Kluisbergen (alle afstanden)

Maart
Zaterdag 2 maart: 1ste Stropkesloop in Gent (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 9 maart: 6de Blaarmeersentrail in Gent (alle afstanden)

Zaterdag 16 maart: Veldloopkampioenschap KAVVV in Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 17 maart: 2de Harduynloop in Oudegem (alle afstanden)

Zaterdag 23 maart: Sfinx Ekiden in Gent 42,195km

Zaterdag 23 maart: Lenteloop in Oudenaarde (alle afstanden)

Zondag 24 maart: Dwars door Dendermonde (alle afstanden)

April

Vrijdag 5 april: Lentejogging in Zelzate (alle afstanden) Night Run

Zaterdag 6 april: 4de Bluerun 4 Autism Blaarmeersen in Gent rondjes van 2,7km

Zaterdag 6 april: 10de Wolvenjogging in Wachtebeke (alle afstanden)

Zondag 14 april: Vlaanderens Mooiste Marathon in Zwalm (alle afstanden)

Vrijdag 19 april: 35ste Sleinse Jogging in Sleidinge (alle afstanden)

Zaterdag 20 april: 11de Avaloop Opstal (alle afstanden)

Maandag 22 april: 10.000 For Emilie in Drongen (alle afstanden)

Vrijdag 26 april: 12de Lenteloop in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 27 april: 10de Vijfkerkenloop in Elsegem (alle afstanden)

Zondag 28 april: 21ste Jogging Joggingclub in Oosterzele (alle afstanden)

Mei

Woensdag 1 mei: 20ste Ekiden in Evergem 42,195km

Woensdag 1 mei: Meiloop in Nieuwkerken-Waas (alle afstanden)

Vrijdag 3 mei: Stratenloop in Bottelare (alle afstanden)

Vrijdag 3 mei: 3de Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele (alle afstanden)

Vrijdag 3 mei: De Bloesem Loopt in Kerksken (alle afstanden)

Zaterdag 4 mei: Lospicrun in Opbrakel (alle afstanden)

Zondag 5 mei: Flandrien Run in Melden (alle afstanden)
Zondag 5 mei: 36ste Dwars door Ninove (alle afstanden)

Zondag 5 mei: 20 jaar Krekenlopers Marathon Omloop van het Meetjesland in Sint-Laureins (alle afstanden)

Vrijdag 10 mei: Jogging in Aalter (alle afstanden)

Zaterdag 11 mei: 1ste Persijzer Run in Zaffelare (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 17 mei: Laat'em lopen in Sint-Martens-Latem (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 17 mei: Superprestige in Zelzate (alle afstanden)

Zaterdag 18 mei: 13de Verrebroek Loopt (alle afstanden)

Zondag 19 mei: Stadsloop in Gent (alle afstanden)

Zondag 19 mei: Dwars door Maldegem (alle afstanden)

Zaterdag 25 mei: 10de Flanders Cup Ifam in Oordegem LIVE (alle afstanden)

Zaterdag 25 mei: 4de Move To Serve Run in Vinderhoute (alle afstanden)

Zaterdag 25 mei: 5de Bareldonkjogging in Berlare (alle afstanden)


Top 10 Merken Sportdranken    Kortingen tot 70% bij Runningdirect!    Top 8 Beste Online Sportwinkels   

Uw Loopwedstrijd in de kijker voor 30€/maand?
Juni

Zaterdag 1 juni: Flanders Cup Putbos in Oordegem (alle afstanden)

Zondag 2 juni: 6de Faluintjes Jogging in Moorsel (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 7 juni: 13de KBO run in Oudenaarde (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 7 juni: Lo's Natuurloop Kalevallei in Lovendegem (alle afstanden)

Zondag 9 juni: 5de Moerkensheidejogging in De Pinte (alle afstanden)

Vrijdag 14 juni: 29ste Eeksken Jogging in Lovendegem (alle afstanden)

Vrijdag 14 juni: 15de Abdijbierenloop in Melsen (alle afstanden)

Zaterdag 15 juni: Kermisjogging in Zaffelare (alle afstanden)

Zondag 16 juni: 33ste Reynaertloop in Belsele (alle afstanden)

Vrijdag 21 juni: Ezelsbierloop in Bassevelde (alle afstanden)

Zaterdag 22 juni: 34ste Jogging door Gavere (alle afstanden)

Zondag 23 juni: Flanders Cup Grote Prijs Stad Lokeren LIVE (alle afstanden)

Zondag 23 juni: 10de editie van de LivinusRun in Sint-Lievens-Houtem (alle afstanden)

Zondag 23 juni: Boks Run in Kallo (alle afstanden) Night Run

Zondag 23 juni: Kriebeljogging Valckenier Running Tour in Lebbeke (alle afstanden)

Woensdag 26 juni: Jaarmarktjogging in Kaprijke (alle afstanden)

Vrijdag 28 juni: 5de Lierdeloop in Hemelveerdegem (alle afstanden)

Vrijdag 28 juni: Midzomernachtrun in Gent (alle afstanden)

Vrijdag 28 juni: Adelardusjogging in Huise (alle afstanden)

Vrijdag 28 juni: 5de Gulde Corrida in Grammene (alle afstanden)

Zaterdag 29 juni: 10 miles in Waasmunster (alle afstanden)

Zaterdag 29 juni: Challenge des Jeunes in Ronse 6,3km

Zondag 30 juni: 12de Atsrun in Merelbeke (alle afstanden)

Juli

Maandag 1 juli: 11de Avondmarktloop in Kruishoutem (alle afstanden)

Dinsdag 2 juli: 15de Lauwerijnloop in Watervliet (alle afstanden)

Zaterdag 6 juli: 8ste Food Blending Run in Sleidinge (alle afstanden)

Zondag 7 juli: 4de Dwars door Zulte (alle afstanden)

Zondag 7 juli: 4de Grote Prijs Bryan Roosenboom in Zele (alle afstanden)

Vrijdag 12 juli: Nieuwbrug Jogging in Assenede (alle afstanden)

Vrijdag 12 juli: 36ste Avondjogging in Zevergem (alle afstanden)

Zondag 14 juli: 1 en 6 uur van Aalter (alle afstanden)

Zondag 19 juli: 39ste Dender -en Scheldejogging in Grembergen (alle afstanden)

Zondag 21 juli: 39ste Dender -en Scheldejogging in Grembergen (alle afstanden)

Vrijdag 26 juli: Overslagse Pannenkoekenloop in Overslag (alle afstanden)

Vrijdag 26 juli: 5de Hoogstraat Kermis avond-run in Bazel (alle afstanden)

Zaterdag 27 juli: 15de Cava Jogging in Zele (alle afstanden)

Zondag 28 juli: Jogging Wijkkermis Landuit in Eke (alle afstanden)

Augustus

Vrijdag 2 augustus: Stratenloop Elsdries in Melle (alle afstanden)

Zaterdag 3 Augustus: Flanders Cup Ninove Live (alle afstanden)

Zaterdag 3 augustus: Streetrace & Belgisch Kampioenschap 10km op de weg in Lokeren Live (alle afstanden)

Zaterdag 3 augustus: 13de Kermisjogging De Katte in Zelzate (alle afstanden)

Zondag 4 augustus: Jogging Impe (alle afstanden)

Vrijdag 9 augustus: Stratenloop in Denderleeuw (alle afstanden)

Vrijdag 9 augustus: 14de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke (alle afstanden)

Zaterdag 10 augustus: Pelikaanrun in Ename (alle afstanden)

Donderdag 15 augustus: Lievegem Loopt in Zomergem 5km - 10km - 20km - 30km

Donderdag 15 augustus: 7de Grote Prijs Marc Torrekens Appelterre (alle afstanden)

Vrijdag 16 augustus: 6de Moerhofloop in Moerbeke-Waas (alle afstanden)

Zaterdag 17 augustus: 27ste Smouterie jogging in Overmere (alle afstanden)

Zaterdag 17 augustus: 38ste Egmontloop in Zottegem (alle afstanden) Night Run

Zondag 18 augustus: Oosteeklo Loopt (alle afstanden)

Zondag 18 augustus: Tovenaarsloop in Iddergem (alle afstanden)

Vrijdag 23 augustus: 13de Vlaschaard-jogging in Zele (alle afstanden)

Zaterdag 24 augustus: Cava Jogging Vlaamse Kermis in Zele (alle afstanden)

Zaterdag 24 augustus: Kermisjogging in Erwetegem (alle afstanden)

Maandag 26 augustus: 28ste Blauw-Geel Augustijnloop in Ertvelde (alle afstanden)

Vrijdag 30 augustus: 47ste Kermisjogging in Ronsele (alle afstanden)

Vrijdag 30 augustus: 13de Dwars door Nazareth (alle afstanden)

Zaterdag 31 augustus: 7de MannekenPisTrail in Geraardsbergen (alle afstanden) Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Vrijdag 6 september: 23ste Bentilleloop in Bentille (alle afstanden)

Vrijdag 6 september: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zaterdag 7 september: 39ste Bossenloop in Deurle (alle afstanden)

Zaterdag 7 september: 2de Cava Jogging in Zele Dijk (alle afstanden)

Zaterdag 7 september: 31ste Halve Marathon & PK Halve Marathon in Evergem (alle afstanden)

Zondag 8 september: 7de Ballonloop Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zondag 8 september: 5de Kermisjogging in Uitbergen (alle afstanden)

Vrijdag 13 september: 7de Wanzele Loopt (alle afstanden)

Zaterdag 14 september: 3de Kermisloop in Maldegem (alle afstanden)

Zaterdag 14 september: 30ste Zwalmjogging in Zwalm (alle afstanden)

Zondag 15 september: 4de Briqville Run in Steendorp (alle afstanden) Night Run

Vrijdag 20 september: 25ste Kermisjogging in Sint-Laureins (alle afstanden)

Vrijdag 27 september: Corrida van de Leievallei in Deinze (alle afstanden)

Zaterdag 28 september: Smeerebbe Loopt in Smeerebbe-Vloerzegem (alle afstanden)

Zaterdag 28 september: Dwars door Kruisem Zingem - Kruishoutem 21,1km

Zaterdag 28 september: 15de Kermisjogging Pastoorshoek in Kluizen (alle afstanden)

Zondag 29 september: 11de Bosmarathon in Buggenhout (alle afstanden)

Zondag 29 september: Groenloop in Aalst (alle afstanden)

Oktober

Vrijdag 4 oktober: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Vrijdag 4 oktober: Lootse Avondjogging in Lotenhulle (alle afstanden)

Zaterdag 5 oktober: 8ste Sint-Baafkermisjogging in Moerzeke (alle afstanden)

Zaterdag 5 oktober: 21ste Moryloop Herzele (alle afstanden)

Zondag 6 oktober: 2de Versele-Laga Run in Deinze (alle afstanden)

Zondag 6 oktober: 4de Pereboomse Krekentrail (alle afstanden)

Zaterdag 12 oktober: Oefencross Gavere (alle afstanden)

Zondag 13 oktober: Herstloop in Deinze (alle afstanden)

Zondag 27 oktober: 3de Marathon van Gent (alle afstanden) Night Run

Zondag 27 oktober: Relays van Oost-Vlaanderen in Berlare (alle afstanden)

Zondag 27 oktober: 35ste Comerloop in Sint-Laureins (alle afstanden)

November

Vrijdag 1 november: 5de Donkmeerloop in Berlare (alle afstanden)

Zaterdag 2 november: 93ste Schaal De Booser in Zwijnaarde (alle afstanden)

Vrijdag 8 november: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zondag 10 november: 11de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter (alle afstanden)

Maandag 11 november: Halve Marathon Deinze - Bellem (alle afstanden)

Woensdag 13 november: SVS Vlaams Kampioenschap in Sint-Niklaas (alle afstanden)

Zaterdag 16 november: Juul Van De Walleloop in Kieldrecht (alle afstanden)

Zondag 17 november: Veldloop Grote Prijs Stad Deinze (alle afstanden)

Zondag 17 november: Spartacus Koppenberg in Oudenaarde (alle afstanden)

Zondag 17 november: 8ste Priester Daens vredesloop Aalst (alle afstanden)

Zaterdag 23 november: 29ste Winterloop in Beveren (alle afstanden)

Zondag 24 november: Faluintjes Jogging in Moorsel (alle afstanden) Night Run

Zondag 24 november: 11de Memorial Falco Christiaens in Zele (alle afstanden)

December

Vrijdag 6 december: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 5km

Zondag 15 december: Winterloop in Deinze (alle afstanden)

Zondag 15 december: 12de Aces Veldloop Wichelen in Berlare (alle afstanden)

Zondag 15 december: KerstRUN for FUN in Zele 5km - 10km

Vrijdag 20 december: Warmathon in Gent

Vrijdag 20 december: 15de Kerstloop in Kaprijke (alle afstanden)

Zondag 22 december: Kerstloop in Stekene (alle afstanden)

Zaterdag 28 december: New Years Nightrun in Berlare (alle afstanden)

Zondag 29 december: 72ste Internationale Augustijn Kerstveldloop in Ertvelde (alle afstanden)

Zondag 29 december: Nieuwjaarscorrida in Nieuwkerken (alle afstanden)

EK poule 2024

Uw Sportevenement hier?

© Renzo Vanhoorelbeke