Home Virtueel Marathons Kaart Antwerpen Limburg Oost-Vlaanderen Vlaams Brabant West-Vlaanderen Veldlopen Atletiek Nederland Brussel&Walloniƫ Buitenland Uitslagen Labels A-Z Tips Links Adverteren Loopwedstrijd Toevoegen
Oost-Vlaanderen 2020
111 loopevenementen
Juli

loopkalender virtueel
van Maandag 29 juni tot en met Zondag 5 juli: Brakelse Virtuele Running Cup in Opbrakel 4,5km - 12,5km

Zondag 5 juli: 5de Dwars door Zulte 9h 4km - 8km - 16km

Zondag 5 juli: 5de Grote Prijs Bryan Roosenboom in Zele 13h30' 2,5km - 5km - 10km

van Maandag 6 juli tot en met Zondag 12 juli: Brakelse Virtuele Running Cup in Nederbrakel 5km - 10km

Maandag 6 juli: 16de Lauwerijnloop in Watervliet 18h45' 4,3km - 8,970km - 13,2km

van Maandag 13 juli tot en met Zondag 19 juli: 6 uur van Aalter Virtueel

van Maandag 13 juli tot en met Zondag 19 juli: Brakelse Virtuele Running Cup in Michelbeke 6,2km - 9,9km

van Maandag 20 juli tot en met Zondag 27 juli: Brakelse Virtuele Running Cup in Everbeek Boven 5,7km - 10km

Dinsdag 21 juli: 40ste Dender -en Scheldejogging in Grembergen 14h30' 4km - 8,3km - 16,6km

Dinsdag 21 juli: 8ste Grote Prijs Marc Torrekens Appelterre 14h 3,3km - 6,6km - 9,8km

Vrijdag 24 juli: 26ste Cameradostocht Sint-Margriete 18h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 26 juli: Jogging Wijkkermis Landuit in Eke 15h 5km - 10km

van Maandag 28 juli tot en met Zondag 2 augustus: Brakelse Virtuele Running Cup in Elst 5,7km - 10km

Vrijdag 31 juli: Stratenloop Erondegem 19h30' 5km - 10km - 15km




Top 6 soorten Sportdranken & 25 producten    Top 5 Sportdranken    Asics Loopschoenen    Nike Loopschoenen

Lees 1ste Maand Gratis Running.be & Runner's World

Uw Banner Hier?
Augustus

Zaterdag 1 augustus: Streetrace & Belgisch Kampioenschap 10km op de weg in Lokeren 11h 5km - 10km

Zaterdag 1 augustus: 13de Kermisjogging De Katte in Zelzate 14h30' 4,6km - 9,2km - 13,8km

Zaterdag 8 augustus: Pelikaanrun in Ename 13h30' 5km - 10km - 15km

van Maandag 10 augustus tot en met Zondag 16 augustus: Brakelse Virtuele Running Cup in Zegelsem 5,6km - 9,6km

Vrijdag 14 augustus: 7de Moerhofloop in Moerbeke-Waas 19h15' 5km - 8,25km - 12,5km

Vrijdag 14 augustus: 15de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke 19h 6km - 12km

Zaterdag 15 augustus: Lievegem Loopt in Zomergem 5km - 10km - 20km - 30km

Zaterdag 15 augustus: 39ste Egmontloop in Zottegem 15h 2,6km - 5,2km - 10,4km

Zondag 16 augustus: Oosteeklo Loopt 9h15' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 21 augustus: Stratenloop in Denderleeuw 9h30' 2,5km - 5km - 10km

van Maandag 17 augustus tot en met Zondag 23 augustus: Brakelse Virtuele Running Cup in Parike 4,6km - 10,8km

Zondag 23 augustus: 28ste Blauw-Geel Augustijnloop in Ertvelde 9h30'

Vrijdag 28 augustus: 14de Dwars door Nazareth 18h30' 5,4km - 10,8km - 16,109km

Vrijdag 28 augustus: Vlaschaard-jogging in Zele 19h30' 2,2km - 4,4km - 6,6km - 8,8km - 11km

Zaterdag 29 augustus: 32ste Kermisjogging Erwetegem & Kampioenschap Vlaamse Ardennen 14h 2,6km - 7km - 14km - 21,1km Night Run


Ticketinfo
Tips Loopband Kopen     Adidas, Krijg 20% Korting!    Reebok, Loopschoenen tot -30%   

Uw Loopwedstrijd hier?
September

Zondag 6 september: 11de editie van de LivinusRun & 1ste Marathon in Sint-Lievens-Houtem 8h30' 5km - 10km - 21km - 31km - 42,2km

Zondag 6 september: Wielemie Run in Geraardsbergen tussen 9h en 14h 10km - 16km

Vrijdag 11 september: 25ste Bentilleloop in Bentille 18h15' 4,5km - 9km - 13,5km

Zondag 13 september: 6de Kermisjogging in Uitbergen 14h 5km - 10km

Zaterdag 19 september: De 10 miles van Hamme 13h30' 8km - 16,109km

Zaterdag 19 september: 4de Kermisloop in Maldegem 17h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 20 september: 5de Briqville Run in Steendorp 11h 5km - 10km - 21,1km Night Run

Vrijdag 25 september: 26ste Kermisjogging in Sint-Laureins 18h 4,6km - 9,2km - 13,8km

Zaterdag 26 september: 15de Kermisjogging Pastoorshoek in Kluizen 14h30' 4,7km - 9,4km - 14,1km

Zaterdag 26 september: Stratenloop Tom Van Hooste in Sinaai 13h30' 5km - 12km

Zaterdag 26 september: Smeerebbe Loopt in Smeerebbe-Vloerzegem 14h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 27 september: 12de Bosmarathon & BK & KVV Halve-Marathon in Buggenhout 9h30' 21,1km

Uw Loopwedstrijd hier?
Oktober

Zondag 4 oktober: 5de Pereboomse Krekentrail 10h 7,5km - 16km - 22,5km - 32,5km - 42,2km

Zondag 11 oktober: Streetrace & Belgisch Kampioenschap 10km op de weg in Lokeren 11h 5km - 10km

Zaterdag 17 oktober: 7de Blaarmeersentrail in Gent 14h30' 6km - 18km Night Run

Zondag 25 oktober: 36ste Comerloop in Sint-Laureins 13h45 4,5km - 9km - 13,5km

November

Zondag 1 november: 6de Donkmeerloop in Berlare 13h 6km - 12km - 21,1km

Zondag 15 november: Veldloop Grote Prijs Stad Deinze 11h15' 9,14km

December

Vrijdag 11 december: 15de Kerstloop in Kaprijke 19h 2,1km - 4,2km - 8,4km

Uw Loopwedstrijd hier?
Oost-Vlaanderen 2021
6 loopevenementen
Januari

Zondag 31 januari: 2de Rattencross in Ronse 12h

Maart

Zondag 8 maart: Gent Trail

Mei

Woensdag 12 mei: Ketskesloop in Bottelare 19h 5,6km - 13,2km

Zaterdag 29 mei: 10de Bokkenloop in Sinaai 14h 5,4km - 10,8km - 16,09km

Juli

Zondag 5 juli: 5de Dwars door Zulte 9h 4km - 8km - 16km

Augustus

Vrijdag 27 augustus: Vlaschaard-jogging in Zele 19h30' 2,2km - 4,4km - 6,6km - 8,8km - 11km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zaterdag 4 januari: 2de Happy New Years Run in Zele 18h 5km - 10km

Vrijdag 10 januari: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 11 januari: 38ste Leopoldslopen in Sint Jan in Eremo 14h 5,480km - 9km - 21,1km

Zondag 12 januari: PK Veldlopen in Maldegem 11h 9,6km

Zondag 12 januari: Denderlandse Winterloop in Dendermonde 14h 6km - 12km

Zaterdag 18 januari: 6de Bostrails Aalter 10h 10km - 24km - 45km

Zondag 19 januari: Winterjogging in Deinze 10h 4,6km - 8,9km - 13,2km

Zondag 19 januari: 23ste Dirk Martens Corrida Aalst 13h45' 3km - 6km - 12km

Zondag 26 januari: 46ste Dames -en Herenveldloop in Zottegem 12h 9km

Februari

Zondag 2 februari: 29ste Hamse dubbelcross in Hamme 12h15' 8,58km

Vrijdag 7 februari: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 8 februari: 7de Trail Provinciaal Domein Het Leen te Eeklo 10h 6,4km - 10,6km - 21,1km - 42,195km

Zaterdag 15 februari: 1ste Geutelingen Obstacle Love Run & Walk in Brakel tussen 15h en 18h ronden 2km

Zondag 16 februari: 35ste Bardelaereloop & 13de Seniorenloop in Lembeke 10h30' 5km - 10km - 20km - 25km

Zondag 16 februari: 64ste Veldloopwedstrijd AC in Lebbeke 11h50' 8,66km

Zondag 16 februari: Winterjogging in Deinze 10h 4,6km - 8,9km - 13,2km

Zondag 23 februari: 6de Enclusa Trail in Kluisbergen 12h 7km - 11km - 14km - 18km

Zondag 23 februari: Stratenloop in Denderleeuw 9h30' 2,5km - 5km - 10km

Maart

Vrijdag 6 maart: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Vrijdag 6 maart: Donkerrun in Oudenaarde van 19h tot 22h ronden van 1,7km Night Run

Zaterdag 14 maart: 7de Blaarmeersentrail in Gent 14h30' 6km - 18km Night Run

Zondag 15 maart: Endurance Day in Hamme 8h30' 21,1km - 42,195km - 50km - 80km - 100km

Zondag 15 maart: City Trail in Oudenaarde 10h 5km - 10km

Zondag 15 maart: 3de Harduynloop in Oudegem 9h45' 4km - 8km

Zondag 15 maart: Trage Wegen Trail in Lede 10h 5km - 10km

Zondag 15 maart: KA-Run in Geraardsbergen 6km - 12km

Zaterdag 21 maart: Sfinx Ekiden in Gent 13h 42,195km

Zaterdag 21 maart: Lenteloop in Oudenaarde 14h 5,2km - 10,4km

Zaterdag 21 maart: Diatrail in Kluisbergen 11h 10km - 16km - 31km

Zondag 22 maart: 3de Memorial Jean Van Eetvelt & Ladiesrun in Sint-Pauwels 14h 5km - 10km Night Run

Zondag 22 maart: Dwars door Dendermonde 13h30' 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 28 maart: 22ste Jogging Joggingclub in Oosterzele 14h45' 4,25km - 8,5km - 12,75km

Zondag 29 maart: 4de Marathon van Gent 10h 5km - 11km - 21,1km - 42,195km Night Run

April

Vrijdag 3 april: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 4 april: 11de Wolvenjogging in Wachtebeke 14h30' 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 18 april: 13de Estafetteloop Ronde van Zele 11h 35km - 70km

Zaterdag 18 april: 12de Avaloop Opstal 14h30' 6km - 12km - 21km

Zaterdag 18 april: 11de Vijfkerkenloop in Elsegem 13h30 3,5km - 8km - 21,1km Night Run

Vrijdag 24 april: 13de Lenteloop in Deinze 19h30' 4,6km - 8,9km - 13,2km

Vrijdag 24 april: City Light Run in Aalst 21h 7km

Zondag 26 april: Flandrien Run in Melden 10h 6km - 10km - 16km - 26km Night Run

Zondag 26 april: Superprestige in Zelzate 9h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 26 april: 1ste Kravaal Trail in Meldert 10h30' 10km - 24km Night Run

Mei

Vrijdag 1 mei: 21ste Ekiden in Ertvelde 13h30' 42,195km

Zaterdag 2 mei: Lospicrun in Opbrakel 13h30' 6km - 12km - 21km Night Run

Zondag 3 mei: 3de Krekenlopers Marathon Omloop van het Meetjesland in Sint-Laureins 10h 5,32km - 10,64km - 21,1km - 42,195km

Zondag 3 mei: Rond Uw Kot Run Virtueel 1km - 5km - 10km

Vrijdag 8 mei: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent Virtueel 12h30 5km

Zaterdag 9 mei: 2de Persijzer of Imalink Run in Zaffelare 13h30' 5km - 10km Night Run

van Maandag 11 mei tot en met Zondag 17 mei: RTS Bokkenloop Virtueel 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 16 mei: 2de Stropkesloop in Gent 10h30' 7km - 14km - 21km Night Run

Zaterdag 16 mei: 14de Verrebroek Loopt 13h 7km - 14km - 21km

Zondag 17 mei: Stadsloop in Gent 13h30' 5km - 5,8km - 10km

Woensdag 20 mei: Ketskesloop in Bottelare 19h 5,6km - 13,2km

Vrijdag 29 mei: 2de Natuurloop vallei van de oude Kale in Lovedegem 19h30' 6,5km - 13,5km

Zondag 31 mei: 6de Moerkensheidejogging in De Pinte 9h30' 4km - 7km - 10km

Juni

Vrijdag 5 juni: 14de KBO run in Oudenaarde 18h30' 3km - 6km - 9km Night Run

Vrijdag 5 juni: 30ste Eeksken Jogging in Lovendegem 19h 5,6km - 10,3km - 14,9km

Vrijdag 5 juni: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent Virtueel 12h30 5km

Zondag 7 juni: 7de Faluintjes Jogging in Moorsel 13h30' 5,5km - 12km Night Run

Vrijdag 12 juni: 15de Abdijbierenloop in Melsen 20h 3km - 6km - 9km - 12km

Vrijdag 19 juni: Ezelsbierloop in Bassevelde 19h 5,2km - 10,4km - 15,6km

Zondag 21 juni: 11de editie van de LivinusRun & 1ste Marathon in Sint-Lievens-Houtem 8h30' 5km - 10km - 21km - 31km - 42,2km

Zondag 21 juni: Kriebeljogging Topsport in Lebbeke 14h 5km - 10km

Vrijdag 26 juni: 6de Lierdeloop in Hemelveerdegem 18h 3,3km - 6,6km - 9,9km

Zondag 28 juni: Superprestige in Zomergem 10h 5km - 10km - 15km

Zondag 28 juni: 13de Atsrun in Merelbeke 13h 5km - 10km - 42,195km

Zondag 28 juni: Virtuele Boksrun Kallo 5km - 10km

Zondag 28 juni: Boks Run in Kallo 11h 5km - 10km Night Run

Uw Loopwedstrijd hier?
Afgelopen Wedstrijden 2019
199 Loopevenementen
Januari

Zondag 20 januari: 30ste Grote Prijs Atletiek Club Meetjesland in Maldegem

Maart

Zaterdag 16 maart: Veldloopkampioenschap KAVVV in Sint-Niklaas 15h

Zondag 31 maart: Urban Trail Gent 9h 6km - 10km

April

Zaterdag 6 april: 4de Bluerun 4 Autism Blaarmeersen in Gent 14h en 17h rondjes van 2,7km

Zondag 14 april: Vlaanderens Mooiste Marathon in Zwalm 10h 21,1km - 42,195km

Zaterdag 20 april: 17de Abdijbierenloop in Kruisem van 14h tot 17h ronden 1km

Zaterdag 27 april: 3de Pater Lieven Bierloop in Herzele vrije start van 14h-17h ronden van 1km

Zaterdag 27 april tot Zondag 28 april: Levensloop in Gent 15h Night Run

Mei

Vrijdag 3 mei: Stratenloop in Bottelare 19h 5km - 10,2km

Vrijdag 3 mei: De Bloesem Loopt in Kerksken 18h 3,5km - 7km - 10,5km

Vrijdag 3 mei: 3de Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele 18h30' 4,4km - 8,8km - 13,2km - 17,6km

Woensdag 8 mei: 5de Challengerun in Gent 14h30' 3km - 6km - 9km

Vrijdag 10 mei: Jogging in Aalter 19h30' 4km - 8km - 16,1km

Vrijdag 17 mei: Laat'em lopen in Sint-Martens-Latem 18h30' 4,8km - 9,6km Night Run

Zaterdag 18 mei: 3de City Trail Run Zele 19h 5km - 9km

Zaterdag 25 mei: 4de Move To Serve Run in Vinderhoute 19h30' 3,2 - 6,4 - 9,6 - 12,8 km

Zaterdag 25 mei: 5de Bareldonkjogging in Berlare 15h 5km - 10km

Vrijdag 31 mei: Stratenloop 10 van Wichelen 18h20' 5km - 10km

Juni

Zondag 2 juni: Briel Run in Buggenhout 14h 5km - 10km

Vrijdag 7 juni: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 8 juni: 3de Biestrun in Kruisem 15h 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 8 juni: Urban Trail in De Pinte 16h30' 6km - 12km

Zondag 9 juni: 6de Streekbierenloop in Opstal 16h-17h30' ronden van 2km

Zaterdag 15 juni: Kermisjogging in Zaffelare 15h 5km - 10km

Zaterdag 15 juni: Lia Loop in Waasmunster van 14h tot 17h Night Run

Zondag 16 juni: 33ste Reynaertloop in Belsele 14h30' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 22 juni: 34ste Jogging door Gavere 18h30' 2,3km - 4,6km - 9,2km

Woensdag 26 juni: Jaarmarktjogging in Kaprijke 19h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 28 juni: 16de Calipagerun in Wetteren 18h30 5km - 10km

Vrijdag 28 juni: Adelardusjogging in Huise 18h 4,5km - 9km - 13,5km

Vrijdag 28 juni: 5de Gulde Corrida in Grammene 19h 5km - 10km

Vrijdag 28 juni: Midzomernachtrun in Gent 22h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 29 juni: Trappistenloop Runningmates in Vinderhoute 19h30' 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 29 juni: Challenge des Jeunes in Ronse 15h 6,3km

Zaterdag 29 juni: 10 miles in Waasmunster 13h30 7km - 16,1km

Juli

Maandag 1 juli: 11de Avondmarktloop in Kruishoutem 19h 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 6 juli: Brug-Jogging in Aalter 17h45' 3km - 5,5km - 11km

Zondag 7 juli: Brakelse Raploperkesjogging in Brakel 14h30' 4,5km - 9km - 13,5km

Vrijdag 12 juli: 36ste Avondjogging in Zevergem 20h 5km - 10km

Zondag 14 juli: 1 en 6 uur van Aalter 10h

Maandag 22 juli: 12de Kleitse Kermisjogging in Kleit 17h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Vrijdag 26 juli: Overslagse Pannenkoekenloop in Overslag 18h30' 4,5km - 9km - 13,5km

Vrijdag 26 juli: 5de Hoogstraat Kermis avond-run in Bazel 19h 6,4km - 9,6km

Zaterdag 27 juli: 15de Cava Jogging in Zele 14h 2,8km - 5,6km - 8,4km - 11,2km

Zondag 28 juli: Appel Run in Appels 14h 5km - 10km - 15km

Augustus

Zondag 4 augustus: Jogging Impe 14h 4,2km - 8,4km - 12,6km

Donderdag 15 augustus: Zomergemrun in Zomergem 10h30' 5km - 10km - 20km - 30km

Vrijdag 16 augustus: 35ste Lindekesjogging in Evergem 19h 4,5km - 9km - 13,5km

Zaterdag 17 augustus: 38ste Egmontloop in Zottegem 15h 2,9km - 5,4km - 10,4km Night Run

Zaterdag 17 augustus: 27ste Smouterie jogging in Overmere 14h30' 3km - 6km - 12km

Vrijdag 23 augustus: 13de Steenbergjogging in Mere 19h 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 24 augustus: 14de Ledebergse Feesten Run in Ledeberg 15h 5km - 10km

Vrijdag 30 augustus: 47ste Kermisjogging in Ronsele 19h 4,2km - 8,4km - 12,6km

Zaterdag 31 augustus: 7de MannekenPisTrail in Geraardsbergen 9h30'15km - 25km - 35km - 50km Night Run

September

Zaterdag 7 september: 2de Cava Jogging in Zele Dijk 14h30 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 7 september: 31ste Halve Marathon & PK Halve Marathon in Evergem 14h30' 6,7km - 21,1km

Zaterdag 7 september: 39ste Bossenloop in Deurle 14h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 8 september: 7de Ballonloop Sint-Niklaas 13h15' 5km - 10km

Zondag 8 september: Tomborun in Gentbrugge 10h-17h

Vrijdag 13 september: 7de Wanzele Loopt 18h30 5km - 10km

Zaterdag 14 september: 6de 't Kasseitje Loop in Lochristi 14h 5km - 9,2km

Zaterdag 14 september: 30ste Zwalmjogging in Zwalm 14h30' 5,4km - 10,8km - 16,1km

Zaterdag 14 september: Blauwbuik Trail in Eksaarde 17h 6km - 10km - 16km

Vrijdag 20 september: 17de Stratenloop in Lede 18h30' 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 21 september: Milkrun in Bavegem 14h30' 4km - 8km - 12km Night Run

Zondag 22 september: Obstakelloop in Aalst tussen 14h en 16h 6,4km

Zondag 22 september: 7de Ronse Run 13h 5km - 10km

Zaterdag 28 september: Dwars door Kruisem Zingem - Kruishoutem 13h45' 21,1km

Zondag 29 september: Jogging Hamme 14h30' 5km - 11km - 16,109km - 21,1km

Oktober

Vrijdag 4 oktober: Lootse Avondjogging in Lotenhulle 17h45' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 5 oktober: 21ste Moryloop Herzele 14h30' 3,3km - 6,3km - 12,3km

Zaterdag 5 oktober: 8ste Sint-Baafkermisjogging in Moerzeke 15h 3,25km - 6,5km - 13km

Zondag 6 oktober: City Oriƫntatieloop Gent

Zondag 6 oktober: 2de Jogging Kermis Michelbeke 14h 5,3km - 10,6km - 15,9km

Zondag 6 oktober: 2de Versele-Laga Run in Deinze 9h45' 7km - 11km - 17km

Zaterdag 12 oktober: Triangel Trails in Lovendegem 13h30' 5km - 12km - 18km - 27km

Zaterdag 12 oktober: Oefencross Gavere 14h30' 4,89km

Zondag 13 oktober: Herstloop in Deinze 10h 4,6km - 8,9km - 13,2km

Zaterdag 19 oktober & Zondag 20 oktober: Levensloop in Beveren 15h

Zondag 27 oktober: Relays van Oost-Vlaanderen in Berlare

Zondag 27 oktober: 3de Bosloop Testedoene in Bellem 15h 5km - 10km

November

Zaterdag 2 november: 93ste Schaal De Booser in Zwijnaarde 12h25' 8,34km

Vrijdag 8 november: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 9 november: City Nightrun in Dendermonde 20h 7km

Zondag 10 november: 11de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter 10h45' 9,48km

Maandag 11 november: Halve Marathon Deinze - Bellem 13h30' 3,9km - 7,7km - 21,1km

Woensdag 13 november: SVS Vlaams Kampioenschap in Sint-Niklaas 14h

Zaterdag 16 november: City Nightrun in Ninove 20h 7km

Zaterdag 16 november: Juul Van De Walleloop in Kieldrecht 14h30' 5km - 7,4km - 11,3km

> Zondag 17 november: Sint-Niklaasrun 9h 5km - 10km Night Run

Zondag 17 november: 8ste Priester Daens vredesloop Aalst 13h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 23 november: 29ste Winterloop in Beveren 13h30' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 23 november: City Nightrun in Wetteren 20h 7km

Zondag 24 november: 1ste Faluintjes Jogging in Moorsel 11h 12,5km - 25km Night Run

Zondag 24 november: Obstacle Trailrun in Sinaai 10h 5,5km - 11,5km

Zondag 24 november: 11de Memorial Falco Christiaens in Zele

Zaterdag 30 november: City Night Run in Geraardsbergen 20h 6,5km

December

Zondag 1 december: Marathon Aalst 9h 42,195km

Zondag 1 december: Memorial Valentien De Smet in Oudenaarde 12h 8,21km

Vrijdag 6 december: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 7 december: Sinterklaas Trail in Knesselare 10h 5km - 10km - 21km - 42km

Zaterdag 14 december: City Trail in Lokeren 19h 6km - 9km

Zondag 15 december: Winterloop in Deinze 10h 4,6km - 8,9km - 13,2km

Zondag 15 december: KerstRUN for FUN in Zele 14h30' 2,5km - 5km - 10km

Zondag 15 december: 12de Aces Veldloop Wichelen in Berlare

Vrijdag 20 december: Warmathon in Gent

Vrijdag 20 december: Christmas Nightrun in Herzele 20h 7km

Zaterdag 21 december: Santa Run in Aalst 20h 4km - 8km

Zondag 22 december: Christmas Run in Lebbeke 14h 5km - 10km Night Run

Zondag 22 december: Kerstloop in Stekene 14h 5km - 10km

Zaterdag 28 december: New Years Nightrun in Berlare 18h20' 5km - 10km

Zondag 29 december: 72ste Internationale Augustijn Kerstveldloop in Ertvelde 11h 8,85km

Zondag 29 december: Nieuwjaarscorrida in Nieuwkerken 13h45' 5km - 10km

Afgelopen Wedstrijden 2018
196 Loopevenementen
Februari
Zaterdag 17 februari: 36ste Leopoldslopen in Sint-Laureins 14h 4,780km - 9,830km - 30,580km

Zaterdag 17 februari: Stercross Walo in Sint-Niklaas 13h30'

Maart
Vrijdag 9 maart: Jogging KLJ Zomergem 19h 3,3km - 6,6km - 9,9km

Zaterdag 10 maart: City Nightrun Geraardsbergen

Vrijdag 23 maart: Avondloop voor Guinee in Tielrode 19h45' 4,2km - 8,4km - 12,6km Night Run

April
Zondag 1 april: Bubblerun in Sint-Denijs-Westrem 10h max 6 ronden van 2,5km Night Run

Zaterdag 7 april: Blind Ekiden Run in Gent 10h - 14h30 20km

Zondag 8 april: Haven Gent Loopt in Gent 10h 5km - 10km - 21km

Vrijdag 20 april: City Lightrun Aalst 21h 6km

Mei
Vrijdag 4 mei: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zondag 6 mei: Vlaamse Ardennenloop in Oudenaarde 9h30' 4,3km - 6km - 10km - 15km - 26km Night Run

Zondag 13 mei: 35ste jogging Dwars door Ninove 14h15' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 18 mei: 7de Lo-Loopt in Lovendegem 19 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 19 mei: Pinksterlopen Aalter 17h 10km - 100km

Vrijdag 25 mei: 3de Gijzegem Loopt in Gijzegem 17h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Zondag 27 mei: 3de Dwars door Maldegem 15h 5km - 10km - 15km Night Run

Juni
Vrijdag 1 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 18h45' 5km - 10km

Vrijdag 1 juni: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Vrijdag 1 juni: 21ste Lentejogging in Waarschoot 18h40' 3,9km - 7,6km - 11,3km

Zaterdag 9 juni: LIALoop in Sombeke 13h 4 uren

Vrijdag 29 juni: 14de SIA Trappistenloop in Vinderhoute 19h 3,3km - 6,6km - 9,9km - 13,2km

Juli
Zondag 1 juli: Art Run Art Walk in Melden 9h30' 15km

Maandag 2 juli: Valeir-en breydelspekloop in Gavere 18h ronden van 1400 meter

Zaterdag 14 juli: 24 uur van Aalter & Nachtmarathon 17h 42,195km - 24h

Augustus:
Vrijdag 10 augustus: 23ste Sportraad jogging in Lovendegem 19h 4km - 8km - 12km

Zondag 26 augustus: First Fit Run in Lokeren 9h45' 5km - 10km

September

Zaterdag 1 september: Chickenrun in Meldert 13h 5km - 10km Night Run

Zondag 9 september: 4de Trailrun Vlaamse Ardennen in Ronse 8h 9km - 21km - 46km Night Run

Zaterdag 15 september: Bekina Boots Run in Oudenaarde ronden van 2,5km tussen 13h30' en 16h Night Run

Zondag 16 september: 4de Augustijnenloop in Gent tussen 13h en 16h max 7 ronden 2,6km

Zondag 16 september: Belzeelse Jogging in Belzele 9h30' 3,5km - 6km - 9km

Vrijdag 21 september: 15de Corrida van de Leievallei in Deinze 19h 6km - 12km

Zaterdag 29 september & Zondag 30 september: Levensloop Edegem 16h

Zaterdag 29 september: Olvi Pius X Jogging in Zele 5km - 10km - 4x2,5km

Oktober

Vrijdag 5 oktober: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 6 september & Zondag 7 oktober: Levensloop in Aalst 15h

Zaterdag 6 oktober: 1ste Augustijn veld jogging in Zele Hoek 2km - 4km - 6km - 8km - 10km

Zondag 7 oktober: Kermisjogging in Michelbeke 14h 5km - 10km

November

Zaterdag 17 november: Fluo Night Run in Gent 20h45' 6km

Vrijdag 23 november: Fluo Night Run in Aalst 20h 6km

Zondag 25 november: 10de Memorial Falco Christiaens in Lokeren 12h45' 9,18km

Vrijdag 30 november: City Nightrun in Geraardsbergen 20h 6km

December

Vrijdag 7 december: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Vrijdag 14 december: 4de Tapasloop Watersportbaan in Gent 19h 5km

Zondag 16 december: 11de Aces Veldloop Wichelen in Berlare

Woensdag 19 december: Warmlopen voor Wagenschot in Eke tussen 15h & 20h Night Run

Afgelopen Wedstrijden 2017
182 Loopevenementen
Februari
Zondag 5 februari: PK Veldlopen in Beveren 10h30' 9,15km

Zondag 19 februari: 9de ACES Veldloop in Berlare 10h 8,825km

April
Vrijdag 21 april: City Light Run in Aalst 21h 6km

Mei
Zaterdag 20 mei: 23ste Steentjesjogging in Laarne 16h30' 5km - 7,5km - 10km - 12,5km - 15km

Zondag 21 mei: 4de Cavajogging Heikant in Zele 14h 2,2km - 4,4km - 5km - 6,6km - 8,8km - 10km - 11km

Woensdag 31 mei: Watersportbaanloop in Gent 18h15' 5km

Juni
Zondag 4 juni: 5de Bierloop in Oudenaarde vanaf 8h15'-13h15' ronden van 1,2km

Zondag 11 juni: 3de Lootse Halve Marathon in Lotenhulle 14h30' 21,1km

Juli
Vrijdag 7 juli: Foca Stratenloop in Oordegem 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 7 juli: Streekbierenrun in Gavere van 19h tot 22h

Zaterdag 8 juli: 6de Grote Prijs in Sleidinge 18h30' 4km - 8km - 12km

Zondag 9 juli: 10de Raploperkesjogging in Brakel 14h30 5km - 8,5km - 12km

Augustus
Zaterdag 26 augustus: Vogelhoekfeest Jogging in Melle 15h30' 6km - 10km

Zondag 27 augustus: Frun in Zottegem 14h30' 8km

Zondag 27 augustus: Kruibeekse Polderloop in Kruibeek 14h30' 6km - 12km

September
Zondag 3 september: Muurchallenge in Geraardsbergen 14h 0,3km - 3km - 6km - 10km

Vrijdag 8 september: Run-4-Fun lederhosen-bierloop in Nederename 18h-21h ronden van 1km

Zondag 17 september: 1ste WRB Run in Merelbeke 14h 5km - 10km

Woensdag 20 september: 11de Seniorenloop in Lembeke 16h 4km - 8km

Vrijdag 22 september: 4de Run Ter Welle in Beveren-Waas 18h30' 5km - 8km

Zaterdag 23 september: Fluo Night Run in Gent 20h15' 6km

Oktober
Zaterdag 7 oktober & Zondag 8 oktober: 24h van Oudenaarde 17h45' ronden 1km

Zaterdag 7 oktober: Triangel Trails in Lovendegem 14h 3km - 8km

Zondag 8 oktober: Ladies Run Gent 9h30' 3km - 6km - 10km

Zondag 8 oktober: Scholen & Oefenveldloop in Hansbeke 14h

Zaterdag 21 oktober & Zondag 22 oktober: Levensloop Beveren 15h

Zaterdag 21 oktober: Radaille in Hamme 9h30' 21,1km - 42,195km

Zondag 22 oktober: Radaille in Hamme 9h30' 21,1km - 42,195km

Zondag 29 oktober: 1ste Ontbijtjogging in Sint Laureins 8h30' 4,78km - 9,56km

November
Zaterdag 11 november: 74ste Corrida der Vlaanderen in Ronse 13h30 9,7km

December
Vrijdag 8 december: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Zaterdag 16 december: Citynightrun in Ninove 19h30' 7km

Woensdag 20 december: U/RUN for U/TURN Kortrijk - Wachtebeke 4h tot 20h 3 tot 150km

Vrijdag 22 december: 13de Kerstloop in Lembeke 16h 2,1km - 4,2km - 8,4km

Afgelopen Wedstrijden 2016
159 Loopevenementen
Januari
Zondag 31 januari: Dubbel Veldloop in Lokeren 12h20' 8,89km

Februari
Zondag 7 februari: PK Veldlopen Oost-Vlaanderen in Berlare 10h30' 8,825km

Zondag 21 februari: 8ste Open Vlaams Bedrijfssportkampioenschap in Beveren-Waas 14h 6km

Zondag 21 februari: Grote Prijs Julien Van de Velde in Uitbergen 12h30' 9,6km

Maart
Zaterdag 26 maart: Blaarmeersenloop in Gent 10h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 26 maart: 3de Animo!Run in Lebbeke 14h 4,5km - 9km - 13,5km - 18km

Zaterdag 26 maart: 14de Abdijbierenloop in Kruishoutem 16h 10km

Maandag 28 maart: 2de Eeklorun & Roll in Eeklo 13h15' 5km - 10km - 15km

April
Vrijdag 1 april: 5de Jogging KLJ Lovendegem 19h15' 3,5km - 7km - 10,5km

Mei
Vrijdag 6 mei: 12de Lauwerijnloop Watervliet 18h45 5km - 10km - 15km

Zaterdag 7 mei: Urbanschoolrun in Broederschool in Sint-Niklaas 14h

Juni
Vrijdag 24 juni: Kermisloop Hansbeke 19h30 5km - 10km - 15km

Juli
Zaterdag 2 juli: Parkbos Run in Sint-Denijs-Westrem 5km - 10km

Zaterdag 9 juli: 5de editie van de Grote Prijs Kermiscommissie Sleidinge 18h30 4km - 8km - 12km

Zondag 10 juli: Tovenaarsloop in Iddergem 14h 2,5km - 5km - 10km

Augustus
Zaterdag 6 augustus: 33ste Streetrace & BK 10km op de weg in Lokeren 13h50 5km - 10km

Vrijdag 12 augustus: 21ste jogging Gemeentelijke Sportraad 19h 4km - 8km - 12km

Zaterdag 13 augustus: 23ste Kapellekensjogging in Grembergen 18h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 21 augustus: First Fit Run Oudenbos in Lokeren 5km - 10km

Zondag 28 augustus: Kermisjogging Voorde 15h15' 4,5km - 6,7km - 9km - 11,2km

September
Vrijdag 16 september: 2de Polar Paints Run in Blaarmeersen 18h45' 2,5km - 5km - 10km

Vrijdag 23 september: 21ste Scheldevallei Jogging in Melsen 18h30' 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 24 september: Nightrun Gent 19h

Oktober
Zaterdag 1 oktober: Loopwedstrijd in Moerzeke 15h 3km - 6km - 9km

Zaterdag 15 oktober & Zondag 16 oktober: Endurance Day in Zelzate 10h 1h - 3h - 6h - 12h - 24h Night Run

November
Dinsdag 1 november: 2de Donkmeerloop in Berlare 13h 6km - 12km - 21,1km

Woensdag 16 november: Vlaams Kampioenschap SVS in Sint-Niklaas 14h

Vrijdag 25 november: 1ste Fluo Night Run in Aalst 19h30' 5km - 10km

December
Zaterdag 10 december: City Trail in Lokeren 19h 8km

Vrijdag 23 december: Christmas Nightrun in Herzele 19h30' 6km - 11km

© Renzo Vanhoorelbeke