Loopkalender Oost-Vlaanderen

Kalender



Uitslagen



Interessant!

InfoSlovenia.be
InfoSlovenia.info

Goede Doelen



Oxfam Wereldwinkel


Levensloop


SOS Sport Support




Night Run


Night Run
December
Oost-Vlaanderen 2019
15 Loopevenementen
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
September




Afgelopen Wedstrijden 2018
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Dinsdag 1 mei: 19de Ekiden in Evergem 13h30' 42,195km

Vrijdag 4 mei: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Vrijdag 4 mei: Stratenloop in Bottelare 19h 5km - 10,2km

Vrijdag 4 mei: 3de Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele 18h30' 4,4km - 8,8km - 13,2km - 17,6km

Zaterdag 5 mei: 2de City Trail Run Zele 18h 5km - 9km

Zondag 6 mei: 20 jaar Krekenlopers Marathon Omloop van het Meetjesland in Sint-Laureins 10h 5,32km - 10,64km - 21,1km - 42,195km

Zondag 6 mei: Vlaamse Ardennenloop in Oudenaarde 9h30' 4,3km - 6km - 10km - 15km - 26km Night Run

Woensdag 9 mei: 4de Challengerun in Gent 14h30' 3km - 6km - 9km

Vrijdag 11 mei: Jogging in Aalter 19h30' 4km - 8km - 16,1km

Vrijdag 11 mei: De 10 van Wichelen 18h20' 5km - 10km

Zaterdag 12 mei: 12de Verrebroek Loopt 14h 7km - 14km - 21km

Zondag 13 mei: 35ste jogging Dwars door Ninove 14h15' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 18 mei: Superprestige in Zelzate 18h45' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 18 mei: 7de Lo-Loopt in Lovendegem 19 3km - 6km - 9km - 12km

Vrijdag 18 mei: Laat'em lopen in Sint-Martens-Latem 18h30' 4,8km - 9,6km Night Run

Zaterdag 19 mei: Pinksterlopen Aalter 17h 10km - 100km

Zaterdag 19 mei: 7de Bokkenloop in Sinaai 14h 5,4km - 10,8km - 16,09km

Zondag 20 mei: Stadsloop in Gent 13h30' 5km - 10km

Zondag 20 mei: 5de Streekbierenloop in Opstal 16h-17h30' ronden van 2km

Vrijdag 25 mei: 28ste Eeksken Jogging in Lovendegem 19h 5,6km - 10,3km - 14,9km

Vrijdag 25 mei: 3de Gijzegem Loopt in Gijzegem 17h30' 3,5km - 7km - 10,5km

Zaterdag 26 mei: 3de Move To Serve Run in Vinderhoute 19h30' 3,2 - 6,4 - 9,6 - 12,8 km

Zaterdag 26 mei: Bareldonkjogging in Berlare 15h 5km - 10km

Zondag 27 mei: 3de Dwars door Maldegem 15h 5km - 10km - 15km Night Run

Juni
Vrijdag 1 juni: Mauvondelloop in Borsbeke 18h45' 5km - 10km

Vrijdag 1 juni: Watersportbaan Middagjogging Exploot Gent 12h30 5km

Vrijdag 1 juni: 12de KBO run in Oudenaarde 18h15' 3km - 6km - 9km

Vrijdag 1 juni: 21ste Lentejogging in Waarschoot 18h40' 3,9km - 7,6km - 11,3km

Zaterdag 2 juni: 2de Biestrun in Kruishoutem 15h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 3 juni: Faluintjes Jogging in Moorsel 13h30' 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 8 juni: 14de Augustijn Bierloop in Melsen 20h 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 9 juni: LIALoop in Sombeke 13h 4 uren

Vrijdag 15 juni: Ezelsbierloop in Bassevelde 19h 5,2km - 10,4km - 15,6km

Zaterdag 16 juni: 33ste Dwars door Gavere 18h30' 2,3km - 4,6km - 9,2km

Zondag 17 juni: Kriebeljogging Valckenier Running Tour in Lebbeke 14h 5km - 10km

Vrijdag 22 juni: 4de Lierdeloop in Hemelveerdegem 18h 3,3km - 6,6km - 9,9km

Vrijdag 22 juni: Jaarmarktjogging in Kaprijke 19h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 22 juni: 4de Gulde Corrida in Grammene 19h 5km - 10km

Vrijdag 22 juni: Midzomernachtrun in Gent 22h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 23 juni: Challenge des Jeunes in Ronse 15h 6,3km

Zondag 24 juni: 9de editie van de LivinusRun in Sint-Lievens-Houtem 8h30' 6km - 12km - 18km - 30km

Zondag 24 juni: 11de Atsrun in Merelbeke 13h30' 5km - 10km - 42,195km

Zondag 24 juni: Boks Run in Kallo 11h 5km - 10km Night Run

Zondag 24 juni: Superprestige in Zomergem 10h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 29 juni: 14de SIA Trappistenloop in Vinderhoute 19h 3,3km - 6,6km - 9,9km - 13,2km

Vrijdag 29 juni: 15de Calipagerun in Wetteren 18h30 2,5km - 5km - 10km

Vrijdag 29 juni: Adelardusjogging in Huise 18h 4,5km - 9km - 13,5km

Zaterdag 30 juni: 10 miles in Waasmunster 13h30 7km - 16,1km

Juli
Augustus:
Vrijdag 3 augustus: Stratenloop Erondegem 19h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 4 augustus: Streetrace & Belgisch Kampioenschap 10km op de weg in Lokeren 5km - 10km

Zondag 5 augustus: 4de Moerkensheidejogging in De Pinte 14h30' 4km - 7km - 10km

Zondag 5 augustus: Jogging Impe 15h30' 4,2km - 8,4km - 12,6km

Vrijdag 10 augustus: Stratenloop in Denderleeuw 18h45' 2,5km - 5km - 10km

Vrijdag 10 augustus: 23ste Sportraad jogging in Lovendegem 19h 4km - 8km - 12km

Vrijdag 10 augustus: 13de Kemzeekse Kemelrun in Kemzeke 19h 5km - 10km Night Run

Zaterdag 11 augustus: Pelikaanrun in Ename 13h30' 5km - 10km

Woensdag 15 augustus: Zomergemrun in Zomergem 10h30' 5km - 10km - 20km - 30km

Donderdag 16 augustus: 34ste Lindekesjogging in Evergem 19h 4,5km - 9km - 13,5km

Vrijdag 17 augustus: 5de Moerhofloop in Moerbeke-Waas 19h15' 5km - 8,25km - 12,5km

Zaterdag 18 augustus: 26ste Smouterie jogging in Overmere 14h30' 3km - 6km - 12km

Zaterdag 18 augustus: 37ste Egmontloop in Zottegem 15h 2,9km - 5,4km - 10,4km Night Run

Zondag 19 augustus: Superprestige in Oosteeklo 9h15' 5km - 10km - 15km

Vrijdag 24 augustus: 12de Vlaschaard-jogging in Zele 19h30' 2,2km - 4,4km - 6,6km - 8,8km - 11km

Vrijdag 24 augustus: 10de Steenbergjogging in Mere 19h 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 25 augustus: 6de MannekenPisTrail in Geraardsbergen 9h30' 6km - 15km - 25km - 35km - 50km Night Run

Zaterdag 25 augustus: 30ste Kermisjogging Erwetegem 14h 2,6km - 7km - 14km - 21,1km

Zaterdag 25 augustus: 13de Ledebergse Feesten Run in Ledeberg 15h 5km - 10km

Zondag 26 augustus: First Fit Run in Lokeren 9h45' 5km - 10km

Vrijdag 31 augustus: 46ste Kermisjogging in Ronsele 19h 4,2km - 8,4km - 12,6km

September

Zaterdag 1 september: 1ste Cava Jogging in Zele Dijk 14h30 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 1 september: 30ste Halve Marathon in Evergem 14h 6,7km - 21,1km

Zaterdag 1 september: Chickenrun in Meldert 13h 5km - 10km Night Run

Zondag 2 september: 6de Ballonloop Sint-Niklaas 13h15' 5km - 10km

Vrijdag 7 september: 22ste Bentilleloop in Bentille 18h15' 4,5km - 9km - 13,5km

Vrijdag 7 september: 6de Wanzele Loopt 18h30 5km - 10km

Zaterdag 8 september: 29ste Zwalmjogging in Zwalm 14h30' 5,4km - 10,8km - 16,1km

Zaterdag 8 september: 38ste Bossenloop in Deurle 15h 3km - 6km - 9km - 12km

Zondag 9 september: 4de Trailrun Vlaamse Ardennen in Ronse 8h 9km - 21km - 46km Night Run

Zondag 9 september: Kermisjogging in Uitbergen 14h 5km - 10km

Vrijdag 14 september: 2de Kermisloop in Maldegem 17h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 15 september: 't Kasseitje Loop in Lochristi 14h 5km - 9,2km

Zaterdag 15 september: Bekina Boots Run in Oudenaarde ronden van 2,5km tussen 13h30' en 16h Night Run

Zondag 16 september: 4de Augustijnenloop in Gent tussen 13h en 16h max 7 ronden 2,6km

Zondag 16 september: 7de Ronse Run 13h30 5km - 10km

Zondag 16 september: 2de Briqville Classic in Temse 11h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 16 september: Belzeelse Jogging in Belzele 9h30' 3,5km - 6km - 9km

Vrijdag 21 september: 24ste Kermisjogging in Sint-Laureins 18h 4,6km - 9,2km - 13,8km

Vrijdag 21 september: 15de Corrida van de Leievallei in Deinze 19h 6km - 12km

Vrijdag 21 september: 17de Stratenloop in Lede 18h30' 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 29 september & Zondag 30 september: Levensloop Edegem 16h

Zaterdag 29 september: Olvi Pius X Jogging in Zele 5km - 10km - 4x2,5km

Zondag 30 september: 10de Bosmarathon in Buggenhout 9h30' 11,7km - 21,1km - 42,195km

Afgelopen Wedstrijden 2017
182 Loopevenementen
Februari
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
Afgelopen Wedstrijden 2016
159 Loopevenementen
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
Nieuwsbrief
Links
Wedstrijden
Loopclubs
Duathlon

© Renzo Vanhoorelbeke